Jump to content
Dogomania

[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Oby sie udało te oczka uratować!!! Śliczne psinki:) Pewnie, cudny pomysł debilnego człeka, wywalić psiaka, bo jest ułomny...Wrrrrr!!!!!!!!!!! Porozsyłam.[/QUOTE]

Skoro co niektóre stwory nazywające siebie ludźmi odrzucają, odpychają a czasem nawet pozbywają się własnych dzieci z powodu chorób czy niepełnosprawności nie można liczyć na to że w stosunku do zwierzęcia zachowają się inaczej :-( Niestety taka jest prawda :-(

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość prywatną na Fb z propozycja domu dla Puchatka od pani Magdaleny, która ma niewidomego konia z którym normalnie pracuje z komórki nie mam jak skopiować tej wiadomości, ale warto wziąść ja pod uwagę. Pani mieszka w miejscowości Czarnków. Jak będę miała jutro popołudniu dostęp do kompa to skopiuje ta wiadomość.
Jeszcze jedno napisała że na badanie nie jest w stanie dać kasy i prosi żeby badania diagnoza były wykonane. A ona da mu dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']ale byłoby super:loveu:
trzymam kciuki!!!:thumbs:[/QUOTE]
Jestem Agnieszko na Twoje zaproszenie:)
Dwa cudowne Maluchy:loveu:

Kochani z tą wizytą u Dr Garncarza - prosze Was jak najprędzej zabierzcie Malucha na wizytę:)
Drugi też piękny i za niego trzeba będzie sie zabrać z szukaniem domku,
ale ten niewidomy teraz najwazniejszy.

Doczytałem, że Puchatek ma szansę na domek, wspaniała wiadomość:)
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

bardzo wszystkim dziękuję za odzew. Panią Magdalenę najlepiej poprosić aby skontaktowała sie ze mną lub Agą.Szkoda czasu na pisanie, lepiej od razu wszystko obgadać.

Moja koleżanka się zgodziła abyśmy razem z nimi w środę pojechali do Warszawy, teraz tylko trzeba ubłagać lekarza:( będę od rana walczyć przez telefon:)

Link to comment
Share on other sites

- trzymam kciuki za domek Puchatka - sprawdziłam jeszcze raz - Puchatek to sheltie - może "ktoś" wyrzucił bo szczeniak zachorował??? - porownałam zdjęcia - wygląda naprawdę jak trzymiesięczny owczarek szetlandzki...oby ten domek już był....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...