Jump to content
Dogomania

Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cały czas działam ale wiecie co potrzebne DT bo przecież ich nie wystawie na ulice po sterylce, ale i tak już jesteśmy do przodu

Jeszcze będzie mi potrzebna pomoc w łapaniu o ile będą jakiś trudności i ktoś zmotoryzowany :oops: Gdyby się wszystko udało (tak piszę na zapas)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Cały czas działam ale wiecie co potrzebne DT bo przecież ich nie wystawie na ulice po sterylce, ale i tak już jesteśmy do przodu

Jeszcze będzie mi potrzebna pomoc w łapaniu o ile będą jakiś trudności i ktoś zmotoryzowany :oops: Gdyby się wszystko udało (tak piszę na zapas)[/QUOTE]


Daj znać na pw co i jak, i kiedy jestem z Bielska i zmotoryzowana przewóz do weta i najbliższa okolica - nie ma sprawy

Link to comment
Share on other sites

O Kurcze, wczoraj rano jak zakładałam ten wątek to z przymrużeniem oka wierzyłam w taką pomoc a tu wchodzę dziś i łezka w oku ze szczęścia :multi::multi: Wczoraj rzzeczywiście padłam jak 5zł bo cholernie cięzki dzień był :-(
PANI TERSO DZIĘKUJĘ BARDZO!! A to dofinansowanie do sterylki przyda się prawda?
A Tobie Marycha za to że tu nadzorujesz za mnie :evil_lol:
I Wszystkim którzy przyszli.

Mimi od Cezara zaraz prv wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko Davanas nie masz się czym przejmować, wsparcie psychicznie też jest bardzo ważne, każdy pomaga wedle swoich możliwości :p
Tak więc dziewczyny widziałam młodą suczke pierwsze dwa razy jak jechaliśmy z mężem na zakupy, siedziała przy tym ogrodzie tej niby właścicielki.
Teraz właśnie wróciłam z łowów na nią, pierwsze przede mną uciekała bo zaszła blisko mojego domu a ja z nią, ale poczekałam na nią, zawołałam, zwabiłam na kawałek parówki :cool3: podeszła, dała się pogłaskać, także myśle że ze złapaniem nie będzie większych problemów. Zaniepokoiła mnie sytuacja taka, że dwa psy biegają za nią i to może być 'ten czas' :-( Starszej suczki nie ma :placz: Co mnie również bardzo martwi...
Mam zdjęcia tej młodej gdyby ktoś pomógł mi wystawić była bym wdzięczna bo ja nie potrafię :(

Link to comment
Share on other sites

wątek już przekopiowany na pies.slask.pl .....
przydałby się jeszcze ktoś, kto przekopiuje prośbę o pomoc na ********** - ja tam konta nie mam...
edit: kurde, widzę że forum "Z psem" jest na DGM zakazane :) zpsem(.)com to adres :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']wątek już przekopiowany na pies.slask.pl .....
przydałby się jeszcze ktoś, kto przekopiuje prośbę o pomoc na ********** - ja tam konta nie mam...
edit: kurde, widzę że forum "Z psem" jest na DGM zakazane :) zpsem(.)com to adres :)[/QUOTE]

Ewunian a umiesz wstawiać tu zdjęcia? Moge Ci wysłać na maila?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...