Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja też dorzucam swoje pytanie: czy musze liste wysylac do koordynatora czy sama moge wyslac? Bo kooordynator prosil, zeby wyslac listy dzisiaj rano ale skoro zbieramy do 31 października czyli jeszcze dziś i jutro to pomyslalam, ze poczekam i zbiore listy np. w czwartek i wysle je wtedy, priorytecik szybko dojdzie więc nie ma problemu a o ile sie nie mylę, to ktos pisal, ze termin nadsyłania podpisow to 11 listopad, wiec spokojnie listy dojdą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Istnieje możliwość przesunięcia końcowego terminy zbiórki gotowych list i wysyłki do Emir. Proszę określcie jaki termin Wam odpowiada. Może 16.XI ??[/quote]

Oj, to by było dobrze, bo ja też muszę pojeździć po wsiach i pozbierać petycje, no i pobiegać po Olsztynie.
Do 16.XI. "wyrobię się", bez szkody dla mojej pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atka92']mam pytanie...
czy jeżeli ktoś będzie zbierał te podpisy nawet 31 pażdziernika, a do wypełnienia całej kartki zostanie mu np. 10 podpisów, można będzie oddać tą nie do końca wypełnioną kartkę?[/quote]

Oczywiście. Pełne listy podpisów zbiera się osobno, a niepełne osobno. Zawsze istnieje możliwość, że przed wręczniem adresatowi jeszcze ktoś sie dopisze. Tylko należy zaznaczyć , że masz niepełne listy i najlepiej włożyć je na poczatku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']No to i ja mam pytanie do medara w sprawie petycji elektronicznej. Petycja ciagle sie podpisuje, a jest tego już ponad 300 stron podpisów.
Petycję pozostawiam na serwerze. Można ją będzie dalej podpisywać i niech tak będzie.
Alep ponieważ w dowolnym momencie moge ją wydrukować będzie z datą, którą wyświetla serwer. Oczywiście muszę mieć czas na drukowanie, pakowanie i wysyłkę.
Zatem moje pytanie jest takie: Kiedy przerwać zbieranie podpisów do wysyłki? 31 listopada czy później?[/quote]

Wybacz, że dopiero dzisiaj odpowiadam (jestem chory i deczko niedysponowany) Nie jest istotne którego dnia ktoś zbierze ostatni podpis,
ważne jest aby do 16 listopada wysłać całość do Emir. Pamietajcie że Fundacja musi wszystkie listy komisyjnie policzyć, sprawdzić przed przekazaniem do władz - a to też potrwa.
Myszol88 - listy nalezy przekazywać koordynatorom z kilku powodów:
- mają możliwość zrobienia raportu ze swojego rejonu.
- wysyłka zbiorcza przez koordynatora ma na celu zminilizowanie kosztów wysyłki.
Oczywiście możesz sama wysłać listy do Emir z pominięciem koordynatora, ale pamiętaj żeby przekazać swojemu koordynatorowi ilość podpisów ważnych i nieważnych. Koordynatorzy też chcą wiedzieć jaki jest efekt ich pracy w swoim rejonie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Wlasnie dostalam dzis rachunek telefoniczny 257 zl i 79 groszy, bo jako koordynator musialam wykonywac setki telefonow, pracy nie mam, pieniedzy tez nie mam, nawet nie wiem jak mam ten rachunek zaplacic. Jestem zalamana Chyba zaraz z domu mnie wyrzuca, nie mam jak zaplacic rachunku.[/quote]

hmm moze i bede nie mila ale co to nas interesuje?kazdy kto za cos sie zabral raczej powinien sie liczyc z wydatkami...Kazdy poniosl jakies koszta...na swoje wlasne zyczenie bo od poczatku bylo wiadomo ze nikt nikomu nie zwroci za nic-raczej normalne przy takich akcjach...

Link to comment
Share on other sites

no ok ale dla mnie taki post jest rownoznaczny z "moze ktos odda mi za ten telefon" jedyne co moge Ci na teraz polecic to hmm kasa w hipermarkecie...praca nie jest latwa piekna i przyjemna ale jesli nic nie mozesz znalezc to chyba warto chociac za cos takiego sie zlapac...a nie pisac o takich rzeczach tutaj...przepraszam ale mnie ten post po prostu rozbawil...

przepraszam za OT juz mnie nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Jesli tak to Kostku odebralas, to jest mi przykro. Mam dzisiaj taki dzien, ze chcialabym sobie ponarzekac, jestem chora, pracowac moge jedynie tak zeby nie stac, mam zwyrodnienie kregoslupa, co Ciebie tak w tym poscie rozsmieszylo, kiedys kacha_wawa pisala, ze ma wysoki rachunek telefoniczny. Na nia jakos tak nie naskoczylas. Nie naskakuj na mnie, chcialam sie tylko wyzalic. Koniec of topicu.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie dlatego, ze jest napieta atmosfera, chcialam tylko sobie ponarzekac, bo te pieniadze za telefon to tylko dlatego,ze jestem koordynatorka i oddzwaniam, rozmawiam przez telefon. Mnie w tych postach nie chodzilo o to aby ktos mi cos dal,tylko zeby powiedzial dobre slowo i juz. Ja na nikogo nie skacze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Wlasnie dostalam dzis rachunek telefoniczny 257 zl i 79 groszy, bo jako koordynator musialam wykonywac setki telefonow, pracy nie mam, pieniedzy tez nie mam, nawet nie wiem jak mam ten rachunek zaplacic. Jestem zalamana Chyba zaraz z domu mnie wyrzuca, nie mam jak zaplacic rachunku.[/quote]

Wiesz jak ja zrobilam z rachunkiem tel? Mialam gotowka zaplacic w auchanie za zakupy.Gotowke zuzylam na rach.tel,a za zakupy zaplacilam karta ze splata na 3 -mce.Jakos przezyje jak ta kwota rozlozy sie na 3 raty...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...