Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,
ja właśnie też przeglądam forum i poszukuję "psiarzy" chętnych na spotkania naszych psów w Krakowie, bo słyszałam, że takie mają miejsca, ale niestety nie wiem co i jak :) I troszkę obawiam się, ze moje psiaki nie nadają się do życia w stadzie :)

Link to comment
Share on other sites

:shake: moja sunia ma cieczkę która się zaczęła kilka dni temu... jak się skończy to może przyjdę, ale to będzie takie rozpraszające dla psów.... no chyba że kastraty to chętnie :evil_lol: jak w późniejszym terminie jeszcze będzie to bardzo chętnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']:shake: moja sunia ma cieczkę która się zaczęła kilka dni temu... jak się skończy to może przyjdę, ale to będzie takie rozpraszające dla psów.... no chyba że kastraty to chętnie :evil_lol: jak w późniejszym terminie jeszcze będzie to bardzo chętnie[/QUOTE]

Oj, dla mojego psa to byłoby stanowczo zbyt rozpraszające :D

Link to comment
Share on other sites

A jakiej wielkości macie psy ?
Bo mój jeśli oprócz niego nie ma 2 lub więcej dużych psów a są małe suki to je zagania, albo na nie poluje.
A mała suka z cieczką/po/przed ma przerąbane. Albo raczej ja mam bo muszę go pilnować ^^ W sumie to najlepiej będzie jak po prostu ja nie wezmę psa :D

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: to chyba ja nie wezmę bo nie będziecie mieć życia :D ja mam sunię sznaucerkę miniaturkę(większa miniaturkę, bo to "wersja amerykańska"). Lecz jak byście się wybierały później to ja naprawdę bardzo chętnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwa małe kundelki :) Pieska, który właśnie bardzo chętnie nawiązuje kontakty z innymi i grubą :P suczkę po sterylizacji, która ogólnie jest dość apsiarska (jak można tak powiedzieć :P) I na spacerach gdzie jest więcej psów siedzi za moimi nogami, ale wszędzie biorę oba bo są nierozłączne :)

Link to comment
Share on other sites

Gdyby co to ja będę na błoniach w niedziele ok. 11 jeżeli nie będzie padać deszcz oczywiście.
Może ktoś do niedzieli się jeszcze namyśli i przyjdzie :D
A jak nie, to na pewno się jakiś psiarzy spotka...

greatmadwomen- po wielkanocy też się jakiś spacerek zorganizuje :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na najbliższy weekend też odpadam, pies złapał odkleszczowe paskudztwo ( na szczęście nie babeszjoza ani bolerioza) i ma problemy z chodzeniem.
Po wielkanocy znowu to ja będę matury mieć więc dopiero pod koniec maja będę mogła się wybrac.
Miłych spacerków na razie życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...