Jump to content
Dogomania

Pabianice - jamnik Nero znaleziony na ulicy JUŻ JEST W DS z Korunią i Killerkiem :)


piechcia15

Recommended Posts

Hejka, to ja Nercio... zmusiłem Berni, żeby wrzuciła jakieś fotki...
Lata bez przerwy za nami z aparatem, pstryka, pstryka, a zdjęć na dogo to nie ma kto wrzucić:mad:... No, ale dobra, wybaczę jej, bo właśnie wkleja:razz:...

Tu leżeliśmy sobie popołudniu do słoneczka na naszej kanapce przed domem i pilnowaliśmy domu wpatrzeni w furtkę...
(z kanapy zostały resztki-winny kto? Nero:diabloti:-[I]aut[/I])...
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1168/a5c484edc8b020c9gen.jpg[/IMG]

Potem wróciliśmy do domu i jeszcze przez chwilę patrzyliśmy przez okno...
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1135/a00427e043e91fc8gen.jpg[/IMG]

Jeszcze łapaliśmy słoneczko przez okno na dywanie...
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1145/54b0ddc466fee570gen.jpg[/IMG]

Przyszedł Rafał, więc trzeba bylo się trochę poprzytulać:loveu:....
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1178/e1d8994aa8402030gen.jpg[/IMG]

A wieczorkiem kimanie na sofie... Oczywiście ten Najważniejszy w środku:eviltong:...
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1168/2042f04e8edba201gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To sesyjka pod słoneczkiem dzisiaj była? Fantastyczne psiaczki i jakie zgodne :). Ja tak mogłabym godzinami oglądać jamniki. Bardzo często obserwuję swoje jak między sobą porozumiewają się. Naprawdę zaskoczona jestem czasem i to bardzo. :) A trójca na sofie jak zwykle powalająca, choć "odległości bezpieczne" zachowane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']O jeju-Precelki Śliczne Ukochane....do schrupania.Wypielęgnowane,błyszczące,zgrabne,cudne....a Kilerek jak Rogalik drożdżowy:loveu::loveu:[/QUOTE]

No, moje Słoneczka Kochane:loveu:... A Killerek to fakt - Rogalik drożdżowy dobrze wyrośnięty:eviltong: ...

[quote name='yunona']To sesyjka pod słoneczkiem dzisiaj była? Fantastyczne psiaczki i jakie zgodne :smile:. A trójca na sofie jak zwykle powalająca, choć "odległości bezpieczne" zachowane ;-)[/QUOTE]

Sesyjka ze słoneczkiem z soboty:lol:... Tu rzeczywiście odległości zachowane, ale czasem śpią wszyscy w "jednym kłębku" np pod "kudzkim locem":evil_lol:, jak to mówi Fokusik:evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb::cool2:...jaaa o mnie mówią....cytują mnie FOKUSA Wielkiego...ksywa FORD!!!!

Neruś ja dziś miałem Dzidzię na górze...a co się nawąchałem to moje....tylko całowac mi Go nie pozwolili...paskudy jedne.Selin to ZDRAJCA!!! Żeby chociaż raz wzięła mnie na ręce-z butelki nakarmiła-to nie....jakiegoś lejka pampersowego karmi....mnie do miseczki i FINITO!Czasem coś z ręki poda....:mad:...a ja chcę BUTELKI i tego czegoś na jej końcu...tak fajnie cmoka...mogłem tylko kręcić główką na dźwięk tego czegoś....sam powiedz Stary-czy to jest w porządalu????

Link to comment
Share on other sites

Oj Foksiu! Masz rację Gościu:happy1:... To jest kompletnie nie w porządku:mad:!!!
To jak to tak:hmmmm:?... Kto inny na rękach:watpliwy:?... Kto inny przytulany:nonono2:?... I nie jamniczy, ani nie koci:stop::question::icon_roc:?...
Ale wiesz co? Nie wiem, czy u mnie nie będzie podobnie:niewiem:... I jak tu nad tym zapanować:help1:...???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Bianko, one nie są białe... kiedyś miały kolor kawy z mlekiem, dziś ten kolor jest nieco inny:eviltong:... Niestety:diabloti:...
Ale przecież Niuniom prawie wszystko wolno:evil_lol:..., a właściwie wszystko:cool3::shake::diabloti:...[/QUOTE]

Nadal są jasne i czyściutkie.
U mnie to jest nie do pomyślenia, pomimo że staramy się przykrywać kocykami.:evil_lol:

A gromadka kociojamnicza prezentuje się na nich pięknie.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ale slodka banda, wyglaszcz od nas! :loveu:[/QUOTE]

Wygłaszczę napewno:):):)... Dzięki za odwiedzinki:)...

[quote name='bianka0']Nadal są jasne i czyściutkie.[INDENT] A gromadka kociojamnicza prezentuje się na nich pięknie.:crazyeye:[/QUOTE]

Bianeczko! Zdjęcia kłamią:eviltong:... Sofy, widać, że używane przez menażerię:diabloti:
A za mile słowa bardzo dziękujemy:loveu:...
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Neruś-ja to sam włażę na kolana-niech no tylko Selin albo Krzychu na chwilkę usiądą-ja zaraz na kolanka-przytulają mnie bardzo często ale ja chcę na rączki i dostać z butelki....:mad:....dziś cieplutko-zabrały se dwa wózki i polazły a ja???Ja na smyczi sam muszę biednymi łapeńkami przebierać...ale pokarało Selin-chciała mi fotki cyknąć a baterie wysiadły:diabloti::diabloti:..teraz je karmi czy jakoś tak...czasem nie rozumiem zawiłości ludzkiego języka.:shake:.

