Jump to content
Dogomania

Kuba perfidnie oszukany i wyrzucony na ulicę.


Tigraa

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']a tak w ogóle to nasuwa mi się przykra refleksja po przejrzeniu tego tematu: bardzo dużo bicia piany, mało skutecznych działań. Żadnego konkretu.[/QUOTE]

Ja znam tylko jeden hotel dla psów i to drogi. Jedynie mogę pomóc finansowo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Uru']Słuchajcie, tu nie ma co czekac. konkretne telefony w konkretne miejsca. jest hotelik w obornikach śląskich koło wrocławia ,numer tel. 71 310 64 46 i kom 503 910 629. miesiąc pobytu to ok 300zł.mysle ze mozna sie dogadac zeby zapłacic za kilka dni jesli nie uda sie uzbierac kasy do 25 stycznia. niech opiekunka psa tam zadzwoni. obecnie tel nie odbiera.wiem ze to daleko od warszawy ale to zawsze jakas opcja. osobiscie moge zawiesc psa z wrocka do obornik gdyby jakos to sie udalo itd.[/QUOTE]

a co myślicie o tej propozycji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']A kto w Obornikach prowadzi ten hotelik?[/QUOTE]

to dobre pytanie, większość chyba pamięta historię z hotelem w obornikach... tylko czy to te. Warto jednak jak już coś poszukać miejsca w okolicach wawy, wcześniej proponowałam jamora, ale ktoś napisał, że jest kolejka, więc może jednak Donka5 dałaby radę, nie wiem trzeba dzwonić sprawdzać szukać, ale gdzieś blisko, żeby nie wdawać się w koszty transportu. Poza tym, zrozumcie też Anię, Ona nie może podać telefonu do tej kobiety, dlatego, że ktoś może coś za dużo powiedzieć i będzie miała problemy z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

jesli to ten sam, to bym tam psa (do klatki!!!) nie dala. wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188525-Hotelik-w-Obornikach-Slaskich-watek-roboczy-i-tymczasowy[/url]

jest na czarnych kwiatkach hoteli:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-które-trzeba-omijać[/url]

Link to comment
Share on other sites

w hotelu,o ktorym mowilam, mieszka jedna psica, ktorej historie znam tez i bezposrednio [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-w-typie-amstafa-%28zaburzenia-r%C3%B3wnowagi%29-POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-HOTELIK"]http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-w-typie-amstafa-(zaburzenia-r%C3%B3wnowagi)-POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-HOTELIK[/URL]!! i Lenka na prawde ma sie tam bardzoooo dobrze. na podstawie tego podalam Wam ta opcje.szczerze mowiac nie wiedzialam o tym wszystkim co piszecie teraz. jezeli to hotel prowadzony przez Pana Guta, to bedzie to samo. wiec ta opcja odpada. zatem cos blizej wawy. pisal ktos cos o Donce5. co to za opcja? jest jakas szansa? na przedostatniej stronie watku leny jest zdjecie z opiekunem hotelu panem Gutem. lenka wyglada na bardzo szcześliwą

Link to comment
Share on other sites

te oborniki trzeba odpuścić, ja wogóle nie wiedziałam, że to jeszcze funkcjonuje, dlatego nie byłam pewna czy to na pewno te oborniki.
Warto spróbować u Donka5, kobieta fajna i z sercem, ale ma dzieci, więc agresywny pies do ludzi nie wchodzi w grę pewnie. Jakie hotele są jeszcze w okolicy wawy z dobrym kontaktem z człowiekiem? i w cenach ok 300-400 zł?

Link to comment
Share on other sites

Kuba nie jest kastrowany. Do ludzi przyjazny, bardzo chce się bawić. Z suczkami też podobno ok, do psów się sadzi, ale pani twierdzi, że on szczeka ze strachu przed psami. Małego może by zaatakował, dużego raczej by się bał. Kotów nie cierpi.

Link to comment
Share on other sites

jej to może nie ma aż takiej tragedii, bo pies bardzo ładny, a mój jeden też się strasznie i tylko na smyczy rzuca do innych psów, a w domu jest z kolei jedynym akceptującym w pełni obce psy. Poza tym jeszcze kastracja prawdopodobnie go trochę uspokoi. Ania,a Ty nie miałabyś możliwości obejrzenia chociaż tego psiaka? a jak to wogóle będzie wyglądało, powiesz tej kobiecie, że zabierasz psa i ewentualnie gdzie i czy ona Ci go odda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...