Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Temida']Ja mam tylko jedną osobistą prośbę, póki jest nas tu dużo.
Może ktoś ma jakąś możliwość pomocy Maksiowi.
To jest najchudszy pies w schronisku, jak go zabierałam z ulicy wyglądał nieporównywalnie lepiej.
Nie mogę go zabrać na hotel, bo mam obecnie Manię (w typie labradora) niestety zero zainteresowania, a finanse duże.
Jeśli jeszcze jemu nie uda mi się pomóc to nie wiem co zrobię.
Chciałam powiedzieć Pani Prezydent, aby podeszła do kojca nr 6, ale powiedziała tylko ,,Proszę Pani słuchajmy się nawzajem''.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc[/url].[/QUOTE]

[B][I]Jedyne co moge zrobić to wysłać kasę na tego psiaka i ewentualnie jakąś karmę jeśl oczywiście po tym wszstkim chcesz takiej pomocy, przydałby si tez osobny watek tego psiaka..

A co suni w typie labka, ciotki labkowe wiedzą? jesli nigdzie nie jest ogłoszona to możesz dac mi info i zdjęcia i będziemy starały się Wam pomóc wyciągając ją z hotelu na DT i zwalniając miejsce dla np Maksia.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']annnaka zabrzmiało groźnie, mam nadzieję, że jednak zobaczysz końcówkę głosowania!!![/QUOTE]
Niestety będę w drodze, z dala od komputerów i internetu, najciekawszy i najbardziej emocjonujący kawałek głosowania będzie poza moim zasięgiem :(
Bez względu na wynik, cieszę się, że mogłam uczestniczyć w głosowaniu, polecać innym - mam nadzieję, że sytuacja zwierzaków w Radomsku się mimo wszystko polepszy - dużo osób usłyszało o schronisku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]a czego Ty teraz niby ode mnie oczekujesz? Nam nikt nie pomoże,szkoda że się wychyliłam że część z tych głosów to moja sprawka,ale skoro Wy też czegoś nie rozumiecie to trudno.[/I][/B]

[I][B]A dla Temidi zawsze można zrobić zbiórkę karmy WSPANIALI DOGOMANIACY![/B][/I][/QUOTE]

Myślę, że ci [FONT=Arial Black]okropni dogomaniacy[/FONT] coś zorganizują i Radomsku pomogą. Tak jak niektórzy pomogli, gdy Toruń był w wielkiej potrzebie:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORUŃ-udana-ewakuacja-schroniska-miejskiego-135-psów-w-DT!-Dziękujemy-za-pomoc!!/page16[/URL]

Bo psiaki w schroniskach nie dzielą się na te toruńskie, radomszczańskie, warszawskie czy szczecińskie, a raczej na te, które są w wielkiej, większej i największej potrzebie. Zawsze warto o tym rozmawiać i tym się kierować, przynajmniej tu - na dogo...

Cajus JB, wielki szacunek wobec Ciebie! Zresztą nie pierwszy raz...

Link to comment
Share on other sites

Ubocze ale powiedz proszę o co cała wojna. Toruń nie występuje jako kandydat dogo ani miau -sam się zorganizował. Czy dogo tego chce czy nie tak można i nie jest to niezgodne z jakimkolwiek regulaminem.

Jestem z dogo, korzystałam z pomocy dogomaniaków i głosuję zgodnie z wyborem dogo czy miau ale nie neguje innych startujących - nie negowałam Warty mimo, że oczywiście sercem i głosem byłam za Szczecinkiem ale warta miała prawo się również mobilizować jak my tutaj.

Więc apeluje jako dogomaniaczka ale równiez Torunianka - nie spychajmy winy na innych a sami mocniej się zmobilizujmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Myślę, że ci [FONT=Arial Black]okropni dogomaniacy[/FONT] coś zorganizują i Radomsku pomogą. Tak jak niektórzy pomogli, gdy Toruń był w wielkiej potrzebie:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORUŃ-udana-ewakuacja-schroniska-miejskiego-135-psów-w-DT!-Dziękujemy-za-pomoc!!/page16[/URL]

Bo psiaki w schroniskach nie dzielą się na te toruńskie, radomszczańskie, warszawskie czy szczecińskie, a raczej na te, które są w wielkiej, większej i największej potrzebie. Zawsze warto o tym rozmawiać i tym się kierować, przynajmniej tu - na dogo...

