Jump to content
Dogomania

Luna-niebieskooka- w swoim wspanialym DOMU !...ODSZEDL nasz Aniolek..(*)..(*)..(*)..


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jejku z jakim cudnym kawalerem bedzie sobie Lunia zyla :loveu: :loveu:
czuje, ze bedzie u was miala jak paczek w masle :lol:
ale sie ciesze! ! ! :lol:

ps
maartuusia, w zywieckim schronisku byl husky, zaraz po kwarantannie znalazl dom, bylo to niespelna miesiac temu, ale chyba mial tylko jedno oczko niebieskie...
zycze powodzenia w poszukiwaniu Badyla
bede zwracac uwage na informacje o takich psach i cie informowac.

Link to comment
Share on other sites

bylam na watku Zary, alez ludzie potrafia byc lekkomyslni ! :angryy:

noooooo, a Luna faktycznie szczeciara, znalazla wspanialy dom :)
chociaz szukala dluuugo, prawie 3lata w schronisku, a my ja zabralysmy ze schroniska 5 miesiecy temu

a Luna juz dotarla?
ciekawe jak zniosla podroz
i ciekawe jak z jej przeciskaniem sie przez lufcik w drzwiach, czy aby daje rade?
czekamy na wiesci....
(nie moge sie doczekac......)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie właśnie wrócił mąż, dojechał na Błonie ok. 14 tam przekazał Lunę nowej Pani i odebrał dary dla Uciechowa podróż przebiegła nadzwyczaj spokojnie podejrzewam iż suczka była zestresowana gdyż nie siusiała podczas 2 przystanków ani nie piła wody cały czas spokojnie leżała (może spała) z tyłu auta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Może maartuusia nie ma netu w domu i musimy poczekać do poniedziałku
PS. Chyba jednak nie mam racji bo wspominała że spróbuje w sobotę wpaść na Dogo.[/quote]
Puchatku podejrzewam, że Marta nie ma netu a poza tym w sobotę były jej mamy imieniny i przyjazd Luny poprostu była zabiegana i napewno nie zdążyła. Napewno w poniedziałek wszystko wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beamicha']Puchatku podejrzewam, że Marta nie ma netu a poza tym w sobotę były jej mamy imieniny i przyjazd Luny poprostu była zabiegana i napewno nie zdążyła. Napewno w poniedziałek wszystko wyjaśni.[/quote]

Pewnie jak ja, w necie tylko w pracy....
Ale rozmawialysmy jeszcze w sobote, kiedy Lunka dojechala.
Dzielna byla bardzo, troche zestresowana, ale dawala sie ogladac swojemu nowemu koledze.
Z tego, co mowila [I][U]maartuusia[/U][/I], Lunka to wlasnie to, czego chciala ....i ze jest slodka .... a z tym to sie w 100 % zgodze !:loveu:
Siusiu zrobila dopiero na miejscu.... chodzila sobie i obwachiwala nowe otoczenie. Pozwalala sie tez poznawac nowemu koledze....
Mam nadzieje, ze juz sie zaaklimatyzowala i ze szybciutko zapomni o pobycie w hoteliku.
Musze Wam powiedziec, ze Lunka wygladala, jakby czula ze wyjezdza z hoteliku.... stawala, ogladala sie..... Przyzwyczaila sie przez tych kilka miesiecy do miejsca.
Lunka jest strasznie grubiutka :crazyeye: ! Porzadna dieta to koniecznosc..... na tych swoich chudziutkich lapinkach nie moze dzwigac tak wielkiego ciezaru.

[U][I]maartuusia[/I][/U], przepraszam, ze Lunka bez obrozki pojechala, ale po prostu zapomnialam zabrac z domu ( a mialam dla niej obrozke ). Jak mnie rano oskakuja te moje 4 potwory, to zapominam o bozym swiecie !
No i czekam niecierpliwie na dluzsza relacje, jak sie aklimytyzuje Lunka w nowym domku i dogaduje z kolega ( sliczny chlopak :loveu: ! ).

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem
Lunka to kochana dziewczyna, w sobotę była baardzo wystraszona i zestresowana, Maniek biegał za nią jak szalony co podejrzewam dodatkowo ją stresowało. Spacerowała najpierw po ogródku, trudno było ją przekonać do wejścia do pralni gdzie mieszka, ale w koncu weszła, Mankowi nie podobało się, kiedy położyła się na posłaniu dla niej przygotowanym, więc koniec końców skończyła na posłaniu Mańka (i tak już zostało). Miała potem straszne obawy przed wyjściem z pralni, właściwie całą sobotę i niedzielę przesiedziała na posłanku, tylko krótkie spacery na siusiu.
Nadal trochę się boi, najbardziej mojego ojca, mamę polubiła chyba najbardziej, do mnie też przychodzi kiedy ją wołam, Tomka się nie boi, ale specjalnie nie interesuje się nim, natomiast mój brat wrócił wczoraj do domu późnym wieczorem i widział ją tylko przez chwilkę, więc trudno ocenić.
Pozatym mam wrazenie, że Luna boi się wąskich przejść, mamy z obydwu stron domu zainstalowane furtki (pamiątka po czasach kiedy Badyl demolował ogród i w ciągu dnia przebywał tylko przed domem), Luna bardzo boi się przechodzić przez te furtki. Nie poróbowałam przeciskać jej przez otwór dla psów, mają drzwi do pralni otwarte cały czas, jak miną jej stresy spróbuję nauczyć ją do czego służy ten mały otwór.
Dziś rano śmigała już z Marianem po podwórku chociaż dosyć niepewnie, nie zmuszam jej żeby wychodziła z pralni, zachęcam, ale rozsądnie, sama zdecyduje siedy pokaże się szerszej publiczności.
Żarłok przeokropny, nigdy nie widziałam żeby pies z taki zapałem pałaszował zawartość miski, musze ich pilnowac podczas jedzenia bo Lunka jak już skończy swoją szamę dobiera się do miski Mańka, co jego bardzo stresuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowałam przepychać jej przez otwór dla psów, myslę, że narazie marne szanse są zeby się zmieściła, mają otwarte drzwi cały czas więc wchodzą i wychodza swobodnie. pozatym mam wrażenie, że Luna ma jakiś lęk przed wąskimi przejsciami, mamy zainstalowane furtki z obydwu stron domu przez które wychodzi się na ogród (pamiątka z czasów Badylka, kiedy to musiał być w ciągu dnia tylko przed domem bo zdarzało mu się zjeść jaką roślię z ogrodu), i tych własnie furtek Luna stara się nie przekraczać, ale myslę, że wszystko przyjdzie z czasem.
Powarkiwały na siebie trochę wczoraj, Maniek był bardzo zazdrosny kiedy głaskałam Lunę, ale dziś rano był już dzielny i wcale nie wściekał się kiedy zajęłam się sunią.
Zachwycające Luna odstawia tance kiedy widzi nadchodzacą miskę, mówię Wam ubaw aż tylko :) zrobiłam kilka zdjęć, ale dołownie kilka i do tego większośc w pralni bo tak jak mówiłam trudno było Lunę z tamtad w weekend wyciągnąć zaraz postaram się wrzucić tu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...