Jump to content
Dogomania

Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT


terierfanka

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akira']Ja mogę Ci pomóc[/QUOTE]
[quote name='marmosia']Ja też wspomogę :)[/QUOTE]
Dzięki dziewczyny. :Rose:


Kochani, to może zaczniemy zbierać deklaracje na hotelik?

Ja daję 30 zł/miesięcznie, chociaż podejrzewam, że Lunka zbyt długo tam nie posiedzi.


Jeśli ktoś chce coś zadeklarować, to piszcie proszę, czy będą to deklaracje stałe czy jednorazowe wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czy jest możliwość zaklepania spanielki Lunki, że niby mamy pewny dom, tylko transport trzeba zorganizować? I poprosić o sterylkę w schronie przed adopcją? Przejdzie takie coś? Jak myślicie?[/QUOTE]
Aha, i jeszcze powtórzę moje pytanie. Czy można Lunkę zarezerwować, żeby ktoś nam jej nie śmignął sprzed nosa, tak jak to było z Larką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akira']Ja mogę dla małej bazarek zrobić[/QUOTE]
Dzięki wielkie. :p

[quote name='terierfanka']trzymajcie kciuki, przed chwilą dzwoniła do mnie Pani, która jest w schronie i jest zainteresowana adopcją Axela z boksu 39... zaraz tam jadę, to zobaczę czy wzięła...[/QUOTE]
Oby się udało. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Axel został adoptowany, Pani rozsądnie brzmiała przez telefon, więc mam nadzieję, że dobrze trafił :) Luna też adoptowana, ale nie wiem w jakie ręce, miejmy nadzieję, że dobre...
Za to są na kwarantannach 2 kolejne spaniele - piesek i suczka :( wstawię niebawem fotki, tylko się ogarnę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']Axel został adoptowany, Pani rozsądnie brzmiała przez telefon, więc mam nadzieję, że dobrze trafił :) Luna też adoptowana, ale nie wiem w jakie ręce, miejmy nadzieję, że dobre...
Za to są na kwarantannach 2 kolejne spaniele - piesek i suczka :( wstawię niebawem fotki, tylko się ogarnę...[/QUOTE]
Czułam, że tak będzie, że znów ktoś nam zwinie sprzed nosa suńkę. I znów bez sterylki... :shake:

A Akselkowi życzę dużo szczęścia w nowym domku. Niech już będzie grzeczny chłopak! :kciuki: :kciuki:

[quote name='greatmadwomen']może coś podsuniecie? trochę daleko ale.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208253-Dobry-domek-czeka-na-psa-w-typie-beagle-cocer-spaniel-![/URL][/QUOTE]
Już tam idę. :p

[quote name='sunia2000']A coś więcej na temat nowego domu Axela wiecie? Bo jeśli jeszcze raz kogoś pogryzie to....:([/QUOTE]
Tego najbardziej się obawiam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']A coś więcej na temat nowego domu Axela wiecie? Bo jeśli jeszcze raz kogoś pogryzie to....:([/QUOTE]
uświadomiłam to Pani i zaproponowałam, żeby zapisała sobie mój nr telefonu, w razie gdyby chciała go oddać - żeby wtedy skontaktowała się ze mną, że będziemy mu szukać innego domu. Pani zapewniła, że taka sytuacja nie może mieć miejsca - że miała spaniela 17 lat i wie, że są charakterne i że da radę. Ja sobie nr zapisałam i za parę dni wyślę Pani kontrolnego sms-a jak się miewa Axel :)

Link to comment
Share on other sites

A na kwarantannach:

box 26 - spanielka ok 10 m-cy, znaleziona w szeleczkach, zalękniona, boi się podejść do krat. W schronie od 16.05, może jeszcze ktoś jej będzie szukał?
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1633/dscn5956x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img861.imageshack.us/img861/5656/dscn5957.jpg[/IMG]

box 33 - Fredek - pies ok.1 roku, oddany przez właścicielkę, bo "skoczył i ugryzł ją w wargę"
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/764/dscn5963m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :) Chciałabym zapytać o Lunę czy ona została adoptowana ? Jest boska ..
Aktualnie mam kobietę z Suwałk. Domek sprawdzony, która szuka cocer spaniela takiego do trzech lat. Płeć jest obojętna. Ważne jest aby piesek był nieagrysywny w stosunku do dzieci ponieważ Pani ma dwie córki (4,8 lat) :)
I tak wpadla mi w oko Luna żeby pokazać ją dla Pani..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...