Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I]Jak kogos wkurza taka czcionka to niech jej nie czyta, ja nie widze w tym problemu żadnego.

Ostatni raz wypowiadam się na tym wątku, będę miała jednak więcej rozumu niz inni tutaj i zamilknę.a Wy zamiast narzekać przelejcie po 5 zł na Radomsko jeśli nie uda się im wygrać.

Powodzenia w następnych edycjach.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']
ja się cały czas nad tym zastanawiam
ale chociaz tutaj jest kilka osob, każdy ma jakies swoje wątki na których może reklamowac ankietę i tak się dzieje jak ktoś prosi o głosy
tylko potem już na wspolnego kandydata nie ma chetnych na werbowanie głosów
wydaje mi sie że sprawdza się przysłowie "dziad do pokuty jak śmierć koło d*py"
osób niemających własnego interesu jest na tym wątku stała grupa a reszta pojawia się jak idzie o ich kandydata[/QUOTE]

Niestety ciągle za mało nas prowadzi tutaj swoje wątki !

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a może jakaś skarpeta na Radomskie schronisko?? Porozgłaszać na dogo i prosic o wpłaty? Jedna osoba zbiera i wtedy kupic karmę??

Nie wiem czy tak może być, nie znam dokładnie sytuacji.
Ja miesięcznie mogę na tą chwilę 10zł miesięcznie.

Nie wiem czy macie chłodnie na mięso?? To wyszłoby taniej + kasza i wtedy troche karmy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Słuchajcie a może jakaś skarpeta na Radomskie schronisko?? Porozgłaszać na dogo i prosic o wpłaty? Jedna osoba zbiera i wtedy kupic karmę??

Nie wiem czy tak może być, nie znam dokładnie sytuacji.
Ja miesięcznie mogę na tą chwilę 10zł miesięcznie.[/QUOTE]
fajny pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']zajrzyj do swojej galerii
Alicja prosiła o głosy na szczecinek
ale widac za mało pogrubioną czcionką skoro zostało to niezauważone :shake:

[/QUOTE]

Niektórych informacji się nie zauważa. ;)
A potem pomija, jak ktoś inny zauważy.

Kurcze, miałam milczeć, ale nie wytrzymałam, sorry.

A Wacek na prezydenta!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Słuchajcie a może jakaś skarpeta na Radomskie schronisko?? Porozgłaszać na dogo i prosic o wpłaty? Jedna osoba zbiera i wtedy kupic karmę??

Nie wiem czy tak może być, nie znam dokładnie sytuacji.
Ja miesięcznie mogę na tą chwilę 10zł miesięcznie.

Nie wiem czy macie chłodnie na mięso?? To wyszłoby taniej + kasza i wtedy troche karmy??[/QUOTE]

[B][I]Ja jestem za, mogę przelać do kogoś jakąś kwotę , potem ta osoba kupi jedzenie i wysle do Radomska.
Aniu mam prośbę, jak będzie taki wątek to wyślij mi na pw link proszę, bo teraz skupię się na pomocy na innym forum i będę tutaj rzadko zaglądała.
Postaram się zmobilizować forum labradorów do zbiórki na Radomsko,tyle jestem w stanie zrobić na dzień dzisiejszy.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

No nie udało się.

W przypadku psów tak bywa, Dogo jest jednak ogromnym forum, o ustaleniach wie mała cząstka i trzeba też zdać sobie sprawę z tego, że gdyby wiedziało (i doceniało) całe Dogo, to do sondy startowałoby więcej przytulisk i już tutaj walka byłaby zażarta i bezpardonowa. Sonda jest próbą uzyskania kosmopolitycznej jedności wśród psiarzy/kociarzy, to bardzo piękny zamysł, jednak na dużą skalę trudny do zrealizowania.

Ustalanie, co będzie za dwa miesiące, ma moim zdaniem niewiele sensu. Za dwa miesiące w Radomsku może będzie inaczej, a pojawi się jakiś inny, palący problem. Trzeba robić swoje na bieżąco, tak sądzę.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wierzę, że przez 3 lata tylko tyle osób wie o ankiecie wewnętrznej. Tym bardziej, że co miesiąc wysyłane są setki pw do przeróżnych osób z prośbą o wsparcie.
Ja mam listę komu i co słałam jak była fundacja od bokserów i tych pw było kilkaset.. oczywiście, że nie 35tys, ale wiele wiele osób wie, bo były agitacje na wątkach, galeriach, etc..
Tylko po co, jak każdy jest wygodny i tak naprawdę mało kto, na tyle klepaczy, pomaga realnie też......... do d**y :-/

Temido podejmiesz się zbiórki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Ja jestem za, mogę przelać do kogoś jakąś kwotę , potem ta osoba kupi jedzenie i wysle do Radomska.
Aniu mam prośbę, jak będzie taki wątek to wyślij mi na pw link proszę, bo teraz skupię się na pomocy na innym forum i będę tutaj rzadko zaglądała.
Postaram się zmobilizować forum labradorów do zbiórki na Radomsko,tyle jestem w stanie zrobić na dzień dzisiejszy.[/I][/B][/QUOTE]

wątek Radomska jest tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc[/URL]. bezpośredni kontakt ze schroniskiem ma Temida. Ja kilka dni temu przelałam na Jej konto kilka groszy jako dokładkę do zakupu mięsa. Chłodnia w schronisku jest w stanie pomieścić około 150 kg mięsa. Ostatnio udało się im załatwić mięso za 17 zł - 10 kg. Sucha karma też pewnie przyda się. Trzeba pytać dokładnie Temidy. Z każdej formy pomocy trzeba skorzystać, bo na chwilę obecną na pewno bardzo się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']No nie udało się.

