Jump to content
Dogomania

Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT


terierfanka

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przestraszona niunia, już na boksach ogólnych:
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2091/dscn6049e.jpg[/IMG]
Z duszą na ramieniu jeszcze, ale podchodzi do krat i daje się pogłaskać. Przydałby się dla niej DT.

A na kwarantannie, boks 62... oczywiście kolejny spaniel :flaming:
nic jeszcze o nim nie wiem, nie dobijałam się do biura, na pewno min. tydzień kwarantanny mu jeszcze został, może ktoś go odnajdzie?
[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3237/dscn6032e.jpg[/IMG]
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1988/dscn6034t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7979/dscn6035s.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img15.imageshack.us/img15/2091/dscn6049e.jpg[/URL]
Ale ta spanieleczka jest prześliczna! :loveu: :loveu: :loveu:
Gdybym tylko mogła, już byłaby moja...
Bardzo przypomina mi moją Gingerkę, gdy była młodsza.

Aż dziw, że nikt się po nią nie zgłosił.



Spanielek z kwarantanny wygląda na zadbanego. Oby tylko się zgubił. :kciuki: :kciuki:



Fredek vel Demonek już prawie w nowym domku. :cool3:
Ale więcej niech napisze Karolina, która ma go na DT.

Karolina a może pomyślisz o DT dla tej przestraszonej spanieleczki? :oops:
Kurczę tak się boję, żeby nie trafiła do jakiegoś rozmnażacza. :shake:

Link to comment
Share on other sites

coś pomyśle o tej dziewuszcze.
jakbyście mogły prosze podowiadywać się coś więcej o niej.
Demonek vel Fredek już w nowym domku.
ma do własnej dyspozycji 60m2 i park niedaleko domu.
Agnieszka (nowa właścicielka) bardzo rzeczowa babka, wcześniej miała psy.
i naprawde mile i mądrze mnie zaskoczyła.
29 czerwca mamy kastracje chłopaka - napewno z nim pojedzie.
no i moge odwiedzać Demonka kiedy chce, mam do niego niecałe 15 minut drogi autobusem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ojej, a co się stało?
edit: już na spanielowym poczytałam, warknął na dziecko... ludzie wpadają w panikę jak pies warknie :shake:, a jak on ma powiedzieć, że mu coś nie pasuje?
no, ale trzeba mu domu bez dzieci...Aria, może przyszłabyś z nim na DogFunFest 19.06?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']ojej, a co się stało?
edit: już na spanielowym poczytałam, warknął na dziecko... ludzie wpadają w panikę jak pies warknie :shake:, a jak on ma powiedzieć, że mu coś nie pasuje?
no, ale trzeba mu domu bez dzieci...Aria, może przyszłabyś z nim na DogFunFest 19.06?[/QUOTE]
a gdzie i o której to jest?
nigdy na takim czymś nie byłam, na czym to polega?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aria99']myśle że pojawie się tam. :)
a co musze zabrać ze sobą?[/QUOTE]
chyba na tamtym wątku jest napisane... musisz mieć wodę dla psa, kaganiec, woreczki na koo... no i musisz dane swoje przesłać na maila do diuny, też jest podany na tamtym wątku (tylko nie wiem czy jako niepełnoletnia możesz osobiście być zgłoszona)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img705.imageshack.us/img705/7658/spanielka.jpg[/URL]
Ale pięknota! :loveu: :loveu: :loveu:

Dziewczyny czy można ją zaklepać w schronisku choćby na tydzień, że niby mamy dom, tylko organizujemy transport? Bo znów ktoś ją adoptuje bez sterylki, albo trafi do kogoś nieodpowiedzialnego...

Albo może ktoś da radę zabrać ją na tą imprezę organizowaną przez Fundację 2+4?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']no ale, zaklepiemy ją na tydzień i co dalej?[/QUOTE]
Pytam na razie teorytycznie, czy jest w ogóle taka możliwość. Czy ktoś to praktykuje?
Chodzi też o to, że ogłaszam psa, są ludzie zainteresowani, a przez ten czas pies jest już przez kogoś adoptowany bezpośrednio ze schroniska.
I co ja mam tym ludziom mówić?

