Jump to content
Dogomania

Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='azalia']Jestem pod ogromnym wrażeniem urody tego psa [/QUOTE]
:) O, to tak jak ja :evil_lol:
[quote name='azalia']
Życzę najwspanialszego na świecie domu dla Lupusa.
[/QUOTE]
Po 25-tym Lupus będzie miał dom !!!!!!!!!!!!!!!! Nie biorę pod uwagę innej możliwości.

Serdecznie witamy ;)

Link to comment
Share on other sites

I bardzo dobrze! Oby i tym razem Cię socjologu zadziwił ten "rodzaj" ;)
Ciocia Bros już wysłała do mnie koszulki. I uwaga - podarowała je Lupusowi - na szczęście! DZIĘKUJEMY!!!! Tyle osób byle robi dla jego szczęścia, że musi się udać.
A chustkę "szukam domu" wczoraj przetestowałam na mojej Kimi (rozmiar taki, że wystawał jej spod niej tylko nosek:evil_lol: Byłyśmy się przykuć łańcuchem do budy. Budziła zainteresowanie, dałam kilku osobom mój nr tel.
I jeszcze a propos mediów... Kimi została gwiazdą, a jej zdjęcie ma trafić na FB Agnieszki Szulim i Michała Piróga (którego zresztą dziabnęła, a co!:diabloti:). Powiedziałam o Maratonie - zaprosiłam... Będziemy się rozglądać...

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Dotarły koszulki od Bros!:multi: Karolku, jeszcze raz wielkie, piękne, nieskończone DZIĘKUJEMY!:loveu:
Na razie nie rozpakowywuje, bo są szczelnie owinięte w folię. Rozpakuję w domu, żeby mi się nie pobrudziły:razz: Kurczę, czuję się jakbym to ja miała dziś urodziny:evil_lol:
Dzwoniła też Iza z Fundacji. Jutro podrzuci do Ellig ulotki i szelki dla Lupiego - odbiorę w czwartek - Elu, dziękuję, że zgodziłaś się pełnić rolę "skrzynki kontaktowej":lol:
Jutro wydrukuję paski z namiarami na Lupiego i jego konto w banku:razz:
No, Kochani, niedługo już WIELKI DZIEŃ!...

Link to comment
Share on other sites

Na przekór przeszkodom - zamkniętym ulicom w centrum i malkontentom, którym przeszkadzają biegacze w Łazienkach - o godz. 9 w niedzielę 25 września wystartuje 33. Maraton Warszawski.
W tym roku trasa będzie przebiegała nieco inaczej. Zawodnicy wystartują z pl. Na Rozdrożu i pobiegną Marszałkowską, Nowym Światem, al. Ujazdowskimi, Łazienkami, Czerniakowską, Gagarina, Sobieskiego, al. Wilanowską i m.in. Przyczółkową do Rosoła, a stamtąd Nowoursynowską z powrotem al. Wilanowską, Sobieskiego, Czerniakowską do Agrykoli, gdzie będzie meta.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim dziękuję serdecznie za życzenia :loveu:
Co do samej trasy, trochę mi nie w smak że ją pozmieniali, bo kiedyś wszystko (Start/Meta) się działo na Starówce/Podzamczu. Dużo ludzi, dużo potencjalnych kandydatów....
Ale tu też będzie dużo ludzi. Samych biegnących może być ze 3,5-4tys, do tego osoby towarzyszące, kibice. Na 100% ktoś zauważy Lupiego.
A jak już zauważy, to... No przecież wiecie, w Lupinku nie można się nie zakochać:loveu: Trzeba go tylko zobaczyć!!!


Co do samych przygotowań. Właśnie wróciłem z ostatniego mocnego treningu. Teraz już tylko treningi tlenowe, regenerujące+odpoczynek:multi:. I dobrze, bo nóg nie czuje :shake:
Lada dzień powinna przyjść koszulka (wysłana w zeszły czwartek)

Link to comment
Share on other sites

Odpoczywaj Bohaterze i tlenu zażywaj! ;)

Pewnie, że będzie dużo ludzi - pogoda ma być piękna, jak na zamówienie! Myślę, że my to od razu powinniśmy się kierować na metę, prawda? Tam się będzie najwięcej ludzi zbierać... Jakoś nie potrafię tego jeszcze ogarnąć wyobraźnią, ale i tak bardzo się cieszę:lol:

A koszulki made in Ciocia Bros to istny... CZAD!!!:crazyeye: Pokazałam je wczoraj znajomym - wszystkim szczęka opadła z zachwytu! Do tego krótkie streszczenie "akcji" i głos im odebrało na dobre kilka minut! :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='njangu']Wszystkim dziękuję serdecznie za życzenia :loveu:
Co do samej trasy, trochę mi nie w smak że ją pozmieniali, bo kiedyś wszystko (Start/Meta) się działo na Starówce/Podzamczu. Dużo ludzi, dużo potencjalnych kandydatów....
Ale tu też będzie dużo ludzi. Samych biegnących może być ze 3,5-4tys, do tego osoby towarzyszące, kibice. Na 100% ktoś zauważy Lupiego.
A jak już zauważy, to... No przecież wiecie, w Lupinku nie można się nie zakochać:loveu: Trzeba go tylko zobaczyć!!!


Co do samych przygotowań. Właśnie wróciłem z ostatniego mocnego treningu. Teraz już tylko treningi tlenowe, regenerujące+odpoczynek:multi:. I dobrze, bo nóg nie czuje :shake:
Lada dzień powinna przyjść koszulka (wysłana w zeszły czwartek)[/QUOTE]

Trzymam kciuki za Twój bieg:-) Mój syn niestety nie pobiegnie w tym roku, bo leży z gorączką w łóżku. Bardzo jestem ciekawa opinii o nowej trasie (zdecydowanie fajniej było żegnać i witać biegaczy na podzamczu).
Tegoroczna trasa przebiega prawie pod moimi oknami;-)

Nutusiu, decyduj kiedy i gdzie mam się zjawić, żeby pomóc. Muszę tylko jakoś uwzgędnić spacer z psami, ale jak się przydam, wpadnę na pewno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...