Jump to content
Dogomania

Kuba perfidnie oszukany i wyrzucony na ulicę.


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']w weekend, jak będę w Radomiu, też poszukam fantów i wyslę, to dołożysz ode mnie. Mam trochę fajnych ciuchów.[/QUOTE]

Ania a pisałaś do Donka5 jeszcze, Ona prowadzi hotelik pod Białobrzegami radomskimi, to jak bywasz w weekendy w Radomiu to może mogłabyś chociaż czasem go odwiedzić?

Na refundację ze skarbonki sterykowej pies się nie łapie, skarbonka finansuje sterylki suczek.

Link to comment
Share on other sites

jedna osoba ma chęci prowadzenia wątku skarbonki kastracyjnej, ale to narazie chęci i nie ma konkretów i pewności czy spotka się z jakimkolwiek zainteresowaniem, więc narazie Kuba się na to nie łapie.

A tak wogóle, to do Ani nie można wysłać pw :)

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam napisać w kwestii negocjacji ceny. To piszę.
Ja mam normalny hotel komercyjny. Doba kosztuje dla małego- 20, dla średniego- 30, dla dużego- 40, dla giganta- 50 złotych.
Ale, że jestem psiarz i długo na dogo- mam świadomość tego, co sie dookoła mnie dzieje.
Aktualnie przebywa u mnie suka on- za darmo (złowiłam ją) i mały psiak, którego zabrałam ze stacji benzynowej- czekał na mnie.
Mój hotel jest normalna legalna działalnościa gospodarcza, od której odprowadzam podatki i płacę ZUS.
Ja rozumiem, że Wy na te psiaki ściubicie z własnej kasy i chcecie, żeby było jak najtaniej. Ale ja mam zobowiązania wobec urzędów, które sie nade mna nie zlitują.
400 złotych za hotel domowy to taniocha. Psy sa w domu, mają ze mna kontakt, sa wyprowadzane, maja radio, telewizor i neostradę (żartuję). 2 razy dziennie wybieg i raz spacer ze mna, na smyczy po okolicy. Przy okazji obserwuję i koryguję gówniane zachowania.
Ile takich psów mozna mieć "uczciwie" w hotelu? Bo powierzchnię mam na 30 psów. Micha, wybieg, kupa- do domu.
Marzenie hotelarza. Teraz mam 9 psów (5 szczeniąt, jeden niekłopotliwy i 3 do nauki). Razem dostaję za to wszystko 1450 złotych. ZUS- 330 zł. Zostaje 1120. Podatek- nie wiem, ile. Środki czystości- pranie dry bedów, mycie podłogi i ścian- 8- 10 razy dziennie. Bo hotel domowy- więc jak nie umyjesz, to śmierdzi.
Więc litości- nie proście mnie o zniżkę, bo naprawdę jestem tanim hotelem.

Pozdrawiam-

Link to comment
Share on other sites

Widzę ze stoimy w miejscu ciekawe co opiekunka psa wymyśly, nie wiem co gorsze czy uśpienie , czy tułaczka na ten mróz i bez jedzenia, uśpienie byłoby chyba bardziej humanitarne. JAk widzę zdjęcia tych psów zagłodzonych ahhhhh szkoda mówić :-(

Link to comment
Share on other sites

A kto udostępni swoje konto? Ja niestety odpadam, nie mam konta internetowego, żeby na bieżąco sprawdzać wpłaty, a do banku też nie mogę za często dojechać, bo mam malutkie dziecko i nie zawsze warunki na to pozawalają niestety:(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://kadif.streemo.pl/Community/30930,Strona,Kontakt.html[/url]

znalazłam taki hotelik
Tak szczerze mówiąc nie wiem co mamy dalej robić czy szukać hoteliku, zbierać kasę Pani Ania nie określiła się co dalej robimy. Powstał bałagan, Powyżej też były wzmianki o hotelikach nie wiem czy Pani Ania kontaktowała się z tymi ludźmi

Link to comment
Share on other sites

Edziu, Ania nie może zbierać na swoje konto, bo jak wcześniej pisała ma 'zajęte' konto... też chciałabym w jakiś sposób pomóc, ale jest zbyt wiele niewiadomych i kiepski kontakt z Anią. Mam nadzieję, że pies dostanie jeszcze kilka dni, a my na coś konkretnego się zdecydujemy :(

Link to comment
Share on other sites

Jak już ktoś mądrze napisał wcześniej, nie polecajcie niesprawdzonych hoteli, bo to naprawdę potrafi się źle skończyć... Pewne i polecane wcześniej już tutaj, Tattoi, yumanji, megii1... Aniu-tygrysiczko, czy rozważasz te domy? Wiadomo, że to wymaga funduszy.... ale trochę deklaracji już chyba padło... coś można dozbierać, poprawić sytuację bazarkami....
Ja się nie podejmuję deklaracji, bo mam już ich za dużo, przykro mi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']radzicie wsadzenie do schronisk, w których chyba nigdy nie byłyście (Paluch? Wiecie, jakie warunki mają psy na Paluchu?[/QUOTE]
Sorry, myślałam że Paluch to jednak lepsze niż:

[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Ania-tygrysiczka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16151090#post16151090"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
może nawet przywiąże go do drzewa, bo skrupułów to ona nie ma za grosz...
[/QUOTE]

Co prawda pierwszy post został już wyedytowany i teraz tej groźby tam nie ma ale początkowo tak było napisane, że grozi mu przywiązanie do drzewa i śmierć na mrozie stąd ten mój "absurdalny pomysł", że może jednak Paluch od tego lepszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek'][URL]http://kadif.streemo.pl/Community/30930,Strona,Kontakt.html[/URL]

znalazłam taki hotelik
Tak szczerze mówiąc nie wiem co mamy dalej robić czy szukać hoteliku, zbierać kasę Pani Ania nie określiła się co dalej robimy. Powstał bałagan, Powyżej też były wzmianki o hotelikach nie wiem czy Pani Ania kontaktowała się z tymi ludźmi[/QUOTE]

to tak jeszcze na przyszłość dodam, że to też dobry hotelik, dogomaniacki, prowadzony na dogo przez DIF.

co do uśpienia zdrowego zwierzęcia, to żaden wet uczciwy czy nawet jak się pójdzie tak z ulicy nie wykona tej usługi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...