Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='primaverca']witam
ja na zaproszenie Jasza :)
warto zmienić w pierwszym poście że sunia ma 15 lat a nie 13
no i szkoda że nie znamy imienia :([/QUOTE]

Cześć Primaverca! Dobrze, że jesteś.

Napisałam do Maupy o przydzielenie postu drugiego dla Feliksik.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska - ponieważ Dunia nie miała nic robione, to nie trzeba będzie za nią płacić. Wiedzą, że ktoś ma po nią przyjechać i przekażą to drugiej zmianie. Suczka ma nr przy obroży 84, siedzi w izolatce nr 4 lub 5.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Dzwoniłam do schroniska - ponieważ Dunia nie miała nic robione, to nie trzeba będzie za nią płacić. Wiedzą, że ktoś ma po nią przyjechać i przekażą to drugiej zmianie. Suczka ma nr przy obroży 84, siedzi w izolatce nr 4 lub 5.[/QUOTE]
To kto pojedzie po nią?

Link to comment
Share on other sites

W schronisku nie ma książeczki, nie została poddana żadnym zabiegom profilaktycznym. Teoretycznie powinna być zaszczepiona po kwarantannie, ale widać uznano, że w tak starego psa nie opłaca się inwestować... Ponoć była szczepiona w swoim domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']
Widzę, jak jest z naszym Oskarem. na początku była pomoc, a teraz jedna osoba wpłaca co miesiąc swoją deklarację i nim się interesuje. Na jego wątku jest praktycznie trzyosbowa obsada. Dobrze, ze są jeszcze ogólnokieleckie pieniądze i bazarki, bo bez diety i leków nie byłby w stanie funkcjonować.

[/QUOTE]

[B]Jaaga[/B], podaj link do Oskara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']To kto pojedzie po nią?[/QUOTE]

ja czekam na tel. z serwisu. jeśli odbiorę dzisiaj auto to mogłabym pojechać dzisiaj ale na razie nic nie wiem. może będzie gotowe na jutro to wtedy jutro też mogę tylko, że tak ok 18.00 najszybciej. na razie nic nie wiem. jak dostanę info z serwisu odezwę się tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziewczyny, ja deklaruję 10 zł miesięcznie.

Też się boję, że nie będzie za co płacić, trzeba pościągać tu więcej ludzi. Ta sunia może już długo zostać na dt....[/QUOTE]

SUPER!!!
Dziękuję!!!

Podsumowując:


[INDENT]Deklaracje:
[U]Jednorazowe:[/U]
Jasza - 50 PLN
Filomen - 100 PLN
Ania Shirley - ??
Henikar - ??
Paulinken - 50 PLN

Stałe:
Jasza - 20 PLN
Mama Jaszy - 20 PLN
__Lara - 10 PLN.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

To, jak coś bedzie wiadomo z dowozem, to prosze info na PW. Podałam Jaszy telefony.

Wątek Oskara i jego FB. Serdecznie zapraszam, szczególnie ponoć na FB potrzebne jest zainteresowanie, a ja się na tym nie znam.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190426-Ostatnia-operacja-Oskara!-Bardzo-prosimy-o-wsparcie-finansowe!/page43[/url]

Link to comment
Share on other sites

Malutki bazarek dla Duni, tylko wkleję zdjęcie wieczorem.
Potem poreklamuję na boksiowych wątkach:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208841-Kamienny-bokser-niezwykły-posąg-ochroni-Twój-dom-dla-Duni-.KT[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...