Jump to content
Dogomania

Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']I najlepszy numer - Warszawianki będą wiedziały - nowy Pan Tuli/Szaki/Kory jest wujkiem dr Czajki z lecznicy Boliłapka - rewelacja:loveu:[/QUOTE]


To mój ulubiony wet:-) Leczy moje dwa psy i pomaga przy wielu bezdomniakach:-) Będę u niego prawdopodobnie we wtorek z Kulfonem, to poproszę go, żeby uważał na Korę szczególnie:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekam niecierpliwie na ifnormacje jak tam Tulcia czuje się w nowym domku :) Cioteczki mam takie pytanie czy, któraś z Was mogłaby zrobić wyróżnione ogłoszenie na morusku dla dwóch szczeniorek ???? Tak długo czekają na swoje domki ( oczywiście pieniążki na wyróżnienie mamy ).

Link to comment
Share on other sites

No jestem nareszcie! Wczoraj zadzwoniłam do pana Wojtka dopiero wieczorem, gdy na ostatnich nogach dotarłam do domu po całym dniu uganiania się za psim uciekinierem po Warszawie...
Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szaleje z psimi koleżankami (z Psotką się dogadała bez problemu i mam wrażenie, że podobnie jak u mnie Lili, tam Psotka będzie grzeczną Korcię na manowce i złą drogę sprowadzać ;)). Oczywiście już opanowała otwieranie drzwi na dole, żeby gnać na górę do ludzi... Zdaje się, że pani Grażyna będzie musiała dać za wygraną, bo usłyszałam, że Kora jest grzeczna, przemiła i bezproblemowa. No! To lecę na pierwszą tytuł zmieniać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyneczki, nie ma któraś na zbyciu byle jakiego aparatu tel, żeby się do karty Orange nadawał? Wraz ze znajomym staramy się pomóc byłym właścicielom Tulci. Zorganizowaliśmy im dach nad głową na razie, wysyłamy jakieś marne datki, organizujemy pomoc rzeczową. Gdyby któraś miała na zbyciu taki aparat (z ładowarką) - byle tylko można było dzwonić, odbierać i sms-y wysyłać... to bardzo się polecam. Potrzebne też będą ubrania cieplejsze, pościel, ręczniki, buty, żywność. Obecnie ci ludzie mieszkają niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego (gdyby ktoś był z okolic), bo paczek ciężkich nie bardzo się pewnie opłaca wysyłać. Lepiej byłoby zrobić punkt zbiorczy i zawieźć wszystko na raz. U siebie będę taki punkt organizować (Wwa i okolice). Przydadzą się też niewielkie kwoty pieniędzy, doładowanie telefonu, żarówki energooszczędne... Kobieta jest na wózku (nie ma nogi), pan jest młody, zdrowy i silny, więc mam nadzieję, że niedługo znajdzie jakąś pracę. Na razie brniemy przez meandry nieżyciowych i nieustępliwych urzędów... Ludzie nie mają na kopertę i znaczek, cholera jasna, a jedna pani urzędniczka dziś p. Krzysiowi oznajmiła, że jeśli się chce przerejestrować do innego urzędu pracy, musi OSOBIŚCIE pojechać do Bydgoszczy (400 km!!!!!). Zadzwoniłam do tego urzędu i naprawdę mocno się hamowałam, żeby sprawę załatwić polubownie. Zapytała mnie kim jestem dla niego, a gdy powiedziałam, że całkiem obcą osobą (w życiu go na oczy nie widziałam), zaczęła coś smęcić o ochronie danych osobowych. Nie mogła pojąć, że obcy człowiek chce pomóc drugiemu człowiekowi tylko dlatego, że jest... człowiekiem :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostatnie dni nie należały dla mnie do najbardziej udanych - musiałam sobie jakoś humor poprawić, więc napisałam do p. Wojtka z prośbą o wieści o Tuli/Szaki/Korze!
I proszę bardzo - niespodzianka!

Kora bez problemu zadomowiła się u nas i czuję się już jak "u siebie". Bardzo dobry kontakt ma z innymi psami, całe dnie wspólnie się bawią i praktycznie nie odstępują siebie na krok. Również domownikom okazuje swoje przywiązanie i sympatię. Wydaje mi się ze jest psiakiem bardzo szczęśliwym. Na dzieci reaguje bardzo pozytywnie, ale trzeba uważać, żeby im nic nie zrobiła jak się bawi - bo nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, że jest aż tak silna.
Mam też zdjęcia ;) Komu mogę przesłać mailem, żeby wstawił?...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tusinka 222 zgłaszała do Akcji Sterylizacji sukę do refundacji sterylizacji, nie widzę na początku wątku banerka ani rozliczenia - czy suka została wysterylizowana na koszt akcji sterylizacji? Jeśli tak, to która, za ile i gdzie? Jeśli nie - czy będzie? Pomagam w aktualizacji wątku Soemie i potrzebuje tych informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']tusinka 222 zgłaszała do Akcji Sterylizacji sukę do refundacji sterylizacji, nie widzę na początku wątku banerka ani rozliczenia - czy suka została wysterylizowana na koszt akcji sterylizacji? Jeśli tak, to która, za ile i gdzie? Jeśli nie - czy będzie? Pomagam w aktualizacji wątku Soemie i potrzebuje tych informacji.[/QUOTE]

suczka nie skorzystała z refundacji Skarbonki, sterylka odbyła się już w nowym domu.

no tak można się pogubić była Tulą, Szakirą aż została Korą :)

chyba dobrze jej tam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam wieści z Korciowego domku: "Kora myślę całkowicie się odnajduje w swoim nowym domu, wygląda na bardzo szczęśliwą:) Myślę, że czuje się u nas bardzo dobrze i tak będzie cały czas :)"
Pozdrowienia i życzenia noworoczne dla wszystkich Państwo przesyłają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mam wieści z Korciowego domku: "Kora myślę całkowicie się odnajduje w swoim nowym domu, wygląda na bardzo szczęśliwą:) Myślę, że czuje się u nas bardzo dobrze i tak będzie cały czas :)"
Pozdrowienia i życzenia noworoczne dla wszystkich Państwo przesyłają.[/QUOTE]

super:)....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...