Jump to content
Dogomania

[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak Pabianice
u nas każdy w domu ma zwierzaki i nie wezmą do siebie:( a żadna z nas - wolontariuszek też nie bardzo może:(

nie wiem czy wirus czy poprostu zła karma lub stres, ma biegunki więc od razu dostał prochy:( nie wiem jak to wygląda, oby tylko nie zaczął wymiotować:(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli piechcia15 na miejscu nie znajdziesz nikogo, kto by malucha przetrzymał do wizyty, może przyjechać do mnie. Gdyby był problem z transportem, mogę po niego pojechać. Dobrze by było, aby dzisiejszą noc spędził poza schronem. Opiekę będzie miał zapewnioną całą dobę i mnóstwo głasków. Napiszę Ci mój nr telef. na PW

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] warto zwrócić uwagę i rozpowszechnić
[INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT] [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182876"]
[/URL]
[/INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&p=16998885"][IMG]http://www.dogomania.pl/clear.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co słychać u Puchatka bo nie dzwoniłam. Jutro pójde do niego.

Kurcze cały czas mamy pod górę:( dziś dowiedziałam się że garncarz nie przyjmuje w pt a jedyny dzień kiedy ma wolny to wt i śr i to tez nie późno tak jak chciałam tylko 19.45:( modliszka podejmuj szybka męską decyzję. No chyba że jest tu ktoś kto mógłby z małym pojechać??

dzięki ranna za ADT no ale trzeba zadecydować co robimy z ta wizytą.

zacznijcie też szukać transportu pliss, bo ja już nie ogarniam wszystkiego:(

nie ma kogoś z Łodzi kto mógłby malca przetrzymać?

[U][B]doszła wpłata:[/B][/U]

188zł WARANSKA 3.06

Link to comment
Share on other sites

- jak tam Puchatek???
- mam nadzieję, że już niedługo będzie na miejscu w swoim nowym domku ...
- Piechcia, jeżeli macie transport do Bydgoszczy, to mogę młego przetrzymać kilka dni,,,,a do Piły już jest blisko...

Link to comment
Share on other sites

Modliszka dopisz wpłatę. Pomyliłam się bo zamiast wpłatę od waranskiej napisałam od rannej ale już to zmieniłam:)

maluszek ma sie ok, niezły bystrzacha z niego. Był z nami na spacerze, modliszka ma filmik. Fajnie chodzi za nogą, tylko trzeba cmokać albo czymś dzwonić aby słyszał, ale jest sprytny i napewno da sobie rade w życiu:) cudowny z niego brzdąc:)

Link to comment
Share on other sites

Natura jest niesamowita i człowiek nie potrafi sobie wyobrazić jak takie zwierzęprzystosowuje sie do życia bez tak ważnego zmysłu .
Przy zwierzętach niewidzących mozna zaobserwować takie zmiany jak - zmiana chodu (wysoki unoszenie nóg - szczególnie przednich mozna to nazwać w przenosni macaniem podłoża) - dłuższe wąsy - dłuższe włosy w uszach - oczywiście wyostrzony słuch. Zwierze uczy się na pamięc swojego terytorium .
Piechciu15 czy coś wiadomo co z wizytą ?jak sprawa z transportem ?
Wizytę przedadopcyjną Pani Marta przełozyła na wtorek .Mineli się z narzeczonym :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a jak ze zdrówkiem chłopaczka??

Jest przeuroczy :loveu: przyszły domek będzie miał z niego pociechę...
Przy naszym boksiowym ślepaczku, który mieszkał z drugim psiakiem, pani zakładała "drugiemu" dzwoneczek do obroży. Coś w stylu "tu jestem";)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...