Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

[quote name='Telimena']nie wiem, czy jak będzie wyglądać tak dobrze, to ktoś jej coś wyśle... lepiej niech tam źle wygląda[/QUOTE]

No nie wiem, reguły rynku mówią, że ludzie lubią widzieć, że to, co wpłacili, czymś zaowocowało. Wtedy jest szansa, że wpłacą więcej. Epatowanie okrucieństwem jest dobre tylko na krótką metę - większość wpłaci 5zł, żeby uspokoić sumienie i więcej się nie pokaże. Dlatego wpłaty na zwierzaki w potrzebie zazwyczaj wysychają po miesiącu albo dwóch. Organizacje takie jak RSPCA zawsze mają fotki 'przed' i 'po' właśnie po to, żeby ludzie regularnie wpłacali. No,ale jak tam chcecie. W razie jakichkolwiek zmian/uaktualnień, poprosze albo na wątku albo na privie :) Codziennie jestem, więc nie będzie problemu z szybkim uaktualnieniem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej.Jestem tu nowa i to ja dzisiaj miałam okazję zobaczyć Norkę na żywo.Była u mnie w salonie Spa na kąpieli wraz z Telimeną(która zresztą ratowała ze mna koty mi podrzucone).Powiem szczerze że takiego czegoś nie widziałam odkąd pracuje z psami.Krew lała się strumieniami.Kąpałyśmy ją z Telimeną godzinę i ciągle nie mogłam zmyć z niej krwi.Masakra.Ale dziewczyna była dzielna.Zniosła wszystko.Jest naprawdę cudowną suczką.Jestem szczęśliwa że mogłam pomóc Norce i tak ładnie wyglądała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominiq']hej.Jestem tu nowa i to ja dzisiaj z Telimeną miałam okazję zobaczyć Norkę na żywo.Była u mnie w salonie Spa na kąpieli.Powiem szczerze że takiego czegoś nie widziałam odkąd pracuje z psami.Krew lała się strumieniami.Kąpałyśmy ją z Telimeną godzinę i ciągle nie mogłam zmyć z niej krwi.Masakra.Ale dziewczyna była dzielna.Zniosła wszystko.Jest naprawdę cudowną suczką.Jestem szczęśliwa że mogłam pomóc Norce i tak ładnie wyglądała.[/QUOTE]

Dziękujemy w imieniu Norki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Dzisiaj Norka ma mniejszy apetyt. Podłączyłyśmy jej znów kroplówkę. Jutro jedzie na konsultację do Wrocławia. Wydaje nam się, że pomimo tego, że mniej je, czuje się nieźle. Ma siłę sama chodzić. Teraz śpi w gabinecie.[/QUOTE]
ojej....zmartwilo mnie to troszke...:(....mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze....wiem,ze czasem jest lepiej a czasem gorzej,ale zmartwilam...
prosimy o wieczorne wiesci o kochanej Norusi!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja płakałam jak zobaczyłam te pierwsze zdjęcia Norki. Onki i wszystkie owczarki kocham najbardziej na świecie! Nie mogę w to uwierzyć! Ja dotykałam suni, która ważyła 19 kg i była szkieletem, gdyby nie długa sierść. Trzymam z całej siły kciuki za sunitkę i wszystkie osoby, które o nią tak wspaniale dbają !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1585978053[/URL]


Telimeno, mam nadzieję, że mnie nie zabijesz, ale podałam kontakt adopcyjny na Twój gabinet - nie znalazłam kontaktu do przytuliska...[/QUOTE]

Nie zabiję. Już nic mnie nie zdziwi. W sobotę będzie u nas Telewizja. Mam nadzieję, że to też Norce pomoże. Kontakt na przytulisko mogę podać ale może tak jest lepiej. Selenga - dziękuję za super robotę. Oby jak najwięcej osób chciało pomóc naszej dziewczynce.

Nora dzisiaj prawie cały dzień spała. Apetyt ma mniejszy ale ogólnie widać, że jest coraz mocniejsza. Urządza sobie coraz dłuższe spacerki. Z każdą chwilą bardziej się do niej przywiązuję. To bardzo mądra i kochana suczka. Nigdy nie pojmę, jak ktoś mógł jej coś takiego zrobić. Mam nadzieję, że jutro będziemy mieć jakieś dobre wieści, jak Nora wróci z konsultacji na uczelni. I mam nadzieję, że nasza wspólna praca pomoże nam znaleźć jej cudowny dom.

Link to comment
Share on other sites

Modle sie o dobre wiesci na temat suni,bardzo mi zalezy zeby sunieczka w pelni wyzdrowiala i zyla szczesliwie jeszcze dlugie lata....mam nadzieje,ze Nora odzyska apetyt....kurcze musi jesc...kochana malenka,prosze Ja wymiziac po pyszczku i ucalowac tak wyjatkowo ode mnie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...