Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel_']Buhahhahah 5 lat na dogo niby i o żadnej wewnętrznej ankiecie dogo/miau co do głosowania nie wiedziała :lol:
Tyle z mojej strony.
Zawsze ktoś się taki znadzie..[/QUOTE]
[B][I]To, że mam tutaj konto nie oznacza, że latam po spiskowych tematach i zapamiętaj sobie raz na zawsze, że DOGO TO NIE JEDYNE MIEJSCE GDZIE POMAGA SIĘ ZWIERZĘTOM![/I][/B]

[quote name='mariamc'][B]Czy komuś umknęło to ,co napisała Rinuś tutaj?[/B]

[B]"Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli teraz wygramy to będe starala się przerzucić nasze głosy w kolejnej edycji na Temidę i nie obchodzi mnie , że teraz kolej miau, jeśli odbierzemy tym psiakom jedzenie to w przyszłej edycji postaram się to naprawić,nawet jeśli będziemy musieli walczyć z miau. Chyba że to też będziecie uważali za COŚ STRASZNEGO to odpuścimy"[/B]


[B]Rinuś , czyżby ZNPM?[/B][/QUOTE]

[B][I]Sory, ale nie rozumiem Twojego skrótu myślowego i nawet nie chce go rozumieć. Wyżej napisałam już coś innego po poście 3x, więc daruj sobie już.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Angel abstrachując od całej dyskusji bo swoje zdanie wyraziłam to ja o głosowaniu dowiedziałam się jak Szczecinek na dogo ostro się ogłaszał bo tez walka była. I tez siedze na forum ale nie zaglądam wszędzie, mam swoje wątki i tyle. Więc mi sie śmieszne nie wydaje, że ktos nie wie no chyba, że to forum dla kogoś jest sensem życia.

I ta niewiedza dogomaniaków jest powodem takich walk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']Nie śledze dokładnie wątku, nie wiem czy już ktoś wklwjał te informacje [URL]http://www.radomsko.pl/cms/cms_news.php?id=4864[/URL][/QUOTE]

[B][I]I teraz pytanie - CZYJA PRAWDA JEST PRAWDĄ?
Jak na ogromną rozpacz Temidy, że psy umierają tam z głodu TA informacja jest zupełnym zaprzeczeniem tego co tutaj wypisujecie...
To może dac wielu ludziom do myślenia.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]I teraz pytanie - CZYJA PRAWDA JEST PRAWDĄ?
Jak na ogromną rozpacz Temidy, że psy umierają tam z głodu TA informacja jest zupełnym zaprzeczeniem tego co tutaj wypisujecie...
To może dac wielu ludziom do myślenia.[/I][/B][/QUOTE]

Ty naprawdę mieszkasz w Polsce?:evil_lol:
I nie zauważyłaś jeszcze, że niestety niewielu "naszym" politykom można wierzyć...? Że dla nich najważniejsze są ich własne kieszenie... Dlatego będą robić wszystko aby zachować swoje stołki i sowite wynagrodzenia... A że trzeba coś podkoloryzować, albo przekłamać? Że pokrzywdzeni zostaną ci najbardziej bezbronni? Cóż, takie prawo buszu... A niestety jest to chyba główne prawo, które obowiązuje w Polsce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itaka']Czyli mam rozumieć że porozumienia z maiu jest już nie aktualne ??
W takim razie muszę ludzi ostrzec przed uczciwością dogo.[/QUOTE]

itaka dla mnie jest aktualne to pani Rinus zaproponowala bojkot wiec moze labradory sie wyłamuja...

co do poprzedniego postu...jezu faktycznie czyja PRAWDA jest prawdą? pewnie pani Prezydent Radomska ma racje mowiac ze 2letni pies z prawie kilkunastokilogramową niedowagą jest poprostu stary i chory, ponadto prosze pamietac ze to tylko schronisko wiec jakim prawem psy mają byc najedzone...a lekarz weterynarii ktorego list opublikowany w necie z rażacymi niedbałosciami jest napewno częścią krakvetowskiej konspiracji,

:)

Link to comment
Share on other sites

Porozumienie użytkowników Miau.pl i Dogo jest aktualne.
Miau głosuje na kandydata wspólnego.

Mam pytanie do Rinuś
Nigdy wcześniej nie głosowałaś w konkursie Krakvetu i nie dostałaś PW z prośbą o głos na konkretnego kandydata ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']itaka dla mnie jest aktualne to pani Rinus zaproponowala bojkot wiec moze labradory sie wyłamuja...
[/QUOTE]
[B][I]Labradorów w to nie mieszaj ok ? I nie zapronowoałam bojkot tylko powiedziałam, że nie podobają mi się takie ustalenia! zacznij czytać ze zrozumieniem i nie przeinaczaj faktów![/I][/B]
[quote name='Finetta']Porozumienie użytkowników Miau.pl i Dogo jest aktualne.
Miau głosuje na kandydata wspólnego.

Mam pytanie do Rinuś
Nigdy wcześniej nie głosowałaś w konkursie Krakvetu i nie dostałaś PW z prośbą o głos na konkretnego kandydata ?[/QUOTE]
[B][I]Nie, nie dostałam powiadomienia o głosowaniu na konkretnego kandydata i nie pamiętam żebym wcześniej głosowała a krakvecie, a jeśli się zdarzyło to zapewne na toruń.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Można skończyć ten temat?
Rinuś o porozumieniu już wie.
O tym, że "kwiecień jest Miau" wie.

