Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A spodziewamy się też jakiegoś psiarza-fotografa? :) Fajnie byłoby mieć foto relację ze spaceru, ja chętnie wezmę mój kompakt, ale to niestety średnio sprawdza się przy zdjęciach biegających psów, raczej takie portrety na siedząco

Link to comment
Share on other sites

Super, że znalazłam ten wątek!
W takim razie ja też wstępnie zgłaszam moją obecność + dwóch rudych (pies i suka).

AWF to super miejsce i dzień też mi odpowiada, z tym że czy byłaby możliwość przenieść spotkanie na 15:00?
Niestety nie wyrobię się wcześniej, ale też nie jestem na 100% pewna czy pójdę, więc jak większości osób pasuje 14:00 to się dostosuję.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie 8 maja będę już po pisemnych. Do ustnego polskiego i rozszerzonego ang. jeszcze daleko, a na podstawowy ang i tak się uczyć nie będę. Jeśli mi nic nie wypadnie to się pojawię w tym parku AWFa, jeśli tata się zgodzi mnie podrzucić to z psem, jeśli nie to z samym aparatem xd Ale jeszcze nic nie obiecuję.
Tylko o której w końcu ? Bo były 3 wersje i teraz sama nie wiem xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']To może i my się pojawimy :) A z nami aparat ;)

kkanarekk szkoda że dopiero teraz przeczytałam o propozycji spacerowej na Błoniach. Ale dziś i tak pogoda była kijowa przynajmniej przed południem.[/QUOTE]

Wiem niestety :( ale jak chcesz to ja prawie codziennie na błoniach jestem z moim więc zawsze możemy się wybrac na spacer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']To może i my się pojawimy :) A z nami aparat ;)

kkanarekk szkoda że dopiero teraz przeczytałam o propozycji spacerowej na Błoniach. Ale dziś i tak pogoda była kijowa przynajmniej przed południem.[/QUOTE]

mam nadzieję że się uda :) Nie mogę się już doczekać twoich gwiazd :D

[quote name='Ank@']Nas nie będzie. Za dużo dużych psów ....[/QUOTE]

Szkoda :( A dlaczego że za dużo dużych psów? Boisz się że zostanie psiak stratowany :D


[quote name='kkanarekk']Wiem niestety :( ale jak chcesz to ja prawie codziennie na błoniach jestem z moim więc zawsze możemy się wybrac na spacer :)[/QUOTE]

Ja się chętnie wybiorę w któryś dzień jak będzie ładnie :)

Link to comment
Share on other sites

kkanarekk a w jakich godzinach bywacie? Bo ja w tygodniu to wieczorem tylko dam radę, tak od 18-19. Teraz długo jasno to już można. Chętnie się wybiorę w ramach zmiany miejsca bo choć koło siebie mam super tereny to czasem fajnie zrobić sobie "płodozmian" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...