Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='ihabe']ja moge tylko 5 zł stałej ale jak uda mi sie wiecej to zawsze wpłace...[/QUOTE]

Dziękuję z całego serca!!
% PLN stałej to bardzo dużo!!!
Juz wysyłam konto.

A tymczasem drugi bazarek, jeszcze w budowie:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208848-Książki-filmy-plusowy-BORDER-COLLIE-dla-Duni-do-15-czerwca-do-20.00?p=16991907#post16991907[/URL]

Link to comment
Share on other sites

niestety na razie nie mam wiadomości z serwisu - pewnie auto niegotowe. mam nadzieję, że bedzie do odbioru jutro. jeśli odbiorę auto jutro to pojadę jutro po mała do schronu. mam kontakt tel. do Jaagi i jej mamy, więc zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[B]aniu_shirley[/B] - nie mam słów dziękujemy bardzo.

kochani wszystkie wpłaty będę wpisywać w drugi post. Narazie doszły dwie wpłaty.

wszystkim, którzy wyrazili chęć pomocy dziekujemy bardzo, będziemy mieli za co ją wyciągnąć z tego miejsca i zadbać o jej dalszy los.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam pytanie kto wiezie sunie do Jaagi?Bo mam wielka prosbe chciałabym zeby od Jaagi wziasc sunie do weta bardzo mi na tym zalezy dołoze do transportu.
Sonia przyjechała do Jaagi wczoraj ze schroniska w Tczewie okazało sie ze sunia chora(schronisko mowiło ze wszystko ok)a ze Jaaga nie mobilna nie ma kto Jej zawiesc do weta.
To dla mnie bardzo wazne
Tutaj watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/207774-Sonia-mix-yorka-ma-szanse-na-bdt-potrzebujemy-wpłat-jednorazowych-zeby-pomoc-!!!!!!!!?p=16919409[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Słuchajcie mam pytanie kto wiezie sunie do Jaagi?Bo mam wielka prosbe chciałabym zeby od Jaagi wziasc sunie do weta bardzo mi na tym zalezy dołoze do transportu.
Sonia przyjechała do Jaagi wczoraj ze schroniska w Tczewie okazało sie ze sunia chora(schronisko mowiło ze wszystko ok)a ze Jaaga nie mobilna nie ma kto Jej zawiesc do weta.
To dla mnie bardzo wazne
Tutaj watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/207774-Sonia-mix-yorka-ma-szanse-na-bdt-potrzebujemy-wpłat-jednorazowych-zeby-pomoc-!!!!!!!!?p=16919409[/url][/QUOTE]
ja wczoraj rozmawiałam z Jaagą bo oferowałam się przywieźć Dunię do niej. Trzebaby najpierw Dunię też zwieźć do weta i potem do Jaagi o ile bedzie zdrowa. Pytanie: co jeśli okaże się, że nie jest zdrowa - powrót do schronu? ja mogłabym dzisiaj podjechać do Jaagi i do schronu, pozawozić dziewczyny ale dopiero ok. 18.00. Z kim mam sie skontaktować w sprawach organizacyjnych? Poustalać do którego weta należy pojechać i co w przypadku gdyby Dunia okazała się również chora?

Link to comment
Share on other sites

Jejku, odpycham skrzynkę zaraz.

Jolanovi - Jaaga musiałaby się wypowiedzieć co z weterynarzem.
Dunia trafiła do schroniska zdrowa, jest po kwarantannie, więc jeśli nie ma żadnych objawów typu biegunka itp. to myślałam, że jedzie od razu do Jaagi.

Zaraz do niej zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...