W przypadku psów tak bywa, Dogo jest jednak ogromnym forum, o ustaleniach wie mała cząstka i trzeba też zdać sobie sprawę z tego, że gdyby wiedziało (i doceniało) całe Dogo, to do sondy startowałoby więcej przytulisk i już tutaj walka byłaby zażarta i bezpardonowa. Sonda jest próbą uzyskania kosmopolitycznej jedności wśród psiarzy/kociarzy, to bardzo piękny zamysł, jednak na dużą skalę trudny do zrealizowania.

Ustalanie, co będzie za dwa miesiące, ma moim zdaniem niewiele sensu. Za dwa miesiące w Radomsku może będzie inaczej, a pojawi się jakiś inny, palący problem. Trzeba robić swoje na bieżąco, tak sądzę.[/QUOTE]

przykro, że psiaki z Radomska nie wygrały :-(:-(

ilon_n pokazała swoje prawdziwe oblicze :angryy: i niech żyje ze świadomością odebrania ostatniej "deski ratunku" umierającym psiakom z Radomska :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']przykro, że psiaki z Radomska nie wygrały :-(:-(

ilon_n pokazała swoje prawdziwe oblicze :angryy: i niech żyje ze świadomością odebrania ostatniej "deski ratunku" umierającym psiakom z Radomska :shake:[/QUOTE]
to demonizowanie, trzeba przyjąć, że byli lepsi, lepiej zorganizowani i tyle. Ankieta nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dogo i miau, jest dostępna dla każdego z ulicy. Teraz trzeba się zastanowić jak można pomóc inaczej. Jest nas tu ogrom, gdyby każdy dorzucił jakiś grosik na pewno coś by się uzbierało.

Link to comment
Share on other sites

No to jak tworzymy wątek skarpetowy na Radomsko?? Postaram się zdobyć namiary na tanie mięcho dla schroniska. Choć z tego co wiem to 150kg to mało -tyle nie dowioza raczej no ale zapytam.

Temido będziesz skarbnikiem czy chcesz kogoś innego wyznaczyć??

Bardzo prosze o odpowiedz abyśmy mogli zacząć działać - wiele osób na schronisko Radomskie głosowałao więc sądze, żę spora sumka może się uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

Temida na pewno skorzysta z tej pomocy. Do tej pory zbierała pieniążki na swoje konto, bo wtedy na pewno te środki pójdą na jedzenie dla psów. Jak juz pisała tripti temida znmalazła dostep do taniego miesa i tą współprace chyba bedzie chciała rozwijac. Psiaki dostawały suche tylko w weekendy bo takie zywienie wychodziło za drogo. W pozostałe dni jedynie kasze na wywarze z kosci. Ja sama najpierw chciałam zamówic karme, ale ostatecznie wpłaciłam pieniadze, bo wydaje mi sie ze czesta zmiana suchej karmy może prowadzic do kłopotów trawiennych u psiaków a tego już na pewno byscmy im chcieli zaoszczedzić..

Watek Radomszczańskiego schroniska już jest - moze by propagować ten juz istniejacy? Są tam zdjecia psiaków - którym potzreba ogłoszeń, moze jakos jedno przy drugim:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym bardziej udezryła w nowy wątek, opis , zdjęcia -skarpeta - częste rozliczenia, jeden cel - karma, prosic o małe wpłaty
Mam wrażenie, że to bardziej "uderza".

Na ogólnym jest wiele celów, są psy do adopcji, jest kasa zbierania na leczenie itd a tu byśmy napisalai, że nie udało się wygrać w krakvecie i nie możemy Radomska samego zostawic więc się mobilizujemy żeby mimo przegranej psy miały pełne brzuchy.

Czy ktos chce być skarbnikiem?? Jeśli nikt sie nie zgłosi to ja podam swoje i wtedy jak Soema pisze - całośc pójdzie do temidy i ona bedzie robiła zakupy karmy.

Link to comment
Share on other sites

Ustaliłam z Soemą, że na moje konto będą wpłaty, a ja kupię to mięso 17zł/10 kg i inne karmy. Chyba, że wolicie mi całość wysłać, mi to rybka. Może tak miałabym mniej pracy.
Co do reszty to w tej chwili nie jestem w stanie udzielić racjonalnej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...