Jump to content
Dogomania

Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='dorota1']Jeżeli sunia, którą wspierałam finansowo zostanie w DS, do którego trafiła dwa dni temu, to zadeklaruję coś stałego dla ślicznych sunieczek:lol: (takie podobne do mojej Mili, którą mam w awatarku). Będę wiedziała to do kilku dni.[/QUOTE]

Było by bardzo miło :oops: Narazie ślicznie dziękujemy za taką wiadomość i czekamy na dalsze DOBRE informację! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biedne suczki.... ja postaram sie rozgłosić gdzie sie da może ktoś wspomoże biedaczki.. a jak wygląda sterylizacja suczek? przyznam sie ze nie czutalam calego watku ale doczylalam ze na swiecie sa dobre dusze ktore pomagaja biednym pieskom i suczkom....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']biedne suczki.... ja postaram sie rozgłosić gdzie sie da może ktoś wspomoże biedaczki.. a jak wygląda sterylizacja suczek? przyznam sie ze nie czutalam calego watku ale doczylalam ze na swiecie sa dobre dusze ktore pomagaja biednym pieskom i suczkom....[/QUOTE]

Sterylizację będzie załatwiała Pani Tereska, a my narazie zbieramy pieniążki na nią :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']ogólnie teraz wakacje, więc cieżko z adopcjami, ale jestem dobrych myśli :)[/QUOTE]

Ty mnie tu nie dołuj, bo ja o tym dobrze wie:-(
Będzie dobrze, najważniejsze aby wyszły na prostą, Ślicznotki :loveu:
A dzięki dobrym ludziom idze całkiem nieźle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie dotarłam do domu, ostatnio rzadko w nim bywam z powodu rehabilitacji DROPSIKA, a jak już jestem to robie po kilka rozmaitych czasochłonnych zabiegów dziennie trzem psiakom które trzeba ratować, ale i Wam wam się należy trochę dobrych wieści, Sunie są bardzo ze soba zżyte, właściwe nierozłączne, i bardzo skromne, starsza spokojna, młodsza z racji wieku nieco bardziej ruchliwa ale obie w nowej sytuacji nieco zdziwione, są miłe i delikatne, bardzo dobrze się stało że zostały zabrane z tej ulicy, narazie je trzeba obserwować, aby przygotować odpowiednie ogłoszenia/Mamy sporo czasu bo ten wakacyjny okres niezbyt sprzyja adopcjom, napewno będą do tego bardzo starannie przygotowane, martwi mnie tylko co stało się ze szczeniakami , czy się gdzies nie poniewieraja bez mamy/ Mamy zrobione komórką całkiem fajne zdjątka obu , może ktoś poda numer komórki i potrafi wstawić to podeślemy/

Link to comment
Share on other sites

Ooooo Pani Tereska tutaj napisała a ja męczę od rana :oops::oops:
A co szczeniaków to skoro Suczki przewiały się na posesji tego 'niby właściciela' i czasem w domu z którego zresztą zostały zabrane to ja nie widze innego miejsca gdzie mogły by być te szczeniaki :shake::shake: Bo zarówno _Bubu_ jak i mi Pan powiedział że NIE MA szczeniaków. Nic podejrzanego nie było ani w ogrodzie ani w domu ani widu ani słychu :shake:
Przecież nie będę mu po domu grzebać... ehhh moje zdanie jest takie że dyskretnie pozbył się szczeniaków niestety...
A nawet jakby były to prędzej czy później to wyjdzie na jaw bo Pan nie ma w zwyczaju zamykania bramy a przecież nie będzie ich całe życie trzymał w domu (jeśli nie sprzeda albo Bóg wie co) Przechodze obok tej posesji dwa razy dziennie i jeszcze nic nie zauważyłam co by mogło mnie zaniepokoić :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...