Jump to content
Dogomania

Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT


terierfanka

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']Szczerze to nie wiem, dostałam tylko takiego smsa, ale mam nadzieję, że nie ta pani, która sobie nie dała rady.[/QUOTE]

Też właśnie mam taką nadzieję, lecz cieszę się że jeśli to inny to zdecydowali się na pomoc behawiorysty

Link to comment
Share on other sites

ufff, no i po co to wszystko było? jaj jeszcze tak pomyślałam, że faktycznie jemu kołnierz mógł bardzo przeszkadzać - miał ograniczone pole widzenia, to mogło zachwiać jego poczucie bezpieczeństwa i do tego dyskomfort po operacji... mam nadzieję, że mądrzejszy behawiorysta pomoże, ważne, żeby go teraz za bardzo nie "niuniać" i się nie użalać. tylko okazać spokój, opanowanie, niech odbierze przekaz, że wszystko jest "cool" i nic się nie zmieniło... trzymam za Demonka kciuki

Link to comment
Share on other sites

hej odp na pytanie great......WIEKSZOSC DZIEWCZAT MNIE TU ZNA.platny za calodowa opieke,prace,karme itp,tymczasuje psiaki juz prawie 4 lata,rozne cholerniki mi sie trafialy wiec w zasadzie zawsze przygotowana jestem na wszystko,spaniela do tej pory mam jednego BROWARA vel Jacksona z ktorym tez byl troszke problem...ale to mozna przeczytac na jego watku na dogo,nie bede sie tu rozpisywac i od nowa opowiadac calej historii,poza nim mam jeszcze 11letniego boksia tymczasowicza i swoja sunie Boksie 5 letnia,mieszkam na wsi ale w kamienicy,wiec tymczas jest w domu,mieszkaja u mnie docelowa max 4 psiaki.nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec na moj temat,moze jesli masz watpliwosci zapytaj dzieczyn o mnie ,ktore dawaly do mnie swoje pieski...a zna mnie osobiscie BROS I Uru..... TYMCZASOWALAM PIESKA dla XMatrix....pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelcia']hej odp na pytanie great......WIEKSZOSC DZIEWCZAT MNIE TU ZNA.platny za calodowa opieke,prace,karme itp,tymczasuje psiaki juz prawie 4 lata,rozne cholerniki mi sie trafialy wiec w zasadzie zawsze przygotowana jestem na wszystko,spaniela do tej pory mam jednego BROWARA vel Jacksona z ktorym tez byl troszke problem...ale to mozna przeczytac na jego watku na dogo,nie bede sie tu rozpisywac i od nowa opowiadac calej historii,poza nim mam jeszcze 11letniego boksia tymczasowicza i swoja sunie Boksie 5 letnia,mieszkam na wsi ale w kamienicy,wiec tymczas jest w domu,mieszkaja u mnie docelowa max 4 psiaki.nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec na moj temat,moze jesli masz watpliwosci zapytaj dzieczyn o mnie ,ktore dawaly do mnie swoje pieski...a zna mnie osobiscie BROS I Uru..... TYMCZASOWALAM PIESKA dla XMatrix....pozdrawiam[/QUOTE]

Spokojnie... Pytam się ponieważ wiem jak to jest niektórzy piszą iż zaopiekują się psem bo lubią psy i mieli od zawsze psy, lecz łagodne bez potrzeby pracy itp. a myślą że wiedza wszystko o psach. Pytam się ponieważ chcę wiedzieć gdzie pies trafi za którego będzie trzeba płacić :)

[quote name='Asia & Ginger']Nowa właścicielka odbierze Demonka w sobotę. Będzie jej pomagał ktoś z Fundacji 2 plus 4. :p[/QUOTE]

Super :) Cieszę się iż zdecydowali się na pomoc, naprawdę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka'][B]Nr 3 [/B]
Boks 33 MANGO- nr 473/11
5 lat, już raz był adoptowany ale został oddany. Zaczepny do innych psów, do ludzi wycofany ale warczący. Generalnie dla kogoś konsekwentnego, cierpliwego, nie dla rodziny z dziećmi!
[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7282/dscn5769.jpg[/IMG]


