Jump to content
Dogomania

Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.


MaDi

Recommended Posts

[quote name='bric-a-brac']Reportaż polsatu obejrzałam... niby krótki, ale... czapki z głów...
Musicie wygrać ten krakvet, postarajcie się, żeby Wam nie zabrakło jak nam głosów zaledwie kilku...[/QUOTE]
Jest na prawdę krucho wiec to głosowanie będzie zbawieniem dla tych psów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malpa']lzy w oczach po obejrzeniu[/QUOTE]
Niestety to miejsce to nic miłego.
Dziś tez byliśmy w przytulisku, dwie sunie przyjechały na sterylkę i oba maluchy tzn. Kuba i Kluska trafiły do DT u Merys i Jkasi.
Dziękuję Wam za dzisiejszy wyjazd a w szczególności Muzzemu za wykonanie zdjęć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi'] oba maluchy tzn. Kuba i Kluska trafiły do DT u Merys i Jkasi.[/QUOTE]
Jesteście super dziewczyny :multi::multi::multi:

[quote name='jkasia']
[IMG]http://i42.tinypic.com/2a96vbn.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jakie słoooodkie :loveu::loveu::loveu:

[quote name='MaDi']Niestety to miejsce to nic miłego.
Dziś tez byliśmy w przytulisku, dwie sunie przyjechały na sterylkę i oba maluchy tzn. Kuba i Kluska trafiły do DT u Merys i Jkasi.
Dziękuję Wam za dzisiejszy wyjazd a w szczególności Muzzemu za wykonanie zdjęć;)[/QUOTE]
Jakie sunie przyjechały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jkasia']MaDi Ty nam dziekujesz? A ja Tobie dziekuje w imieniu wszytkich psów ktorym pomagasz bezinteresownie:thumbs:
Mała Kluska-Balbinka jest u mnie. Zrobiłam oddzielne wydarzenie na FB
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=169103953184259[/URL][/QUOTE]
No to jak mamy już tak miło w całym tym ogromie nieszczęść to powiem Wam jeszcze dla osłody;),że kicia z przyczepy zamieszkała dzisiaj w Kraśniku i jesli dogada się ze starsza koleżanką to zostanie tam na stałe.
Lord( ten co umazał dziś Merys koopą:evil_lol:) pojechał do hotelu dzięki pewnej fundacji, musieli podać mu uspokajacza bo chciał wszystkich pozjadać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']czy mi się wydaje ,że na 3 focie w poście 1578 na drugim plnie jest pies w typie Berneńczka ? jeżeli tak proszę o kontakt na PW[/QUOTE]
W przytulisku nie ma takiego psa;)
Jeśli chodzi Ci o psa w tle z poniższego zdjęcia to Colka szczekacz jakich mało i jest prywatnym psem opiekunów przytuliska.
[IMG]http://i39.tinypic.com/2liv60h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Jesteście super dziewczyny :multi::multi::multi:



Jakie słoooodkie :loveu::loveu::loveu:


Jakie sunie przyjechały?[/QUOTE]
Toż to jawna manipulacja i oszustwo posklejała pewnie zdjęcia:diabloti::eviltong:
Przyjechały Bajka vel Sahara i Rudka ( ta malutka czekoladka)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie z labkiem - genialne! :)
Również jestem zdania, że największe podziękowania należą się MaDi, nie tylko za Rachów, ale za całokształt.
A co do kup, to moje buty do tej pory wydzielają 'specyficzny zapaszek', mimo ich gruntownego umycia :D

Link to comment
Share on other sites

Kuba wymiotował kilka razy w nocy :( daje mu wody "na palcu" bo w ogóle nie chce pić. Wczoraj trochę zjadł, ale coś mi się wydaje, że trafił mi się niezły niejadek. Normalka, ze skrajności w skrajność najpierw obżartuch, a teraz niejadek.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Merys kurcze moja Balbina tez wymiotowała-a raczej próbowała i tylko zółc. Zastanawiam sie czy to nie przez robaki...hmmm...Poza tym strasznie jej w brzuszku jeździło-bardzo głośno.No i 2 koopki strzeliła.
Też nie chce pić!!! Wczoraj jak sie zsikała to strasznie smierdziało-takie skondensowane siuski. Ale ja jej rozmaczam sucha karme wiec sporo tam wody chłonie.Wczoraj zjadła ale dzis jakos grymasi. No i zaczela sie drapac.

Poza tym jest przesmieszna:) Taka kulka z niej ze cały czas sie toczy hehe Nawet jak sika to nogi jej sie rozjezdzaja i całym brzuszkiem nurkuje w siuśkach. Poza tym jest bardzo odwazna, nie boi sie mojej Kasty, ktora juz wielokrotnie ja pogoniła.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - z własnego doświadczenia jako DT dla szczeniąt - powiem Wam jedno - jeśli młode nie chcą jeść, to nie znaczy, że sa niejadkami (w tym wieku), tylko coś jest nie tak. Dobrze byłoby je odrobaczyć porządnie (ulubiony pan wet odrobaczał moje różową pastą do pyszczka), dać może intestinala na początek rozmoczonego z zaparzonym siemieniem lnianym, mielonym, i karmić co 2-3 godziny naprawdę małymi porcjami. U takich szczyli wszelkie wymioty, jeżdżenie w jelitach, to dość poważne sprawy - jedna moja sunia mało co nie zeszła, bo robale praktycznie wychodziły każdą stroną, a zaczęło się od odmawiania wody, żarcia i właśnie jeżdżenia w brzuchu. Lepiej dmuchać na zimne. Trzymam kciuki za maluchy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...