Idę na balkon....bo Selin przyniosła to warczące paskudztwo-mówi,że po mnie musi sprzątać...dziś zoperowałem wieloryba...mały był i miał inne wnętrzności niż pozostali moi pacjenci .Nara!

Link to comment
Share on other sites

Cze Fokus.... Te Twoje opowiadania sprawiają, że Berni siedzi i się śmieje, a dziś to się tak zaśmiewała:evillaug:, że aż łzy wycierała i jeszcze czytała głośno Rafałowi, to co napisałeś:user:...
Moi pewnie też przyniosą to paskudztwo i będą się tym wyżywać:cool3:, ale ja se pójdę do sypialni i zawołam Korcię, bo nie ma słonka, a nie mam zamiaru marznąć przez jakiś rozwrzeszczany plastik:diabloti:...
Foksiu! Idę do kuchni, bo poszli kroić serniczek, a ja bardzo to lubię... Mówię Ci - mniam, mniam:siara:...

Link to comment
Share on other sites

Na korzonki i cebulki-własnonożnie wykopane przez mnie-ja też kcem sernika...:razz:....matka mojej Wikusi-czyli Ania upiekła szarlotkę-tez pycha ale sernik lepszejszy :diabloti:

U nas cieplutko-słonko świeci i grzeje.Powiedz mi co Ci ludzie mają z tymi jakowymiś przeziębieniami-Selin smarka i szczeka już dwa miesiące,Krzycha dziś rozłożyło,Ania od dwóch dni też jakaś smarkata.O jejku-jak ja kichnę i to czasem po wielokroć to panikuje?Latam z białymi flagami przy nosie?Łykam jakieś paskudztwa? Trzeba być Chłopem!!!Mówię Im,żeby se pokopali w trawniczku,pogryźli patole-zahartują się,zmężnieją.Ale Oni mądrzejsi....zaniosłem Krzychowi pozostałości po misiu,wielorybie i baranku...i wiesz co?Ciepło ma pod kocykiem-chyba tam wlizę-powiem,że mam kasztarek i juz!Kasztarek-to według Wikulinki-kaszel+katar.Mądra jest-po co się tyle męczyć-można jedno słowo i się wie!

Link to comment
Share on other sites

Też to własnousznie słyszałem.:mad::mad: Baby zawsze będą z sobą 3mały....takie to TWZ-Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

Selin kazała mi iść spać a sama stukała tu namiętnie po klawiszach-mówię Jej to nie pianino-niech se idzie pograć...a nie oszukuje spaniem.Poszła teraz na sioo-i powiedz-czemu pod krzaczek nie idzie???Siada na jakimś tronie a nas trawkę wygania-i zawsze musimy razem wychodzić.Wiesz ten mój Pirat to czasem nie chce wyjśc-ale Selin mówi-idziemy siku -pierwsza rusza Dumiś-ma chyba słabe zawory-ja jako paker idę z Damą-muszę obszczekać najpierw-żeby nikt nie podszedł...na końcu idzie Pirat-nie chce ale musi.

Link to comment
Share on other sites

Celinko! Bo ja bardzo kocham Berni i nie lubię jak znika mi z oczu... A jak rozmawiała z Tobą kochana Ciociu, to poszła do sypialni i zamknęła drzwi, więc musiałem sprawdzić o co chodzi;)...
I sprawa się rypła... znowu mówiłyście, że Dumcia i Korcia to takie grzeczne dziewczynki:loveu:, a że niby Foksiu i ja to rozrabiaki jesteśmy:diabloti:....
Foksiu! Trzeba te nasze Pańcie sprowadzić na ziemię, bo One jeszcze chyba nie wiedzą na co nas stać:mad:...

Link to comment
Share on other sites

Neruś -Berni i ja mówiłyśmy,że jesteście rozrabiaki ale dobrym znaczeniu-młodość ma swoje prawa-ale jesteście posłuszni i okropnie zalotni-i Ty i Fokus zawsze musicie być w centrum no nie?:loveu: Ja o moim Fokusie mówię zawsze jedno-wyrzucisz Go drzwiami On oknem wróci...:diabloti:

Kochamy WAS do szaleństwa a Korunia i Dumiś to delikatne i słodkie Dziewczynki-a wiesz jak z kobietami trzeba....romantycznie,miło,z miłością i delikatnie....

Link to comment
Share on other sites

Hejka Neruś i Koruniu ....no PAnie Kocie tyż-sam jeszcze nie wiem czy lubię kotki czy nie....muszę się WAM poskarżyć...Selin nabyła drogą zakupu-tak górnolotnie wyraża się mój Krzycho-a ja Go naśladuję-wielgachnego Micha.Myślałem ,że dla moich eksperymentów medycznych-ale nie!!!!:mad::mad: Zawlekli go do Wikusi a Ona aż piszczała.Ja bym też piskał jakby chcieli.Mówię Ci ZDRADA i to w biały dzień-nawet se białych rękawiczek nie włożyli...:angryy:

No zobaczcie sami-czy takie małe dziecko zoperuje biednego misia???

[IMG]http://images10.fotosik.pl/229/833fb0ed1f613941med.jpg[/IMG]

TO Dziecko całuje misia...TO DZIECKO-tuli misia...TO DZIECKO opowiada mu bajki....ten miś potrzebuje natychmiastowej pomocy lekarskiej-ma opuchnięty brzuch aż za mała koszulka się zrobiła.Co te człowieki wyprawiają z utalentowanymi jamnikami-zabraniają rozwijania talentów.

Idę się pomartwić....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...