Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

[quote name='kkanarekk']gdzie jest ta część wydzielona dla psów??[/QUOTE]

ja też będę szukać :D ja będę szła prosto przez park i jak zobaczę gromadę psów to będę wiedzieć gdzie... ta część jest jakoś oddzielona czymś od parku.

[quote name='Ola164']Paulina - moja też utuczona, pracujemy, [B]ale rodzice przekarmiają[/B].
Najwyżej będą wytykać nas obie :p[/QUOTE]

no to widzę że jest nas dwie, ostatnio wytyczyłam im zasady aby nie dokarmili psa :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola164']Moi słuchają codziennie, ale ona ładnie patrzy.... Słów mi brak.[/QUOTE]

skąd ja to znam... ale wtedy pies nie dostaje kolacji... i wiesz wytykam że niech teraz idą na spacer bo pies musi spalić te kalorie z szyneczki... :evil_lol: to im daje do myślenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fufurek']Obawiam się jednak, że moja sunia wygra rywalizację w kategorii najbardziej utuczonego psa ... ;)[/QUOTE]

hah zdziwisz się :) Ale cieszę się że nie będę jedyna z utuczonym psem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mi wczorajsze wesele kuzyna przeciągnęło się do 6 nad ranem, zabawa była przednia, więc jak o 7 padłam tak spałam do przed chwilą, a że do AWF mam półtorej godziny drogi to jak bardzo bym nie chciała, to chyba jednak już nie zdążę :( .
Po za tym wyglądam i czuję się teraz jak siedem nieszczęść, nie chcielibyście zobaczyć mnie w tym stanie:lol:. Także życzę dobrej zabawy, czekam na zdjęcia i mam nadzieję, że następny termin bardziej mi spasuje:).
A zaraz mykam na poprawiny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ola164 czekamy na grupowe zdjęcie :D

Aaa no i mimo kilku sprzeczek spacer uważam za udany :) Powstało kilka miłosci, było troche zabawy i ganiania także wszystko w najlepszym porządku, oby więcej takich :)!

Link to comment
Share on other sites

to jedyne na którym są wszystkie psy ? :D
Chester się wyróżnia z tłumu xdd

Ja też uważam że spacerek udany, poza tym że pies próbował zjeść Korę w samochodzie i o wszystkich zdjąć kaganiec to był jak na niego grzeczny.
Przepraszam jeszcze raz wszystkich, którym moja Krowa ubrudziła spodnie (czyli wszystkich obecnych ? ..)

Ja się zdjęcia postaram na dniach wrzucić na picassę i najciekawsze przekopiować na wątek. Ale są brzydkie xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fufurek']Oj tak moj pies poznal milosc swojego zycia i niczym nie dal sie zniechecic :) Mam nadzieje, ze jeszcze uda sie kiedys spotkanie, i rowniez czekam niecierpliwie na zdjecia :)[/QUOTE]

No i miał rację bo Vesper właśnie dostała cieczkę! Psi nos jest jednak nieomylny. To już wiem dlaczego była taka drażliwa - zawsze tak ma tuż przed.
Z atrakcji to w drodze do samochodu Furla znalazła śliczną błotną kałużę w której się wytaplała tak że wylądowała w kąpieli po powrocie do domu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieję że następny raz będzie szybko i przyjdzie nas jeszcze więcej :)
O ile nie macie dość mnie i mojego psa.. ale teraz już wszyscy wiedzą że trzeba przyjśc w ciemnych, a najlepiej brudnych spodniach xD

obrabiam zdjecia, może nawet dzisiaj będa ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak nie ma kagańca to owszem.
W kagańcu nie bardzo, dzisiaj w cale.
Na początku przyczepił się do Kory Oli164, ale to głównie dlatego że jechała z nami 'jego' samochodem, a on trochę terytorialny jest. Ale już po drodze na wybieg zaczął ją ignorować, na wybiegu poza tym że kilka psów powąchał kompletna olewka. Pod koniec jak się oswoił trochę zaczepiał tylko Tajgera, no i miał małe ścięcie z Atosem, ale obydwa to większe samce. Także wszystkie małe i wszystkie suki miały całkowity spokój dzisiaj. Nie jestem w stanie powiedziec dokładnie jak będzie się zachowywał następnym razem w innym miejscu, bo on co miejsce to się zachowuje inaczej, ale w razie czego wezmę go na smycz, także nim się nie przejmuj. Acz po dzisiejszym spacerze rokowania są dobre :D

PS to nie ON, to Krowa xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...