Miau też o tym wie i o zwycięstwo naszego kandydata będziemy walczyć.
Weźmiemy przykład z Torunia ( o głosy walczymy wszędzie - porozumienie jest tylko pomocą).

Edycja: możliwe, że będzie trójporozumienie.
Misja z dogo pracuje na "króliczkach" .

Możliwe jest też, ze Adminowi KV odechce się sprzątać wątki po głosowaniu i konkursy schronisk się skończą.

Link to comment
Share on other sites

ja swój głos oddałam na Radomsko i choć czytam ten wątek, to nie będę się mieszać,

mam tylko jedno pytanie: [SIZE=2][I][B]Rinuś dlaczego nie możesz pisać normalną czcionką[/B][/I]? Tak jak wszyscy? :roll:[/SIZE]
te Twoje oczoj...e posty wzbudzają we mnie agresję, a ja spokojny człowiek jestem
pewnie na innych też działają jak czerwona płachta na byka, dlatego taka zadyma na tym wątku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]I teraz pytanie - CZYJA PRAWDA JEST PRAWDĄ? [/I][/B]
[I][B]Jak na ogromną rozpacz Temidy, że psy umierają tam z głodu TA informacja jest zupełnym zaprzeczeniem tego co tutaj wypisujecie...[/B][/I]
[I][B]To może dac wielu ludziom do myślenia.[/B][/I][/QUOTE]

Przecież to tylko dyżurne, standardowe tłumaczenie władz gminy, zgodnie z ustawą odpowiadającej za bezdomne zwierzęta na swoim terenie. Nie słyszałaś o niedawnej sprawie mordowni w Kielcach Dyminach? W mediach grzmiało, były telewizyjne reportaże pokazujące prawdę, a władze miasta też nie miały sobie nic do za zarzucenia. Do myślenia moze dać nawjwyzej to, jak czasem władza gminna podchodzi do swoich obowiązków. Problem prawie każdemu zainteresowanemu znany:

[URL]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,78947,8499011,Schronisko_w_Dyminach_zamkniete_do_odwolania.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja powiem tylko tyle.. [B]Rinuś [/B]jeśli masz gdzieś porozumienie dogo-miau to proszę nie wypowiadaj się więcej na tym wątku.. siejesz tylko zamęt i nikomu nie pomagasz. ja osobiście nie wtrącam się do wątków, które mnie nie dotyczą i gdzie nie jestem w stanie nic dobrego wnieść. przemyśl to i zajmij się pomocą dla zwierząt a nie podważaniem naszych zasad.


edit: głosujemy bo ankieta już działa ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-głosujemy-na-Radomsko!/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]tu_ania_tu[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-głosujemy-na-Radomsko!/showthread.php?p=16607028#post16607028"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-głosujemy-na-Radomsko!/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Nie śledze dokładnie wątku, nie wiem czy już ktoś wklwjał te informacje [URL]http://www.radomsko.pl/cms/cms_news.php?id=4864[/URL]



[B][I]I teraz pytanie - CZYJA PRAWDA JEST PRAWDĄ? [/I][/B]
[I][B]Jak na ogromną rozpacz Temidy, że psy umierają tam z głodu TA informacja jest zupełnym zaprzeczeniem tego co tutaj wypisujecie...[/B][/I]
[I][B]To może dac wielu ludziom do myślenia.[/B][/I]
[/INDENT][/QUOTE]
To jest OFICJALNA strona Urzędu Miasta, więc nic dziwnego, że jest to opisane tak a nie inaczej. Na potwierdzenie wklejam [URL]http://www.radomsko24.pl/m/articles/view/Spor-o-sytuacje-w-schronisku-Prezydent-i-PGK-odpieraja-zarzuty[/URL] poczytajcie, pooględajcie zdjęcia, nie piszcie na wyrost. Amen.
edit: A jeśli ktoś mimo tego ma jeszcze jakieś wątpliwosci to zapraszamy do Schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Czytajcie uważnie, tam jest napisane
[quote]
- [B]11 marca br. kontrola Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii[/B] (skutek skierowanej do Wojewody Łódzkiego skargi Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami).
Wszystkie zalecenia Powiatowego Lekarza Weterynarii zostały zrealizowane.
Po marcowej kontroli Lekarz Wojewódzki [B]skierował do radomszczańskiej placówki 5 wniosków. Te dotyczące żywienia wykonano natychmiast [/B][/quote]
Znaczy co - po pierwsze było bardzo źle, po drugie dopiero WLW to zauważył? A na codzień pracownicy niedorozwinięci, a kierownik ślepy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]I teraz pytanie - CZYJA PRAWDA JEST PRAWDĄ?
Jak na ogromną rozpacz Temidy, że psy umierają tam z głodu TA informacja jest zupełnym zaprzeczeniem tego co tutaj wypisujecie...
To może dac wielu ludziom do myślenia.[/I][/B][/QUOTE]

widać Tobie dało...:klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Nie, nie dostałam powiadomienia o głosowaniu na konkretnego kandydata i nie pamiętam żebym wcześniej głosowała a krakvecie, a jeśli się zdarzyło to zapewne na toruń.[/QUOTE]

zajrzyj do swojej galerii
Alicja prosiła o głosy na szczecinek
ale widac za mało pogrubioną czcionką skoro zostało to niezauważone :shake:

edit:
tak mi się jeszcze nasuneło, ze jadnak sprawdza się, ze jak chodzi o własną du*ę to i zaangażowanie jest
tym bardziej śmiesza mnie obietnice "za miesiąc" "za dwa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...