Jump to content
Dogomania

Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

sporo mnie nie było ale miałam wypadek i dalej sporo psiaków pod opieką, dziś nieco uzupełniam braki w informacji w niektórych wątkach, na szczęście wszystko wraca do normy i najważniejsze że psiaki mają się dobrze / ja się bardzo cieszę że starsza się wyadoptowała dobrze a nawet bardzo dobrze wcześniej, bo druga jest łatwiejsza do adopcji, no i zupełnie do niej przygotowana, widać jej szczęśliwa godzina zero dopiero ma nadejść, ona jest nieco bardziej zadziorna jak to młoda stworzenie ale z taką urodą znajdzie swoje miejsce napewno/ Bardzo żałuję że tak długo czekaliśmy na " blizniaczą" adopcje bo było sporo chętnych na pojedyncze na wielkiej imprezie gliwickiej, ale w końcu chcieliśmy dla suń jak najlepiej, nie zawsze da się przewidzieć co będzie najlepsze, ważne że w końcu pomału dojdziemy do pomyślnego finału, Sunia dalej jest zadbana, wykarmiona i czeka na ten wymarzony domek/ z wielką radościa dam znać jak jakiś nie byle jaki dom dla niej się znajdzie, narazie poszły wszystkie mniejsze i większe szczeniaki pszczyńskie a nawet wielki cudowny onek, mamy dwie fajne sunie księżniczkę i mała królewnę pszczyńską obie gotowe zupełnie, wyszczepione, wysterylizowane, odkarmione, wierzę że wkrótce się uda/ finanse już na 100 % uregulowane, i dobrze sie stałoże ten nasz przelew pomogl uratowaĆ jeszcze inne 2 sunie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ludkowie zbieramy po 5zł deklaracji na tę sunieczkę delikatną, może ktoś, coś, gdzieś;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182555-Dosia-w-hotelu-ale-GROZI-JEJ-SCHRONISKO-bo-nie-mamy-kasy%21-POMOCY-%21/page144"]http://www.dogomania.pl/threads/1825...MOCY-!/page144[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki po strasznej dla mnie tragedii z jamniczkiem Kubą mam tez i dobrą wiadomość właściwie już od piątku ale zalewam się łzami i zupełnie jestem wytrącona z równowagi, więc nie miałam sił wejść na dogo, i tak odpłynął by mi komputer/

druga suneczka córeczka z dwóch księżniczek znalaZła dzięki jednej z naszych cioteczek super domek w Świętochłowicach!!!!


Najdziwniejsze jest to że tak bardzo wszyscy pragnęli dla nich obu pysznego wspólnego domu że wydarzyło się coś niewiarygodnego! W stosunkowo dużym odstępie czasu wyadoptowały się do jednego miasta i to o dziwo do domków oddalonych od siebie o ok 500 m!!!!

Jestem przeogromnie wdzięczna Jagodzie za to dzieło!!!

Dobrze się stało że dzięki łańcuchowi dobrej woli suneczki uratowano, mało tego , zostały wysterylizowane i zaszczepione dzięki wspaniałej osobie której jestem ogromnie wdzięczna i staram się jak mogę o tym nigdy nie zapomnieć i wspierać ję tak jak ona zawsze mnie wspiera, w ratowaniu cudnych stworzeń/ ponieważ udało się bezkosztowo dla założycielek wątku całą pozytywnie zakończoną akcje przeprowadzić, łącznie z transportem!!! Pieniążki które jak pamiętacie przelaliśmy na wątek 2 oneczek w wielkiej potrzebie , mamy uratowane 4 sunie!!!

OBY TAK DALEJ!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani Tereso huraaaa, to najpyszniejsze wieści!!! Sunieczki już w domkach i to blisko siebie! Przeznaczenie, przypadek...?;) Mam nadzieję, że właściciele wiedzą o ich zażyłości i spotykają się na spacerkach:) Brawo dla wszystkich, którzy pomogli:)

Edited by Marycha35
literówka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='TERESA BORCZ']Są fotki bedą wklejone dopiero dziś się nieco pozbierałam ,ale cieszyć się naszymi damami też trzeba,jestem bardzo, bardzo szczęśliwa z ich sukcesu!! Poproszę cioteczkę brysio o wklejenie!!![/QUOTE]


Pani Tereso, to Pani sukces, kolejny!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdjęcia z domu starszej suczki-Misi, niestety nie umiem odszukac zdjęc jej córeczki

[TABLE="width: 298, align: center"]
[TR]
[TD]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg406/scaled.php?server=406&filename=misiaf.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg528/scaled.php?server=528&filename=misia2z.jpg&res=landing[/IMG]
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...