Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

Nora chce żyć :) Zaczęła właśnie jeść suchą karmę! Puszką pluje ale suchą karmę wcina z apetytem. Mam nadzieję, że dwudniowa głodówka była spowodowana tylko stresem i zmęczeniem związanym z kąpielą. Jutro włączymy leki na woreczek żółciowy, żeby ułatwić odpływ żółci. Proszę ładnie dalej trzymać kciuki za Norkę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma sprawy przesyłam dla niej pozytywne myśli i energię, a kciuki trzymam mocno,żeby jej się udało przetrwać najgorsze :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: ...........

Link to comment
Share on other sites

To tak. W temacie eutanazji wszyscy mamy to samo zdanie, ale każda inaczej wyraziła. Telimena wie, co robi, uwierzcie mi. I tyle w tym temacie.

Dzisiaj widziałam Norę na żywo: trochę na mnie pobuczała :) Jak się ją widzi leżącą, to może nawet przez głowę przejść myśl: chyba nie jest aż tak źle... Bo.. Norcia ma cudną, puszystą sierść, która po wszystkich kąpankach "daje radę". Ale jak się chce sunię pogłaskać, to w gardle gula staje: na łepku można się uczyć anatomii, kości są pokryte skórą z sierścią.......

Wetki dają radę i chyba niedługo serce na dłoni koło suni położą. :)

A gnoi za bestialstwo karałabym grzwyną wielką i egzekwowaną! żeby nigdy przez myśl by im nawet więcej nie przeszło krzywdzenie Braci mniejszych. Plus roboty publiczne. Chociaż w Polsce jeszcze długo chyba na to czekać, niestety....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Nora chce żyć :) Zaczęła właśnie jeść suchą karmę! Puszką pluje ale suchą karmę wcina z apetytem. Mam nadzieję, że dwudniowa głodówka była spowodowana tylko stresem i zmęczeniem związanym z kąpielą. Jutro włączymy leki na woreczek żółciowy, żeby ułatwić odpływ żółci. Proszę ładnie dalej trzymać kciuki za Norkę.[/QUOTE]

O matko... :-( Czytałam ostatnie posty i serce mi prawie zamarło, łzy po policzkach się lały... a Telimena nam światełko nadziei pozostawiła! :multi:

Nie zmienia to faktu, iż sytuacja Norci jest bardzo poważna... Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak... :shake: Ale... chcę wierzyć, że będzie lepiej... że będzie jej dane zaznać dobroci ze strony człowieka... - wiem, że już jej zaznała dzięki Tobie Telimeno i Panu Adamowi, ale... marzę o tym, by powróciła do zdrowia, by mogła cieszyć się prawdziwym domem i miłością ze strony nowego, wspaniałego właściciela... :(

Norciu, walcz...!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Nora chce żyć :) Zaczęła właśnie jeść suchą karmę! Puszką pluje ale suchą karmę wcina z apetytem. Mam nadzieję, że dwudniowa głodówka była spowodowana tylko stresem i zmęczeniem związanym z kąpielą. Jutro włączymy leki na woreczek żółciowy, żeby ułatwić odpływ żółci. Proszę ładnie dalej trzymać kciuki za Norkę.[/QUOTE]

Trzymam kciuki bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

tak strasznie balam sie tu zajrzec ....i po tym co przeczytalam na temat stanu zdrowia Norki to nie mam sily nawet nic napisac bo tak placze,,,,,,to kuzwa zycie jest totalnie do dupy przez takich zasranych sukinsynow jak jej wlasciciel....
Noreczko zyj prosze jak najdluzej!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(

Link to comment
Share on other sites

a tak bałam sie tu wejść. jakbym była tam bliżej poszłabym do tego dziada i okleiłabym mu płot, chałupe informacją o stanie suni do czego doprowadził, na każdej tablicy informacyjnej, na szybach sklepowych powisiłabym do jakiego okrucieństwa jest zdolny, do czego doprowadził tego psa, ile ona cierpiała tyle on by nie zaznał spokoju...

Noreczko walcz, walcz kochanie. Ona jak juz nie będzie miała sił to podda sie i da wyraźny znak ze chce odejśc, i wtedy uśnie sama albo trzeba bedzie jej pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...