Jump to content
Dogomania

Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(


tayga

Recommended Posts

ja myslę że ta mega anemia jest po niedożywieniu,krwotok wewn.wykluczam bo by pewnie była już martwa,zostało jeszcze mega zarobaczenie-np.tasiemczyce -te paskudne tasiemki zżeraja prawie cały nakład wit b.do życia.była odrobaczana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']
Tak, w ciągu doby trafiła pod opiekę najlepszych lekarzy, ponad 200 km ode mnie. W Gubinie nie ma nawet mozliwości zrobienia badań :(


To mógł być każdy...
Spalarnia jest na uboczu, kawałek od budynków szpitala, przy parkingu. Brama zawsze otwarta, wejść może każdy.
A śmieci są gromadzone za takim niskim murkiem i dwa razy dziennie zabierane do spalenia. Trudno to opisać.
Zaraz za tą bramą, są kamienice - niemal slamsy. Mieszka tam głównie "margines".
Chcesz to podjadę zrobić fotki tego miejsca.
[/QUOTE]

widzisz miałam rację że odpady często palą to jedno już się zgadza-otoczenie slumsów-jasne wszystko ona jest stamtąd, jak możesz to porób foty, można się pokręcic ew. spytac sprytnie czy ktoś miał szczeniaka czy jakaś suka się oszczeniła, wersja może byc też i tak że rozdali przypadkowym kompanom za kieliszek wódki rodzeństwo Mini Isi a jej nikt nie chciał to zabita (nie dkońca) została i na spalenie.

krwotok wewn. już by ją zabił ale są inne aspetky: mogło dojśc do trwałego uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, mózg mógł byc niedotleniony, mógł też powstac krwiak pourazowy.

jest 15-ta CZEKAM NA INFO O JEJ STANIE.

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem na zaproszenie. Takie maleństwo i takie okrucieństwo ludzi:-(
Jakie ma szanse na wyzdrowienie?

I jeszcze jedno Taygo, czy masz zgodę na ogłoszenie prośby o wpłaty na dogo, przez Fundację Mrunio? Czy będą ( zgodnie z regulaminem) rozliczenia?
Bardzo dużo było niejasności przy podpalonym Kubie, też pod opieką Fundacji Mrunio:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem-KUBU%C5%9A-w-trakcie-leczenia"]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-żywcem-KUBUŚ-w-trakcie-leczenia[/URL]
Wątek podpalonego Kuby stał się wątkiem informacyjnym, a jak będzie w przypadku tego maleństwa?
Chyba, że są dwie Fundacje Mrunio i ja nie jestem zorientowana w temacie, za co z góry PRZEPRASZAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Mini ma podwyższone wartości enzymów wątrobowych, podwyższoną fosfazę wątrobową. Niepokojąco wysoki jest też poziom glukozy we krwi.
Według Pani doktor mała będzie żyła. Jest bardzo energiczna, łazi luzem po klinice i wszystkich kocha... z wzajemnością.
Zmiany neurologiczne nie są wielkie, ale widoczne - "klękanie" i przechylanie główki na prawą stronę.
Jutro będą dodatkowe wyniki, podejmą próbę zrobienia RTG.
POMÓŻMY... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']I jeszcze jedno Taygo, czy masz zgodę na ogłoszenie prośby o wpłaty na dogo, przez Fundację Mrunio? Czy będą ( zgodnie z regulaminem) rozliczenia?[/QUOTE]
Nie zgodę - to była prośba od fundacji Mrunio. Jestem w stałym kontakcie z szefową.
Rozliczenia będą, może nie juz teraz, ale dopilnuję podsumowania wpływów i wydatków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Mini ma podwyższone wartości enzymów wątrobowych, podwyższoną fosfazę wątrobową. Niepokojąco wysoki jest też poziom glukozy we krwi.
Według Pani doktor mała będzie żyła. Jest bardzo energiczna, łazi luzem po klinice i wszystkich kocha... z wzajemnością.
Zmiany neurologiczne nie są wielkie, ale widoczne - "klękanie" i przechylanie główki na prawą stronę.
Jutro będą dodatkowe wyniki, podejmą próbę zrobienia RTG.
POMÓŻMY... :([/QUOTE]
Ona jest młodziutka... takie zmiany mogą się choć częściowo wycofać. Moja Figa po upadku na głowkę, a raczej na mordeczkę, straciła przytomność i nie chodziła 3 tygodnie, potem powolutku wracała do sprawności. Nie odzyskała jej już tak w 100% (pozostała lekka wiotkość łapki i skłonność do podwijania się łapek oraz "rycia" noskiem), ale chodzi, cieszy się spacerkami. A Figa miała blisko 8 lat.
Pomożemy maleńkiej! Jutro wpłacę cosik, a na przełomie miesiąca też coś zasilę...
Trzymaj się, Minióweczko śliczna :)
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merrickmayfair']Zrobiłam małej malutki bazarek, zapraszam :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209652-Mini-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-dla-malutkiej-skatowanej-MINI-do-19.06?p=17078009#post17078009[/url][/QUOTE]

Mam prośbę, może mogłbyście czasami podnieść bazarek, może akurat ktoś coś kupi, tylko tak na razie moge pomóc małemu skarbowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merrickmayfair']Mam prośbę, może mogłbyście czasami podnieść bazarek, może akurat ktoś coś kupi, tylko tak na razie moge pomóc małemu skarbowi.[/QUOTE]
moge podwiesić w sygnaturze i zrobic bazarek wspólny najprawdopodobniej z Leosiem[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-poszukiwany-p%C5%82atny-DT"] [/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-poszukiwany-p%C5%82atny-DT"]szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT[/URL]

Jednak chciałabym wiedzieć kto będzie potwierdzał wpływ kasy na wskazane konto (mam niefajne doświadczenie za sobą)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...