Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Jestem na zaproszenie i ja ....tak się cieszę że walczycie i psiaki nie pójdą do schroniska ......na razie nie mam pojęcia jak pomóc ....porozsyłam wątek ......[/QUOTE]

Dzięki wielkie , to strasznie dużo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za zaproszenie. Już wczoraj trafiłam na ten watek. Pieski śliczniutkie:)

Znalazłam też to: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28ko%C5%82o-Katowic%29-zaprasza%21-Ruszamy-w-po%C5%82owie-czerwca"]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28ko%C5%82o-Katowic%29-zaprasza!-Ruszamy-w-po%C5%82owie-czerwca[/URL].

To nowy hotelik...może tu?

Link to comment
Share on other sites

ja też jestem... przez Martikę.
Teraz nie mam możliwości wziąć ich na dt, ale może po 15-tym sierpnia.
Mam nadzieję, że do tego czasu znajdzie sie dla nich miejsce.
Gdzieś widziałam zajawkę hotelu lub dt od połowy czerwca.
Nie wiem czy aktualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']róbmy im JUŻ bazarek- będzie wiadomo jaką kwotą na chwilę obecną będziemy dysponowały.
Jak któraś z dziewczyn chciałaby zrobić im bazar to proszę o informację na pw to dołożę kilka fantów[/QUOTE]
poszło PW :) jestem na zaproszenie Martiki@Aisha, idę też rozsyłać PW z prośbą o deklaracje jednorazowe i stałe oraz fanty na bazarek.
Bazarek mogłabym sama poprowadzić, ale fantów do siebie przyjąć nie mogę. Każdy ze swojego domu by musiał fanty wysyłać, a do mnie na maila tylko fotki, info o przedmiocie i ceny w wersji "KT" oraz w wersji licytowanej. Odpowiada Wam???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']poszło PW :) jestem na zaproszenie Martiki@Aisha, idę też rozsyłać PW z prośbą o deklaracje jednorazowe i stałe oraz fanty na bazarek.
Bazarek mogłabym sama poprowadzić, ale fantów do siebie przyjąć nie mogę. Każdy ze swojego domu by musiał fanty wysyłać, a do mnie na maila tylko fotki, info o przedmiocie i ceny w wersji "KT" oraz w wersji licytowanej. Odpowiada Wam???[/QUOTE]

Kochana dziękuję że przybyłaś:multi: poszukam fantów na bazarek i prześlę na @ :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Kochana dziękuję że przybyłaś:multi: poszukam fantów na bazarek i prześlę na @ :)[/QUOTE]
jak coś będziesz miała to napisz na PW, a podam Ci maila :)
[B]BERKANO[/B] też fanty zaraz mi wyśle na maila, chciałabym to jeszcze dzisiaj wystawić i zostawię 2/3 posty wolne (posty na rozliczenia oddzielnie) jakby ktoś jutro czy tam kiedy chciał coś dołożyć od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli rozumiem , że już się nie mam jak wycofać ??:D

Ok róbcie bazarki , ja też postaram się jeszcze dziś jakiś wystawić .I porozsyłam wieczorem konto .

Dostałam odpowiedź od Sylwiaso , niestety miejsc brak :(

A może któraś ciotka chciała by konto porozsyłać ?? To ja będę dalej zaproszenia rozsyłać ??

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, spróbujcie napisać do Fiery - ona ma w podpisie ze od lipca ma dwa wolne miejsca. Sama próbowałam do niej dzisiaj dzwonić bo potrzebuje DT dla Rudzielca z podpisu ale na razie szukam BDT bo alternatywnie hotel mam dla niego tylko kasy nie mam i deklarazji równiuśkie 0! :(

U Fiery jest Malinka z Klembowa, ślepulka, której oczy chciały eksplodować - nie pamiętam ile dokładnie, ale jakoś bardzo mało za nią dziewczyny płącą (tzn. stosunkowo b. mało)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Dziewczyny, spróbujcie napisać do Fiery - ona ma w podpisie ze od lipca ma dwa wolne miejsca. Sama próbowałam do niej dzisiaj dzwonić bo potrzebuje DT dla Rudzielca z podpisu ale na razie szukam BDT bo alternatywnie hotel mam dla niego tylko kasy nie mam i deklarazji równiuśkie 0! :(

U Fiery jest Malinka z Klembowa, ślepulka, której oczy chciały eksplodować - nie pamiętam ile dokładnie, ale jakoś bardzo mało za nią dziewczyny płącą (tzn. stosunkowo b. mało)[/QUOTE]
Z tego co wiem Fiera miała miejsca w hoteliku .....ostatnio proponowała miejsce dla Apacza który niestety zostaje w schonie .....trzymam mocno kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Z tego co pamiętam to chyba koszt 200 zł + karma za jednego psiaka .....zaraz zawołam na wątek Fierę ;)[/QUOTE]
ok :) chciałabym o 18/19 ruszyć z bazarkiem... + 3 posty dla tych, co nie ma teraz na dogo, a mieliby fanty i chcieliby dołożyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...