Cajus JB, wielki szacunek wobec Ciebie! Zresztą nie pierwszy raz...[/QUOTE]
[B][I]I nadal nie rozumiem Waszych pretensji, że my zorganizowaliśmy się poza dogo, nikt nie prosił nawet na dogo o glosy, po prostu nieświadome osoby tego, że tutaj panuje manipulacja głosami (w jakim miesiącu na kogo głosujecie) potrafiły ozrganizować coś poza siecią zwierzeca, co na przyszlość również Wam proponuję, bo dogo w porównaniu do ludzi z poza forum nie ma nic do gadania jak widać...
a wrzuciłam info w dwa kluczowe miejsca w sieci, ale liczy się gdzie to info jest umieszczone.
I jeszcze raz napiszę, że nie wiedziałam o tym co się tutaj dzieje,zresztą nawet nie rozumiem tego i nie miałam obowiązku tego wiedzieć żeby pomagać swojemu schronisku które też jest w wielkiej potrzebie.
Na przyszłość będę juz bogatsza o tę wiedze, ale to nie zmieni mojego myslenia , że to jest manipulacja ludźmi,bo każdy powinien zaglosować wedle swojego uznania i sumienia, a nie Wy potem szykanujecie publicznie na forum osoby, które zagłosowały inaczej niż WY nakazaliście.[/I][/B]


[quote name='Temida']Wątek Manii:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202526-BEZDOMNA-MANIA-w-typie-labradora-ju%C5%BC-w-hotelu.-Potrzebne-wsparcie-finasowe-RADOMSKO[/url]

Jest już na labkach. Ogłoszenia jej robię.[/QUOTE]
[B][I]ok już wiem, która to. postaram się pomóc.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Myślę, że ci [FONT=Arial Black]okropni dogomaniacy[/FONT] coś zorganizują i Radomsku pomogą. Tak jak niektórzy pomogli, gdy Toruń był w wielkiej potrzebie:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-udana-ewakuacja-schroniska-miejskiego-135-ps%C3%B3w-w-DT%21-Dzi%C4%99kujemy-za-pomoc%21%21/page16"]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORUŃ-udana-ewakuacja-schroniska-miejskiego-135-psów-w-DT!-Dziękujemy-za-pomoc!!/page16[/URL]

Bo psiaki w schroniskach nie dzielą się na te toruńskie, radomszczańskie, warszawskie czy szczecińskie, a raczej na te, które są w wielkiej, większej i największej potrzebie. Zawsze warto o tym rozmawiać i tym się kierować, przynajmniej tu - na dogo...[/QUOTE]

To była ładna akcja i spora część Polski była w nią zaangażowana. Takich akcji było wtedy wiele.

Jest jeszcze drugi podział. Na te psy którym zdołamy pomóc i na te dla, których pomoc nigdy nie nadejdzie. Nie jest nas mało, ale często marnujemy czas przez własne niezrozumienie lub niepotrzebne dyskusje. Tak jest w tym przypadku. Wewnętrzny spór odbija się na tych, które nie głosują. Dlatego powinniśmy się trzymać wypracowanych zasad. Mielibyśmy więcej czasu na pomoc. Niestety w tym miesiącu to nam nie wyszło.

[quote name='UBOCZE']Cajus JB, wielki szacunek wobec Ciebie! Zresztą nie pierwszy raz...[/QUOTE]

Za wcześnie UBOCZE. Ostatnie miesiące są dla mnie stracone. Chciałem odejść. Nic nie robiłem w miarę sensownego. Sami zresztą wiecie. Minie trochę czasu nim te słowa będzie można o mnie powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Rinuś do Twojego ostatniego postu.

Tu nie ma [B]WY[/B]. Tu jesteśmy [B]MY[/B]. [B]MY dogomaniacy[/B] coś wspólnie ustaliliśmy w głosowaniu wewnętrznym. A [B]ONE[/B] czekają. A [B]MY[/B] dyskutujemy. Dogomania.

..........

