Jump to content
Dogomania

Luna-niebieskooka- w swoim wspanialym DOMU !...ODSZEDL nasz Aniolek..(*)..(*)..(*)..


zuziaM

Recommended Posts

[quote name='Seaside']To co wpłącamy na Beamichę??
To pędzę na pocztę- będzie ode mnie 30 zł - zróbmy może jakieś podsumowanie :)[/quote]

Wplacamy ! ! !

45 zadeklarowane wczesniej + 30 Seaside + 100 maartuusia = 175 zl
+ wplata Figa bez Maku ( ? )

Deklarujcie dziewczyny kwoty wplaty, prosze !
Reszte, ktora bedzie brakowac - zawioze osobiscie i wrecze przy osobistym spotkaniu w Lwowku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figa Bez Maku']Ja deklarowałam ( i wpłacę:lol: ) 30 zł.[/quote]

[B]To jest juz 205,- zl ![/B]

[B]Ja juz lece ! Do jutra ![/B]
[B]Ciesze sie, ze ten dzien skonczyl sie postanowieniami w sprawie transportu Lunki.[/B]
[B]Teraz tylko czekamy do soboty ![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']Na żadne paliwo nie chcę :p[/quote]



:crazyeye: , jest darmowy transport?? Nie rozumie tu tej zbiorki na paliwo?? Nie lepiej zbierac na te inne biedy ? Na leczenie chorych psiakow?? Czy aby wystarczy tych pieniedzy na wszystkie potrzeby ??
No ,ale wystarczy na dogo rzucic haslo pieniadze potrzebne i ludzie dadza . Oj dziewczyny ..........

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ROZUMIE to trzecia osoba liczby pojedynczej.[/QUOTE]
może tam ktoś inny nie rozumie, nie ona?:eviltong:

nie ma czego żałować, transport jest tylko jeden, prosto z hotelu do Warszawy, chyba że coolydiana ma ochotę przetransportować Lunę z Jeleniej do Katowic.:niedowia:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coolydiana']:crazyeye: , jest darmowy transport?? Nie rozumie tu tej zbiorki na paliwo?? Nie lepiej zbierac na te inne biedy ? Na leczenie chorych psiakow?? Czy aby wystarczy tych pieniedzy na wszystkie potrzeby ??
No ,ale wystarczy na dogo rzucic haslo pieniadze potrzebne i ludzie dadza . Oj dziewczyny ..........[/quote]


[I][U]Coolydiana[/U][/I] - transport darmowy jest z KATOWIC do WARSZAWY...... ale Lunka jest w tej chwili w Lwowku.
Nie ma mozliwosci dowiezienia Lunki do Katowic poki co ( wiem, ze kilka osob juz od jakiegos czasu szuka kogos na tej trasie .... i nic ).
Wiec podjelysmy decyzje o zaplaceniu za transport prosto z hotelu do Warszawy !
A pieniazki oferuja kochane cioteczki ... i wujkowie, ktorzy os poczatku prawie pobytu Lunki w hoteliku, wspomagaja finansowo jej pobyt.
Wiec sa jakby jej opiekunami, ktorzy maja prawo zadecydowac o tym, jak Lunce bedzie wygodniej dostac sie do domku....

[B]A pieniazki juz zbieramy na nastepnego psiaka - STRASZNY BIEDACZEK - NESTOR ( z bannerku Seaside ).[/B]
[B]PROSIMY O POMOC ! ! ![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']Lunie brakuje 130 zł, żeby nei wyszło na chwilę przed wyjazdem, że kasy brak.[/quote]

Przeciez napisalam, ze osobiscie przekaze do reki na miejscu w hoteliku, brakujaca kwote......:razz: ..... brzydko podejrzewac o brak solidnosci...:p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Przeciez napisalam, ze osobiscie przekaze do reki na miejscu w hoteliku, brakujaca kwote......:razz: ..... brzydko podejrzewac o brak solidnosci...:p[/QUOTE]
nie doczytałam widocznie
sorry
to wszystko ustalone ja stąd spadam
jak zwykle zajebiste dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']nie doczytałam widocznie
sorry
to wszystko ustalone ja stąd spadam
jak zwykle zajebiste dogo[/quote]

Pidzej chyba nie dokońca zrozumiałam dlaczego się denerwujesz....
Czy ktoś cię uraził na tym wątku?? Bo ja niczego takiego nie zauważyłam......
Cóż w nerwowych czasach żyjemy ale uważam że akurat na tym wątku faktycznie wszystko zajebiście idzie :) Luśka jedzie do wspaniałego domku, mamy transport, są fundusze...
Żyć nie umierać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beamicha']są już pierwsze pieniążki :multi: :multi: od:
FIGABEZMAKU 30zł
PUCHATEK 20zł
Dziękujemy[/quote]


To my dziekujemy ! ! ! :Rose: :Rose: :Rose:
Nie kazdego byloby stac, zeby wsiasc w auto i jechach ponad 1000 km, zeby przewiezc do domku, do nowego.... lepszego zycia.... mala sunie :placz: :placz: :placz: ..... ja sie po prostu wzruszylam ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...