Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Czy ktos może jeszcze skontaktować się z dziewczynami, które pojadą do schronu, żeby sprawdziły "mojego" białego psa nr 102 w boksie izolacyjnym? Może udałoby się go zabrać razem ze ślepaczką, jesli jest zdrowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Czy ktos może jeszcze skontaktować się z dziewczynami, które pojadą do schronu, żeby sprawdziły "mojego" białego psa nr 102 w boksie izolacyjnym? Może udałoby się go zabrać razem ze ślepaczką, jesli jest zdrowy?[/QUOTE]


A w którym izolacyjnym on jest ? Tzn numer

Link to comment
Share on other sites

Nr boksu izolacyjnego nie znam, bo była tam Terenia, ale pies jest charakterystyczny: średnio/większy, biały szorstkowłosy. Miał krwawą biegunke, ponoć zaczął jeść. Po prostu chciałabym wiedzieć, czy jest już całkiem zdrowy i czy wg pracowników czy weta (kto bedzie) mogło to byc parwo? Skojarzą, bo Teresa juz się o niego dopytywała. Reszta podobnie jak przy suni, głównie kaszel czy wydzieliny z nosa i oczu. Bedę wdzięczna za informację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Filomen, dziękujemy, na razie nie wplacamy bo nie wiadomo co dalej z suczką...
Emiś i Gosia będą dzisiaj w schronisku to się mam nadzieję czegoś dowiemy.
[B]
Oby mała była zdrowa, to moglaby pojechać do Jaagi a my na spokojnie poszulalibyśmy DT albo sprawdzonego hotelu i zebralibyśmy deklaracje...[/B].[/QUOTE]

No dokładnie. Mi też leży na sercu, teraz mam słabość szczególnie do kudłaczy :( A tej jej smutny wzrok, ah... :(

Link to comment
Share on other sites

Jakby co, to u ZuziaM jest miejsce..na razie..
[INDENT][I]Jasza ... jesli odpowiadac bedzie to, ze niunia bedzie w kojcu z inna sunia, tez staruszka.
Kojec na dzien otwarty i sunie same biegaja sobie po ogrodzie, to moze przyjechac za 270 zl.
No i oczywiscie latem jest super, bo cieplutko i milo, ale na zime to pewnie by trzeba jej bylo szukac domku, albo DT domowego.
U mnie takich mozliwosci nie ma, niestety. [/I][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniłam do Emiś. U mnie nieprzewidziana sytuacja. mama zadzwonila z drogi, ze czeka na mnie, bo pilnuje wyrzuconego na przystanku psa. Poszłam, zabrałam i jestem bogatsza o onkowatą, kulejącą sunię, być może pokrytą.

Emiś powiedziała, że mogłaby wziąć niewidomą sunię do kojca za ok. tydzień. Nie dopytała, cz póxniej domowe warunki wchodziłyby w grę. Pojawi się tu, to pewnie napisze.
Jesli nie, to jak wróci moja mama, to mogę porozmawiać z nią. Ma przyjechac do niej na DT sunia Sonia. Może jednak ja wzięłabym Sonie, a mama tą sunię. Jeśli macie za boks płacić 270 zł, to może chcecie ją dać do mamy za 250 zł do domu? Tylko suczka musiałaby tolerować małe psy. No i nie wiem, czy mama zgodziłaby się na zamianę. Dwóch psów niestety nie ogarnie absolutnie.
Gdybyście były zainteresowane, to proszę o wiadomość, bede pytać.

Jesli sunia pojechałaby do Emiś, to na kilka dni może przyjechać do mnie, tak jak mówiłam. jednak ze względu na tą onkowatą, to musiałoby byc dosłownie kilka dni. Więcej nie moge pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[B]Filomen[/B] deklarowała jednorazowo (?) [B]100[/B] PLN.
[B]Ja[/B] jednorazowo - [B]50[/B] PLN plus [B]20[/B] PLN stałych deklaracji.
Po wypłacie znowu coś dorzucę extra.
Paulinken też pisała, że się dorzuci do karmy - ile? Nie wiem. Edit - 50 PLN - po wyplacie.
Więc na razie marnie.
Kto się dołoży?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik'][B]Jaaga[/B], a gdzie są inne przy, które ma twoja mama - wszystkie w domu? BO wyczytałam, ze jest ich ok 20. To jest domek jednorodzinny - rozumiem. Inne to też tymczasy?[/QUOTE]
Mama swoje ma yorki, a większe psy 4, w tym 2 tymczasy Albinke i Teri. Wszystkie są w domu. Mieszkamy w Katowicach Dabrówce Małej.
Mamy teraz nie ma, wiec moge zapytać dopiero, jak wróci.

Jaszo, to z jedzeniem. Mama karmi kurczakiem z ryżem + RC. Trudno osobno karmić jednego psa.
poczekajcie na Emis, może weźmie sunię do siebie póxniej do domu. Wtedy nie musiałabym kombinowac z zamienianiem psów. jeśli moze wziąć tylko do kojca, to porozmawiam z mamą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][B]Filomen[/B] deklarowała jednorazowo (?) [B]100[/B] PLN.
[B]Ja[/B] jednorazowo - [B]50[/B] PLN plus [B]20[/B] PLN stałych deklaracji.
Po wypłacie znowu coś dorzucę extra.
Paulinken też pisała, że się dorzuci do karmy - ile? Nie wiem.
Więc na razie marnie.
Kto się dołoży?[/QUOTE]


Ja mogę 50 zł, ale jeszcze nie dostałam wypłaty.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że tak się podziało tutaj. Też czekam na wieści od dziewczyn, które pojechały dziś do schroniska.
Ja na razie jestem uwiązana jak diabli, bo suczka z lękiem separacyjnym, która pojechała do domu w poniedziałek, dziś do mnie wróciła - chociaż podobno zachowywała się bardzo grzecznie:shake: Już mi się nawet nie chce pisać o beznadziejnie nieodpowiedzialnych ludziach:angryy:
Ale zaglądam i bardzo dziękuję wszystkim za wielką pomoc dla ślepuni:Rose:
Licząc na to, że nic się nie podziało z nią dziwnego przez ostatnie dni w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...