Jump to content
Dogomania

Pudel Kajo: cena życia=cena miesiąca. aktualne rozliczenia str35 post 867


Recommended Posts

[quote name='Abrakadabra']Tusinka, dzięki za bazarek!
Przykro mi, ze nie dam rady (przynajmniej na razie, dopóki Diara nie znajdzie DS) podtrzymywać swojej deklaracji.[/QUOTE]

Przykro mi, ale również nie mogę dalej podtrzymać deklaracji. Wyrównam wpłatę za okres styczeń-marzec i będę ew wspierać Kajo w miarę możliwości.

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]Kajo ok, na razie nadal mieszka w kojcu z koleżanką, nawet fajnie się dogadują. Został ostrzyżony, włącznie z uszkami, żeby mu się w czasie spacerów na naszej łące nie wplątywały rzepy i różne paskudztwa. Dość dobrze to zniósł, pyszczył się nieco tylko przy łapach i coś mu na grzbiecie "nie pasiło", ale ogólnie lepiej i szybciej niż ostatnio
Nowe fotki zrobimy jak będę w "zdjęciową" pogodę w domu. . Wiem, że Equus planuje wycieczkę do nas, to może zrobi swoje fotki też.
Telefonów zero, jedno zapytanie mailowe - ale tylko, czy on coś kosztuje , czy jest za darmo i po mojej odpowiedzi cisza.
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AniaRe'][FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]Kajo ok, na razie nadal mieszka w kojcu z koleżanką, nawet fajnie się dogadują. Został ostrzyżony, włącznie z uszkami, żeby mu się w czasie spacerów na naszej łące nie wplątywały rzepy i różne paskudztwa. Dość dobrze to zniósł, pyszczył się nieco tylko przy łapach i coś mu na grzbiecie "nie pasiło", ale ogólnie lepiej i szybciej niż ostatnio
Nowe fotki zrobimy jak będę w "zdjęciową" pogodę w domu. . Wiem, że Equus planuje wycieczkę do nas, to może zrobi swoje fotki też.
Telefonów zero, jedno zapytanie mailowe - ale tylko, czy on coś kosztuje , czy jest za darmo i po mojej odpowiedzi cisza.
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Czy od tej awarii były tutaj jakieś inf.? Bo nie wchodziłam na forum przez kilka dni.
Co ze zdjęciami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Czy od tej awarii były tutaj jakieś inf.? Bo nie wchodziłam na forum przez kilka dni.
Co ze zdjęciami ?[/QUOTE]

znalazł się wątek, Equus ma prawdopodobnie jakieś zdjęcia, ponieważ była u Kajo - Ania wysłała smsa.

zgodnie z rozpiską finansową Kajo ma pobyt w hoteliku tylko jeszcze na kwiecień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']znalazł się wątek, Equus ma prawdopodobnie jakieś zdjęcia, ponieważ była u Kajo - Ania wysłała smsa.

zgodnie z rozpiską finansową Kajo ma pobyt w hoteliku tylko jeszcze na kwiecień.[/QUOTE]

Wiem, Tripti - też dostałam SMS-a od Ani.
I co z tymi fotkami?
Dziewczyny, dzięki za wydarzenie na FB.
Ps. Z tego, co widziałam Kajo jest też na oficjalnej stronie Korabiewic.

Link to comment
Share on other sites

tak, tylko coś ta strona jest skromnie promowana i niewiele ludzi wie o jej istnieniu :(
nie wiem co z fotkami :(
problem w tym wszystkim jest taki, że to nie o wiek Kajo chodzi, a ostrożność w postępowaniu z nim.
Koty i inne psy pewnie zaakceptuje, do dzieci niestety za duże ryzyko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Znów nawaliłam, przepraszam - zapodziała mi się fiszka Kajo. Zaległości ureguluję na początku tygodnia. Na to samo konto czy coś się zmieniło?[/QUOTE]

Agata, ostatnio wpłaciłaś na moje konto, a to jest już nieaktualne.
Magdajedral udostępniła swoje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...