Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']A kiedy jada, bo sie o nich boje.........[/QUOTE]

Bardzo bym chciała jutro , ale nie wiem czy uda mi się kogoś do pomocy znaleźć , sama nie dam rady , tym bardziej , że jak Drops będzie obcinany to ktoś musi się zająć Lizakiem , zaraz będę dzwonić do Ocelot czy da radę jutro .

Link to comment
Share on other sites

Psiaki zawiozę w środę , zrobimy im też przegląd u wet ( Drops dostanie uspokajacza na czas obcinania ) , środki na robaki zawiozę do hotelu , na pchły i kleszcze są zabezpieczone , za jakieś 2-3 tygodnie trzeba będzie pomyśleć o kastracji , chyba , że domki zaczną się wcześniej o nie bić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Melduję ze wysłałam :)
Robiąc przelew na psiaki dorzucę cos od siebie :)[/QUOTE]

Dzięki ogromne , a teraz wam coś opowiem , bo sama nie wiem co z tym zrobić , wczoraj jak byłam u maluchów , poszliśmy na spacer , ja zbierałam poziomki , one koło mnie szalały , bawiły się i co trochę przychodziły na głaski , w pewnym momencie Lizak zaczął mnie wyraźnie prowadzić w konkretne miejsce poszłam , a tam czaszka i inne kości jakiegoś dużego zwierzaka , konia , może krowy , mój tz mówi ,żeby to gdzieś zgłosić ,bo może ktoś padlinę do lasu wywozi , tylko co to da , że ja zgłoszę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Dzięki ogromne , a teraz wam coś opowiem , bo sama nie wiem co z tym zrobić , wczoraj jak byłam u maluchów , poszliśmy na spacer , ja zbierałam poziomki , one koło mnie szalały , bawiły się i co trochę przychodziły na głaski , w pewnym momencie Lizak zaczął mnie wyraźnie prowadzić w konkretne miejsce poszłam , a tam czaszka i inne kości jakiegoś dużego zwierzaka , konia , może krowy , mój tz mówi ,żeby to gdzieś zgłosić ,bo może ktoś padlinę do lasu wywozi , tylko co to da , że ja zgłoszę ?[/QUOTE]

Mój Boże! :( Anja, da - nie da, zgłosić trzeba! Jak nie zgłosisz to na pewno nic nie da. Tylko tak sobie myślę, może zgłoś to jak już psiaki będą zabrane, żeby ich do schronu nie zgarnęli.

edit: zadzwoń na straż miejską, a potem za kilka dni znowu i zapytaj co z tym zrobili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Mój Boże! :( Anja, da - nie da, zgłosić trzeba! Jak nie zgłosisz to na pewno nic nie da. Tylko tak sobie myślę, może zgłoś to jak już psiaki będą zabrane, żeby ich do schronu nie zgarnęli.[/QUOTE]

Mój wet pracuje w inspekcji weterynaryjnej , jemu zgłoszę , to psiakom na pewno nic nie zrobią
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...