Jump to content
Dogomania

Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(


tayga

Recommended Posts

[quote name='tayga']Na zyczenie wpłacających mogę udostępnić własne i przelewać na leczenie suni do kliniki.[/QUOTE]
myślę ,że na potrzeby wpłacających z dogo to lepsze wyjście. i wklejanie rachunków z kliniki lub przelewów na jej konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']myślę ,że na potrzeby wpłacających z dogo to lepsze wyjście. i wklejanie rachunków z kliniki lub przelewów na jej konto.[/QUOTE]
Faktury za leczenie będą na fundację, ja mogę np zapłacić za tę spacjalistyczna karmę lub przelać na inne potrzeby.
Przy dolegliwosciach malutkiej zapewne będzie na co wydawać.

Link to comment
Share on other sites

Biedne maleństwo. Zamiast mieć radosne dzieciństwo musi tak okropnie cierpieć :(

Oby te neurologiczne objawy zaczęły się cofać. Znam, niestety, przypadek, że jak kosteczki zaczęły rosnąć to doszło do ucisków i zaczęła się padaczka.

A co z oczkiem, bez zmian?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quatro'][B]tayga...[/B]

czy pieniazki które przelałam dla Mini do fundacji Mrunio beda przeznaczone na nia??[/QUOTE]
OCZYWIŚCIE!!!
Z tym, ze może być problem z dokładnym podaniem kto ile wpłaca z fb, dogo i cegiełek.
Nie każdy w przelewie poda skąd wpłaca.
Dla mnie akurat takie rozliczenia nie są ważne, bo kasa i tak dotrze gdzie trzeba :)
Najważniejsze by uratować to maleństwo.

Link to comment
Share on other sites

Pozwolilam sobie na umieszczenie suni wsrod potrzebujacych na moich bazarkach
Czesc tu masz drugi bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209659-Do-domu-bizuteria-NOKIA-optyka-psy[/URL]! i [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209630-Firmowki-dla-Pan-i-Panow-kaska-dla-zwierzakow-w-wielkoiej-potrzebie!?p=17080128#post17080128[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']OCZYWIŚCIE!!!
Z tym, ze może być problem z dokładnym podaniem kto ile wpłaca z fb, dogo i cegiełek.
Nie każdy w przelewie poda skąd wpłaca.
Dla mnie akurat takie rozliczenia nie są ważne, bo kasa i tak dotrze gdzie trzeba :)
Najważniejsze by uratować to maleństwo.[/QUOTE]

dziękuję za odpowiedź, właśnie takiej oczekiwałam :)

zdrowiej kruszynko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']
Na zyczenie wpłacających mogę udostępnić własne i przelewać na leczenie suni do kliniki.
[/QUOTE]
To wolimy tak:multi:

Tayga prośba do Ciebie: Himba deklaruje 50 zł miesięcznie-na pierwszy post 1 str.

bazarek mój oraz kolejny merickmyfair oraz Ingamm, bazarek Kory weź na pierwszy post z linkami

dzisiejsze info o jej stanie zdrowia też na pierwszą str. 1 post z datą-to kwintesencja informacji

skopiuj też banerek jaki ma też na pierwszy post pierwsza strona

wątek jest wówczas czytelny.

Link to comment
Share on other sites

Edytowałam pierwszy post wprowadzając sugerowane zmiany.
Jeśli jeszcze coś to proszę krzyczeć :)
Mam niewielkie doświadczenie w większych "akcjach", do tej pory sprawy finansowe obejmowały tylko bazarki.

Wiem jedno... pokochałam to maleństwo, płakałam nad nią całą noc i moim największym marzeniem w tej chwili jest by wyzdrowiała.

[SIZE=2]Na 10 idę do pracy, wracam po 18 więc proszę o wyrozumiałość, będę bez internetu[/SIZE]
Mam dzwonić do kliniki koło południa.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Tayga-zaraz luknę na ten pierwszy post:cool3:

co do głowy-to nie jest tak że pieskiem się powali i będzie super za 2 dni, ludzie po pobiciach/urazach głowy/ też żyją, "impreza" zaczyna się po jakimś czasie, głowa to nie piłka lekarska.

jej wyniki badań krwii są złe, zobaczymy tymczasem idę na bazarki, zajżyjcie do jej bazarków również i kupcie coś, na razie wziełam herbatkę i ON-ka dla niuni książki są też warte uwagi i pojemniki na karmę już pierwszy się ruszył z licytacją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']widzisz miałam rację że odpady często palą to jedno już się zgadza-otoczenie slumsów-jasne wszystko ona jest stamtąd, jak możesz to porób foty, [B]można się pokręcic ew. spytac sprytnie czy ktoś miał szczeniaka czy jakaś suka się oszczeniła[/B], wersja może byc też i tak że rozdali przypadkowym kompanom za kieliszek wódki rodzeństwo Mini Isi a jej nikt nie chciał to zabita (nie dkońca) została i na spalenie.[/QUOTE]
... to właśnie powinna teraz robić POLICJA! kiedy takie rzeczy będą w tym kraju ścigane? kiedy ci sk... zaczną się bać konsekwencji??

Link to comment
Share on other sites

Tayga-jeszcze jeden bazarek dostaw na pierwszy post 1 str.:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209652-Mini-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-dla-malutkiej-skatowanej-MINI-do-19.06?p=17078009#post17078009[/URL]

Ingamm obiecała też niuni jakiś bazarek do spółki z innym psiaczkiem-też jak powstanie to daj tu znac;).

Malutka ma też obiecane allegro ciegiełkowe właśnie dziś.

[B]P.S. każdy kto wpłaca z dogo w tytule przelewu niech napisze swój nick z dogo oraz dla "Mini Isi".[/B]

Link to comment
Share on other sites

trafiła Malizna wczoraj na mój zły dzień, musiałam ominąć zdjęcia żeby nie wyjść na ulicę i komuś nie przywalić z wściekłości i bezsilności, że takie rzeczy dzieja sie wciąż
a dziś się uryczałam bo w końcu przyjrzałam się odrobince maleńkiej
czekam niecierpliwie na wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']
[B]P.S. każdy kto wpłaca z dogo w tytule przelewu niech napisze swój nick z dogo oraz dla "Mini Isi".[/B][/QUOTE]
[COLOR=red][B][SIZE=3]I jeszcze KONIECZNIE, dużymi literami DOGOMANIA[/SIZE]
Inaczej zapomnijcie o potwierdzaniu wpłat - nikt w fundacji nie będzie zgadywał czy osoba o takim lub innym nazwisku jest dogomaniakiem czy nie jest[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...