Dziś sprawdzałam wszystkie spaniele, nie wiem czy gdzieś na wątku nie pojawiła się ta informacja,ale na wszelki wypadek napisze, Mango odszedł już od nas, został uśpiony 1 czerwca. Tyle wyczytałam w książce, o powód nie miałam jak dziś spytać, w biurze jak zwykle ruch. Zegnaj Manguś:(

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę. Czy jest osoba, która mogłaby jutro podjechać do schroniska z aparatem fotograficznym? Dostałam informację, że na geriatrii (lewa strona szczeniakarni) w klateczce 23 jest stara i ślepa spanielka, która bezwzględnie potrzebuje szybkiej pomocy. Ja niestety nie mam aparatu. Dopiero dziś popołudniu dostałam o niej informację i poproszono mnie o nagłośnienie sprawy, jutro spiszę jej dane, ale nie posiadam aparatu na chwilę obecną, stąd moja prośba.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze informacje o dwóch innych spanielach w schronisku... mam nadzieję, że się nie powtarzam..no trudno.. nawet gdyby...

1. od 18.06.2011 przebywa w schronisku 6-letnia suczka o złoto-białym ubarwieniu; znaleziona. Jej nr identyfikacyjny to 1088/11
2. 5.07.2011 trafiła do schronu 8-letnia sunia, ubarwienia złotego; znaleziona. Nr identyfikacyjny 1200/11. Siedziała w kwarantannie do tej pory ale np. dziś już jej nie widziałam :/

Potrzebne są zdjęcia tych słodziaków... także jeśli znalazłaby się osoba z aparatem fotograficznym w najbliższych dniach.. byłabym wdzięczna! Dołączam się więc do prośby Pani Basi :)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewitka']Mam jeszcze informacje o dwóch innych spanielach w schronisku... mam nadzieję, że się nie powtarzam..no trudno.. nawet gdyby...

1. od 18.06.2011 przebywa w schronisku 6-letnia suczka o złoto-białym ubarwieniu; znaleziona. Jej nr identyfikacyjny to 1088/11
2. 5.07.2011 trafiła do schronu 8-letnia sunia, ubarwienia złotego; znaleziona. Nr identyfikacyjny 1200/11. Siedziała w kwarantannie do tej pory ale np. dziś już jej nie widziałam :/

Potrzebne są zdjęcia tych słodziaków... także jeśli znalazłaby się osoba z aparatem fotograficznym w najbliższych dniach.. byłabym wdzięczna! Dołączam się więc do prośby Pani Basi :)))))[/QUOTE]
O suczce złotobiałej już pisałam i wstawiłam foteczki - ona jest bardzo sympatyczna choć ciut nieokrzesana, a druga sunia, własnie ta złota, to trafiła na szczeniakarnię , bo jest ślepa i się rozbijała o ścianę na boksie. Muszę jutro obejrzeć ją dokładnie, jak ona sprawuje się na smyczy i generalnie jaką ma kondycję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']A także ja i lewitka:) Tłumy jutro będą:)[/QUOTE]
To może uda nam się wreszcie wyprowadzić cały boks 11? Co wy na to? tam jest dokładnie 5 suk, które powoli dostają hopla. Tylko solidne smycze i obroże, żeby nie było jak dziś z czołgistką Sonią z trójki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Ja mogę jutro z lustrzanką podjechać, jak ktoś wytłumaczy mi jak mam tam dojechać z Nowowiejskiej ew. po mnie podjedzie.[/QUOTE]

128- przystanek na skrzyżowaniu wyszyńskiego i nowowiejskiej----->do przystanku kwiska, stamtąd co godzinę, 30min po każdej pełnej jedzie 140 pod samą schronisko:)

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniam dane suczki z geriatrii z klateczki nr 23
Wiek: 16 lat
Znaleziona 28 czerwca 2011
nr schroniskowy 1161/11 nr na szyi 988
Jest bardzo zaniedbana, słaba, brudna, niedowidzi, ledwo chodzi - jeśli natychmiast nie znajdzie dt na dożycie to idzie do uśpienia!
Terierfanka wstawi zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...