Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='bela51']A ja mysle, ze zglosic nie zaszkodzi. Niech nasze organy ścigania mają okazje sie wykazac. Moze złapią jakiegos morderce zwierzat.:roll:[/QUOTE]

Ja w takie cuda chyba nie wierzę , mam tylko nadzieje , że psiaki tego nie poroznoszą po lesie , a o nie nie musimy się martwić bo jutro koło 16 opuszczą las :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plan jest taki , o 16 zabieram oba z lasu , jedziemy do wet na szybki przegląd , Drops dostaje uspokajacza , przywożę je do siebie , robię z Dropsa cudo :D:D i zawożę do Izy , teraz trzymać kciuki , żeby wszystko poszło zgodnie z planem :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki jak któraś ma chwilę porozsyłajcie bazarek "kleszczowy" cisza tam się zrobiła , belu , a do Ciebie mam gigantyczną prośbę , nie chciała byś poprowadzić bazarku dla misi i Kajki , mam fajne rzeczy , a czasu ostatnio brak :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Plan jest taki , o 16 zabieram oba z lasu , jedziemy do wet na szybki przegląd , Drops dostaje uspokajacza , przywożę je do siebie , robię z Dropsa cudo :D:D i zawożę do Izy , teraz trzymać kciuki , żeby wszystko poszło zgodnie z planem :)[/QUOTE]

A co ma nie pójść ;) Ale trzymamy rzecz jasna! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Plan jest taki , o 16 zabieram oba z lasu , jedziemy do wet na szybki przegląd , Drops dostaje uspokajacza , przywożę je do siebie , robię z Dropsa cudo :D:D i zawożę do Izy , teraz trzymać kciuki , żeby wszystko poszło zgodnie z planem :)[/QUOTE]

Wow, to wspaniałe wieści! Powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Melduje ,ze pieniazki-20 Euro przelalam na pay pala cioteczki taygi .Troche przyjda okrojone ,bo pay pal bierze cos za transakcje ,ale chyba wszystkiego nie zabiora:roll: ..Ja tez sciskam lapki ,za cala akcje lesnych slodziakow :bigok:.[/QUOTE]
Nie zabierają chyba nic, tylko przelicznik na złotówki mają fatalny, ale coś od siebie dołożę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ciotki jak któraś ma chwilę porozsyłajcie bazarek "kleszczowy" cisza tam się zrobiła , belu , a do Ciebie mam gigantyczną prośbę , nie chciała byś poprowadzić bazarku dla misi i Kajki , mam fajne rzeczy , a czasu ostatnio brak :([/QUOTE]

Ania, prześlij zdjęcia i opisy do mnie - ja mogę zrobić bazarek, napisz tylko od kiedy do kiedy, czy możliwy odbiór osobisty i gdzie, i na na jakie pieski rzecz jasna! Chociaż tak będę mogła Wam pomóc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Ania, prześlij zdjęcia i opisy do mnie - ja mogę zrobić bazarek, napisz tylko od kiedy do kiedy, czy możliwy odbiór osobisty i gdzie, i na na jakie pieski rzecz jasna! Chociaż tak będę mogła Wam pomóc![/QUOTE]

Dzięki wielkie , wieczorkiem wszystko podeślę , tylko meila podaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Melduje ,ze pieniazki-20 Euro przelalam na pay pala cioteczki taygi .Troche przyjda okrojone ,bo pay pal bierze cos za transakcje ,ale chyba wszystkiego nie zabiora:roll: ..Ja tez sciskam lapki ,za cala akcje lesnych slodziakow :bigok:.[/QUOTE]
Ja tez wysylam pay palem, ale od razu wstawiam ile chce wyslac w zlotowkach i oplata jest mala. Moze to jest kwestia opcji jaka sie wybierze, ja wplacam jako prezent i od np. 300 zl. bierze trzy zlote oplaty czy cos takiego.

Link to comment
Share on other sites

Ja to az wstyd sie przyznac ....:oops:jestem typowa komputerowa blondynka :oops:..a pay pala kiedys zalozylam i do tej pory nie korzystalam z niego .Wiec nie wiem co tam wybralam :eviltong:..hehhe .Bylam wogole zadowolona ,ze poszlo :eviltong:..i ze dostalam potwierdzenie .No ale pierwsze koty za ploty ...Jak to dobrze ,ze cioteczka tayga zgodzila sie uzyczyc swego konta i ze zrobi przelew .:lol::cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']No to świetnie! 200zł od psa to rzeczywiście nie jest dużo (biorąc pod uwagę stadardowe ceny), a jeszcze jak miejsce dobre i sprawdzone to w ogóle fajnie! Dziewczyny, ja mam takie puszki z mokrą karmą, nic nadzwyczajnego - nie jest to royal canin - ale kiedyś udało mi się je kupić "po kosztach" i trzeba je jakoś spożytkować zanim stracą termin ważności, więc jeśli chcecie to mogę zaoferować, tylko trzeba byłoby je odebrać z wilanowa lub mokotowa.[/QUOTE]

Jeśli nie było by problemu podrzucić tych puszek na Ursynów na SGGW to ja je zawioze Izie :) Teraz jeżdżę tam raz w tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Jeśli nie było by problemu podrzucić tych puszek na Ursynów na SGGW to ja je zawioze Izie :) Teraz jeżdżę tam raz w tygodniu.[/QUOTE]
W jaki dzień? Ja w weekend wyjeżdżam, ale może w czwartek by mi się udało. Z tym, że po południu/pod wieczór. I gdzie dokładnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Jak to dobrze ,ze cioteczka tayga zgodzila sie uzyczyc swego konta i ze zrobi przelew .:lol::cool2:[/QUOTE]
Z 20 Euro doszło 19,07 czyli 0,93 opłaty. Przeliczyło mi to na 77,86 zł. Jak tylko dojdą (2-3 dni) to przelewam 100 zł psiakom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Z 20 Euro doszło 19,07 czyli 0,93 opłaty. Przeliczyło mi to na 77,86 zł. Jak tylko dojdą (2-3 dni) to przelewam 100 zł psiakom :)[/QUOTE]

ekstara i dziękuję za resztę :)

Doszło 14 zł (z bazarku )

[B]Wpływy na Czerwiec:[/B]

AIMEZ_MOI - 20 zł
wiol1982 - 5 zł
katarzyna09 - 30 zł
maruda - 30 zł
asl- 5 zł
KAJKA_72 - 50 zł
danavas - 20 zł
bazarek - 14 zł
Razem :174 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...