Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kkanarekk']my bywamy jakoś koło 11-13 ale możemy tez wpaść wieczorkiem. A 3.05 może dasz radę jakoś wcześniej?[/QUOTE]

3.05 tak bo mam wolne :) Możemy się umówić koło południa w zależności od pogody oczywiście bo ostatnio dobra pogoda ma w weekendy wolne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']hihi na wtorek wg jednej z moich prognoz wskazuje iż będzie śnieg :eviltong:
chętnie bym się z Wami wybrała jeśli mogę :roll:[/QUOTE]

[quote name='weszka']3.05 tak bo mam wolne :) Możemy się umówić koło południa w zależności od pogody oczywiście bo ostatnio dobra pogoda ma w weekendy wolne ;)[/QUOTE]

To może wtorek o 12 30 na błoniach koło stadionu Cracovii?

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się że dziś nie wypali... Raz pada raz nie.
W niedzielę spotykamy się w parku koło AWF :) Mam nadzieję że będziesz mogła być :) A później mozemy np. spotykać się co tydzień jak będzie ładnie na błoniach co o tym myślicie? O konkretnych lub o różnych godzinach.

Link to comment
Share on other sites

Będę 8 na AWFie na 99% z psem, w kagańcu oczywiście, coby nie zaganiał małych suk xd
ale czy poza nim będą jakieś duże psy ? bym się lepiej czuła, bo on w dużym towarzystwie się czuje mniej pewnie czyli zachowuje się grzeczniej ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...