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze raz powiem, że Toruń jest kandydatem SPK i GRAMY UCZCIWIE. Mobilizujemy ludzi, tak jak wy. Piszecie o wewnętrznych ankietach dogo - ja jestem zarejestrowana i na dogo i na forum SPK, z tym że z SPK jestem bardziej związana, bo mam króliki. I głosuję na ich kandydata. Wszystko jest uczciwe. I mamy swoje powody, żeby głosować na Toruń.
Przestańcie rzucać mięsem i oskarżać nas o nieczystą grę, bo to przestaje być zabawne.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL]


W poście 3 jest dokładnie opisana "interwencja" Ilony !!!
Wyjątkowo skopana , bo Ilona tylko i wyłącznie wykorzystała całą sytuację do reklamy głosowania na Toruń w Tv.
Furciaczek została sama z problemem.
Gdzie był Toruń , gdy trzeba było szukać zaginionych psów??????

Tylko Cajus biegał po polach a Vena&Vivi pomogła z TŻ.

a Ilonka robiła za gwiazdę , też mi pomoc.

Link to comment
Share on other sites

żale zaczęły się po deklaracji jednej z dogomaniaczek, że nie wie o ustaleniach i się wycofa, po czym... zrobiła mega apel poza dogo.
Ale to nieważne.

To będzie drugi raz od kilku lat, że wspólny kandydat nie wygra........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL]


W poście 3 jest dokładnie opisana "interwencja" Ilony !!!
Wyjątkowo skopana , bo Ilona tylko i wyłącznie wykorzystała całą sytuację do reklamy głosowania na Toruń w Tv.
Furciaczek została sama z problemem.
Gdzie był Toruń , gdy trzeba było szukać zaginionych psów??????

Tylko Cajus biegał po polach a Vena&Vivi pomogła z TŻ.

a Ilonka robiła za gwiazdę , też mi pomoc.[/QUOTE]

[B][I]Wiesz co, nie wszyscy w danej chwili mają czas jechac poza Touń i szukać psów,ogłosiliśmy za to poza dogo o tej akcji, tyle ile mogłam zrobić tyle zrobiłam i przestań wreszcie ziać ogniem do innych bo to dziecinne.

I jeszcze raz piszę,że nie wszyscy muszą wiedzieć o Waszych ustaleniach, a Cajusowi się dziwie, że nie zgłosić naszego schronu, że jest w potrzebie,chyba że Ciebie to już nie obchodzi.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

marciamc zgadzam się z Tobą - niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać za wszystkie osoby będące z Torunia - ja wręcz nie mam ochoty. Mam nadzieję iż tymi zagraniami nie zrazicie się do Torunia bo to nie schron jest winny niedotrzymanej obietnicy.
Interwencja To nie ten wątek a ja z Cajusem możemy w końcu odetchnąć, że teraz nam ludzie uwierzą. Do tej pory jak komuś mówiłam żeby nie wchodził w współpracę to co ja gadam toć to 8 cud świata.

Rinus nie dziw się, że nikt nie zgłosił na dogo naszego schronu - nasz schron nie siedzi na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL]


W poście 3 jest dokładnie opisana "interwencja" Ilony !!!
Wyjątkowo skopana , bo Ilona tylko i wyłącznie wykorzystała całą sytuację do reklamy głosowania na Toruń w Tv.
Furciaczek została sama z problemem.
Gdzie był Toruń , gdy trzeba było szukać zaginionych psów??????

Tylko Cajus biegał po polach a Vena&Vivi pomogła z TŻ.

a Ilonka robiła za gwiazdę , też mi pomoc.[/QUOTE]

[B]w takich sytuacjach wychodzi cała prawda o człowieku[/B] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Wiesz co, nie wszyscy w danej chwili mają czas jechac poza Touń i szukać psów,ogłosiliśmy za to poza dogo o tej akcji, tyle ile mogłam zrobić tyle zrobiłam i przestań wreszcie ziać ogniem do innych bo to dziecinne.[/I][/B]

[I][B]I jeszcze raz piszę,że nie wszyscy muszą wiedzieć o Waszych ustaleniach, a Cajusowi się dziwie, że nie zgłosić naszego schronu, że jest w potrzebie,chyba że Ciebie to już nie obchodzi.[/B][/I][/QUOTE]