Najgorsze, że wydają te psiaki bez sterylki, przecież to prawie pewne, że bądą po nich szczeniaki... eh...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam domek, który chciałby wziąć sunię na DT z możliwością domku stałego. Państwo są z okolic Krakowa. Niedawno stracili swojego ukochanego spanielka, który był z nimi 12 lat. Bardzo przeżywają jego stratę, ale nie chcą żyć bez psiaka.

Piszę z Panią już od 2 tygodni, byli zainteresowani Lunką albo Larką, ale niestety było już za późno.

Proszę zarezwerwujcie spanielkę, żebyśmy jej nie stracili.
Będziemy szukać transportu, trasa popularna, więc nie powinno być problemów.
Mam jeszcze pytanie, czy można jakoś załatwić, żeby sunia została wysterylizowana w schronisku jak najszybciej?

Link to comment
Share on other sites

Asia koniecznie zrób tam wizytę i dokładny wywiad, ostatnio w Krakowskim schronie byli dość młodzi ludzie, koniecznie chcieli psa, myśleli o wyżle, bokserze i w końcu spytali się o spaniela, bo mieli spanielkę ale niedawno im odeszła, okazało się później(przyznali się, i nie uważali w tym nic złego) że mają działkę nieogrodzoną, jak są w domu to psa wypuszczają i się tak wałęsa, bo inne psy tam też tak łażą, a jak Pani wychodzi do pracy to przyczepiają psa do łańcucha u budy.... Błagam sprawdź ten domek, Ci ludzie też mieszkali niedaleko krakowa. Byłam przy tej rozmowie więc to nie są plotki lecz widziałam to na własne oczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka'].A na kwarantannie, boks 62... oczywiście kolejny spaniel :flaming:
nic jeszcze o nim nie wiem, nie dobijałam się do biura, na pewno min. tydzień kwarantanny mu jeszcze został, może ktoś go odnajdzie?
[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3237/dscn6032e.jpg[/IMG][/QUOTE]

piesek ma 3 lata, został znaleziony, ma jeszcze coś z tydzień kwarantanny i na boksy ogólne pójdzie. Daje się głaskać, nie warczy ani trochę, nie boi się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Asia koniecznie zrób tam wizytę i dokładny wywiad, ostatnio w Krakowskim schronie byli dość młodzi ludzie, koniecznie chcieli psa, myśleli o wyżle, bokserze i w końcu spytali się o spaniela, bo mieli spanielkę ale niedawno im odeszła, okazało się później(przyznali się, i nie uważali w tym nic złego) że mają działkę nieogrodzoną, jak są w domu to psa wypuszczają i się tak wałęsa, bo inne psy tam też tak łażą, a jak Pani wychodzi do pracy to przyczepiają psa do łańcucha u budy.... Błagam sprawdź ten domek, Ci ludzie też mieszkali niedaleko krakowa. Byłam przy tej rozmowie więc to nie są plotki lecz widziałam to na własne oczy.[/QUOTE]
Wizyta na pewno będzie, Pani zaprasza do siebie.

[quote name='Basia1244']Spanielka z 19 -stki poszła do domu dziś rano.[/QUOTE]
Wiedziałam, że tak będzie... :shake:
Właśnie dzisiaj się tego dowiedziałam od znajomej ze spanielowego, którą poprosiłam o pomoc z tą spanielką.

[quote name='terierfanka']tyle dobrego, że została umówiona na sterylkę[/QUOTE]
Jedyny plus.
Chociaż ta Pani zainteresowana tak się już cieszy na myśl o suni. Muszę jej to teraz jakoś napisać... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, jeśli ktoś jest taki "napalony" na konkretnego psa to uważam, że powinien po niego po prostu przyjechać. Ja się kiedyś zastanawiałam nad sunią z Łodzi i do głowy mi nie przyszło, żeby ktoś mi ją przywoził. Pani może mieć jedynie żal do siebie.
A na chłopaków nie masz nikogo chętnego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...