Jump to content
Dogomania

[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)


modliszka84

Recommended Posts

Witamy w Nowym Roku .
Puchatek ma się dobrze, jego alergia minłęa sama z siebie. Weterynarz nie wie o co chodzi , podejrzewa po prostu wyrósł :) czasami tak jest :)
Teraz wsuwa wszystko co popadnie . Może jeść każdą karmę i apetyt mu dopisuje , W końcu troszkę przytył .
Jest też jedna rzecz o której muszę napiać z bólem serca,
Otóż moje zycie przewróciło się do góry nogami , najprawdopodobniej bedę musiała się przeprowadzić . Nie wiem czy znajdę taką pracę żebym mogła zabrać ze sobą 4 psy . pRiszę nie oceniajcie mnie . Staram się zapewnić moim zwierzętom wszystko co najlepsze. Szcześliwie biegają sobie całymi dniami. Ja myslałam że w tym miejscu będę zyła do końca swojego zycia. Cóż życie pisze różne scenariusze. Dwa pieski weżmie moja mama . Chciałabym znaleść takie miejsce gdzie bedę mogła zabrać dwa kolejne pieski Grubego i Pucha . Jednak biorę pod uwagę opcję że jeśli nie znajdę miejsca tam gdzie bedę mogła zabrać ze soba dwa psy to bede musiała poszukać Puchatkowi nowego domu . Dlaczego Puchatkowi? Ponieważ Gruby jest mieszańcem asta , miał długo problemy behawioralne , długo dojrzewał , jest psem dominantem i bez odpowiedniego prowadzenia nie bedzie już taki jak jest teraz, Puchatkowi chciałabym znaleść nowy dom - jeśli bedzie taka potrzeba- on sie zadomawia wszędzie ,Spacery po lesie sprawiły że nie wpada już na przedmioty . Wyćwiczył swoje zmysły tak że zdaje się widzieć całym sobą . Cioteczki prosze nie negujcie mojego zachowania, jest mi niezmiernie przykro ze tak się stało . Czy w razie czego pomozecie odszukać najlepszego domku dla Pucha?

[img]http://images35.fotosik.pl/1108/bfa5950fb052cfb4gen.jpg[/img]

zdjęcie kiepskie ponieważ Puchu jest tak ruchliwy ze nawet na 3 sekundy nie ustoi w miejscu . Tu ujęcie w trakcie szykowania zamchu na Grubego :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

matko co to z niego wyrosło:) jakiś...rudy kundel:)

to co piszesz to masakra jak dla mnie:( ostatnio to jakiś wysyp tych nieszczęść:( Nie wyobrażam sobie kolejnej adopcji Puchatka:(kto weźmie ślepego psa;( Napewno bez kampanii reklamowej się nie obejdzie, muszą być cudowoskie zdjęcia, a najlepiej też film jak np. bawi się z psami, aby pokazać że bawi się i żyje normalnie. To trzeba zacząć za wczasu bo to nie potrwa tydzień czy dwa, może się wogóle nie udać;( Masz możliwość zrobienia mu ładnej sesji?ktoś musi ci pomóc go trzymać. Zrób kilka takich pozowanych jak ładnie stoi, siedzi, portret mordki, z psami innymi. Rób ile się da, tylko dobrej jakości nie telefonem.
ehh smutne wieści smutne:(

Link to comment
Share on other sites

oby oby, bo dla niego to będzie nauka wszystkiego od początku:(

[COLOR=magenta][B]KOCHANI ZROBIŁAM BAZAREK ABY PODREPEROWAĆ NASZĄ SKARPETĘ...rozsyłacie gdzie się da i oczywiście kupujcie co się da;)[/B]większość rzeczy się powtarza ale niektóre to nowości:)np. [B]mini ubranko dla psa[/B]:)[/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220604-bazarek-z-psimi-i-nie-tylko-psimi-akcesoriami-gt-koniec-16.01[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak jest zaczipowany i kastrowany . Powtarzam raz jeszcze że PUCHU BĘDZIE ZE MNĄ TAK DŁUGO AŻ ZNAJDZIE SIE ODPOWIEDNI DOM . Jest mi bardzo przykro że moja sytuacja zyciowa jest taka jaka jest . Jeśli domek sie nie znajdzie to tak Puchu zostanie ze mną , ponieważ o wyjatkowy pies i w byle rece go nie oddam . Raczej tez nie pódzie do domu gdzie byłby jedynym psem ponieważ on potrzebuje oparcia w drugim piesku .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...