A co to znaczy [FONT=Arial Black]nasz schron[/FONT][FONT=Arial]? Bo ja i sądzę, że wielu innych uważa, że[/FONT][FONT=Arial Black] wszystkie schrony są nasze... [/FONT][FONT=Arial]A czy znasz jakiś schron, który nie jest w potrzebie? W moim mieście i w pobliżu jest kilka schronisk. Może czasem warto jedna szerzej spojrzeć na sprawę, bardziej poza swoje podwórko? Zarzucasz innym zianie ogniem, a wczytaj się w ton [/FONT][FONT=Arial Black]Twoich wypowiedzi...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ubocze staram się patrzeć racjonalnie i sądzę, iż uwagi a pro po "nasz schron" są nie na miejscu również. Sądze, że Rinuś miała na myśli to, że jest z Torunia i jest najbardziej związana ze schroniskiem ze swojego miasta. Ja się nie dziwie bo ja rówież - jestem na miejscu więc mam największe możliwości pomocy bezpośredniej i stąd nasz bo go tworzymy.

jeśli jest taka potrzeba i mam takie możliwośći pomogę i innym schroniskom ale to za pomocą kasy czy darów a tu pomagam i fizycznie, tworzymy grupę ludzi stąd takie mówienie "nasz".

Link to comment
Share on other sites

Jestem przygnębiona i zdruzgotana psychicznie poziomem dyskusji na tym wątku.
Wiem, że psy w potrzebie są wszędzie, ale jak można nie dostrzegać priorytetów?
Czy nie dostrzegacie tego, że psy w Radomsku głodują?Czy ktoś zastanowił się nad tym, co ten głód oznacza?
Najpierw jest głód, później choroby a jeszcze później ŚMIERĆ!!
Ja nie chcę porównań schroniska w Radomsku ze schroniskiem w Toruniu, wiem, że gdyby w Toruniu psy głodowały, to bym się nie wahała i zagłosowała na Toruń.
W takich sytuacjach nie ma znaczenia czy na dogo jest jakiś wspólny kandydat, czy nie.
Liczy się w takich sytuacjach zagrożone życie psów z tak przyziemnych i prozaicznych powodów jak brak karmy.
Nie rozumiem stanowiska Rinuś. Rozumiem, że wcześniej nie wiedziałaś jaka jest sytuacja w Radomsku, ale teraz już wiesz. Czy nie uważasz, że powinnaś zmienić zdanie? Że w sytuacji, kiedy w Radomsku psy głodują powinniście ( już teraz świadomie) tym psom pomóc, bez względu na to, czy jest wspólnym kandydatem dogo i miau, czy nie?
Teraz widzę, że moje starania o te cierpiące i głodujące psy idą na marne.
Liczy się tylko kumoterstwo i lokalny patriotyzm a nie dobro tych, które dzisiaj są w największej potrzebie.
Jestem w Radomsku sama, wielu ludzi z Polski teraz mi pomaga, ale najwyraźniej to zbyt mało, aby uratować moje psy.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: ja się nikomu nie dziwie - serio. Postąpiłam jak Cajus bo uważam to za słuszne. Dogo mi kiedyś pomogło więc ja pomagam "mu" .

Temida zastanów się zanim znowu taki post napiszesz. nam zaufanie społeczeństwa z nieba nie spadło, tez kupe pracy w to włożyliśmy. Powiem szczerze ten Twój post mnie ......
Temida i nie dyktuj kto komu ma pomagać - nie róbmy z dogo wyroczni -pozwól, że będziemy pomagać tym co my chcemy. Rinus na dogo nie namawia na głosowanie na Toruń ona namawia swoich znajomych. Nie robi nic złego bo to, że ktoś jest zarejestrowany na dogo nie znaczy, że musi się zgadzac ze wszystkim co tu jest. Każdy ma swoje poglądy i uszanujmy to. Mnie osobiście wku... jak ktoś próbuje mnie "wziąść" takim postem jak Twój. Każdy robi tak jak uważa za słuszne i proszę szanujmy ludzi i pozwólmy im na to.

Zmykam bo osobiście granie na emocjach mnie zlekka irytuje i płacz postowy mnie ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Po pierwsze [COLOR="red"]3x[/COLOR], jak się przyjrzysz moim postom to wszędzie pisze wytłuszczonym i nie jest to z zamiarem "aby wszyscy dostrzegli to co napisałam".

