Jump to content
Dogomania

Kuba perfidnie oszukany i wyrzucony na ulicę.


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gallegro']Cytowany przez Ciebie post został w międzyczasie wyedytowany, dlatego prawdopodobnie powstało to zamieszanie, którego właśnie ja byłem sprawcą...
Nikt do nikogo nie ma pretensji, a dla uporządkowania całej tej sytuacji, proponuję zignorować wszelkie wpisy dotyczące podniesionej przeze mnie kwestii.[/QUOTE]

Przeczytałam wszystko jeszcze raz i dlatego wykasowałam moją wypowiedź, ale widzę że za późno :) Wszystko jasne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dycha']mówiłam że cuda się zdarzają, sama nie raz brałam psy w ostatniej chwili :)

Robić ogłoszenia z tym tekstem???????????????????????????????????????????[/QUOTE]

Nie niech Pani Ania go zweryfikuje, bo nie wiem czy to co ja dopisałam jest prawdą hihihih

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Osoba która była na Panią zalogowana była przez dłuższy czas dlatego myślałam że to Pani i spytałam się o Kubę. Nie rozumiem dlaczego ma Pani do mnie pretensje?[/QUOTE]


Cytowany przez Ciebie post został w międzyczasie wyedytowany, dlatego prawdopodobnie powstało to zamieszanie, którego właśnie ja byłem sprawcą...
Nikt do nikogo nie ma pretensji, a dla uporządkowania całej tej sytuacji, proponuję zignorować wszelkie wpisy dotyczące podniesionej przeze mnie kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Kuba ma 3 lata,jest ślicznym psem, spragnionym ruchu i kontaktu z ludźmi. Chce się bawić, bardzo lgnie do człowieka. Nie toleruje kotów i małych samców. Z suczkami się dogaduje. Zachowuje czystość w domu, nic nie niszczy. Umie chodzić na smyczy. Psiak szuka domu, ponieważ jego właściciel w podeszłym wieku trwale zachorował i nie jest w stanie zapewnić Kubie domu. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontak [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 604 637 412

Niestety nie mamy nowych zdjęć więc wklejcie stare.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Kuba ma 3 lata,jest ślicznym psem, spragnionym ruchu i kontaktu z ludźmi. Chce się bawić, bardzo lgnie do człowieka. Nie toleruje kotów i małych samców. Z suczkami się dogaduje. Zachowuje czystość w domu, nic nie niszczy. Umie chodzić na smyczy. Psiak szuka domu, ponieważ jego właściciel w podeszłym wieku trwale zachorował i nie jest w stanie zapewnić Kubie domu. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontak [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 604 637 412

Niestety nie mamy nowych zdjęć więc wklejcie stare.[/QUOTE]

Mam jeszcze pytanie, czy piszemy o wizycie przed adopcyjnej ???

Link to comment
Share on other sites

Ciotki podbijajcie troszkę bazarek dla Kuby, Agnieszka dołożyła super fanty.....:)

Link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200950-Kupmy-Kubusiowi-%C5%BCycie-zapraszamy-na-bazarek.-Do-28.01.2011-roku-do-21-00.On-prosi[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

edek, dopisz, że warunek-wizyta przedadopcyjna. I BŁAGAM, nie "pani Ania", tylko po prostu Ania. Bo poczułam się jak stara babcia ;-)

Z opisu Piotra-
Kuba jest zaje**sty :-), Gerardowi rzucił się na szyję, dał buzi, zachowuje się, jakby znał go od zawsze.
po drodze przeprowadzili test na inne psy i Kuba chciał się bawić.

Czyli prawdopodobnie cała jego niby-agresywność to szarpanie, bo chce się bawić z innymi psami :-)

Gerard to chłopak, który dał Kubusiowi dt. Psiak jest w dobrych rękach. Piotrek ma nosa do tych spraw ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Mam pytanie, dostaję na FB zapytania o nr konta do wpłat na Kubę. :lol:
Do kogo mam kierować te osoby lub jaki podać nr konta.
I jedna pani pyta mnie o konto na PAYPALU, bo tylko tak może przesłać[/QUOTE]

Na Paypalu nie mam ale moje mogę udostępnić, choć wolałabym, żeby wpłacali bezpośrednio na konto hoteliku, jak Kuba już w nim będzie.
Spytaj czy możemy się tak umówić, że wpłaty będą robić po 12 lutego bezpośrednio na konto hotelu?
Jeśli nie, to udostępnię moje. Ale Kubuś do 12 lutego ma bezpłatny dt, dopiero jeśli nie znajdzie domku do tego czasu, będą potrzebne pieniądze na hotelowanie...

Link to comment
Share on other sites

Aniu żaden Hotelik nie chce dostawać wpłat od deklarowiczów :shake:. Dla nich to wielki kłopot żeby na jednego psa było kilkanaście wpłat np. po 10 czy 20 zł. Hoteliki wolą żeby kasę zbierał ktoś inny a im wpłacać raz w miesiącu całą kwotę. I ja im się wcale nie dziwię. Przy psach jest co robić a ślęczenie przy przelewach kto, ile na którego psa naprawdę zabiera dużo czasu....
Poza tym jak ludzie chcą wpłacać to trzeba kasę już gromadzić. Nie wiem jak w tym przypadku ale np. Hotelik w którym mamy nasze "tyszaki" chce opłaty z góry za cały miesiąc i nikt później w ciągu jednego czy dwóch dni nie zgromadzi całej kwoty...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Alfa za powyższą wypowiedź- jedna osoba do zbierania i kontaktu z hotelem. Z ta osobą podpisuję umowę przechowania psa. Odwiedzać oczywiście moga wszyscy.
Spiszcie sobie deklaracje stałe, będzie wiadomo, na czym sie stoi i ile brakuje, czy nie brakuje. Popatrzecie np. na wątek Jarka i Leszka Kini- on jest wzorowo prowadzony. Można sobie podpatrzyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...