Kolejna kwestia jest taka, że jest mi przykro, że wyszło jak wyszło, ale ja o ŻADNYM GŁOSOWANIU WEWNĘTRZNYM NA DOGO NIE WIEDZIAŁAM, bo jak ktoś przejrzy choćby moje posty to ja wchodzę dziennie na 5 min na dogo i głównie w galerie, [/quote]
ups
ale gafa
ale jakos tak się sympatycznie składa, że mam inne rzeczy do robienia a nie ganianie i sprawdzanie czy piszesz wszędzie wytłuszczoną czcionką ;)

[quote name='Rinuś']a głosowanie zobaczyłam w krakvecie i zobaczyłam ,że kandydatem jest Toruń więc zrobiłam WSZYSTKO co w mojej mocy aby zmobilizować jak największą część Torunia do pomocy w głosowaniu,a o tej akcji,że Wy tutaj negujecie że my prowadzimy dowiedziałam się dzisiaj PRZYPADKOWO.[/quote]
i niech Ci toruń bęzie wdzięczny za Twoją moc ;)

[quote]
Byłam dzisiaj w toruńskim schronie i wiem jak jest, nie mówię że u Temidi jest lepiej wiem, że im należy się też ta pomoc nawet chyba bardziej, ale wcześniej tego nie wiedziałam.Teraz już w Toruniu wie tyyle osób o tym, że tego nie da się cofnąć i od razu mówię, że ta ilośc głosów to w 3/4 nie są hakerzy ani spamerzy ani nic takiego, to są LUDZIE o których chyba nawet nie pomyśleliście aby poprosić o pomoc w głosowaniu.[/quote]

Nitk nigdzie nie kwestionuje, że wszyscy potrzebują pomocy
Wewnętrzna ankieta dogo ma na celu wyłonienie wspolnego kandyata, co zostało uczynione i teraz staramy się aby dogo głosowało na wspólnego kandydata.
Tak jak ty starasz się aby głosowali na toruń tak my popieramy Radomsko jako wspólnego kondydata.

[quote]
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli teraz wygramy to będe starala się przerzucić nasze głosy w kolejnej edycji na Temidę i nie obchodzi mnie , że teraz kolej miau, jeśli odbierzemy tym psiakom jedzenie to w przyszłej edycji postaram się to naprawić,nawet jeśli będziemy musieli walczyć z miau. Chyba że to też będziecie uważali za COŚ STRASZNEGO to odpuścimy.[/quote]
oczywiście, że bedziemy uważać za coś okropnego, ponieważ jakbyś dokładnie przeczytała chociazby pierwszy post wiedziałabyś, że ankieta ma na celu wyłonienie wspólnego kandydata dogo i miau
w tym miesiącu miau głosuje na kandydata dogo
za miesiąc dogo głosuje na kandydata miau
więc nikt z nas nie będzie rozpieprzał ankiety wewnętrznej dogo tylko dlatego że ty zechcesz przekierowac swoje głosy na Radomsko w przyszłym miesiącu

a poza tym to w mojaj subiektywnej opinii przekierowanie głosów to gówna prawda, micha pełna więc innych mamy w dupie

[quote]
A swoją drogą co oznacza u WAS słowo "dziki kandydat"? zostaliśmy zgłoszeni JAKO PIERWSI do konkursu więc zupełnie tego nie rozumiem. [/quote]
kandydat, który nie brał udziału w ankiecie wewnętrznej

[quote]
Aha no i dziękuję bardzo, że w tej WASZEJ wewnętrznej ankiecie nawet Torunia nie braliście pod uwagę,bo nie ma go w opcjach ankiety - czasem złość może się gorzko odbić.[/quote]

tutaj tez się kłania czytanie ze zrozumieniem wątku. nikt nie zgłosił Torunia bo kto mial to zrobić ?
odpowiedz brzmi: ktoś związany z Toruniem.

[quote]
aaa i jeszcze coś - przestańcie najeżdżać na Ilonę i ją obrażać, bo niektórzy tylko to potrafią a nie wiedzą co ta kobieta robi dla zwierząt!
I głosów mieliśmy sporo jeszcze przed ukazaniem się w tv programu, a zaraz po tym jak ja z kilkoma osoba wzięłam się za ogłaszanie konkursu,więc to nie "wina" Ilony i tv, że mamy tyle głosów ile mamy.

Pozdrawiam[/QUOTE]

ponownie pozostaję pod wrażeniem Twojej mocy sprawczej
jak nic powinni Ci w Toruniu pomnik postawic ;)

(powyższy post jest wyrażeniem moim subiektywch opinii do których mam prawo
i zawiera ironię do której równiez mam prawo)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...