Jump to content
Dogomania

Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 821
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
od niedawna jestem na dogo, ale ten wątek przeczytałam w całości. Nadal jest szukany dom tymczasowy w Warszawie dla Gałeczki??
Mieszkam w Warszawie, w domu są w tej chwili dwa psy: 8 letnia cavalierka (niedosłysząca i z 5 zębami w paszczy) i 6 miesięczny pies lagotto, oboje nie są agresywne.
Mieszkanie 3 pokoje, w razie czego zawsze można oddzielić psiaki od siebie. Mieszkam tylko z mężem, dzieci w domu nie ma. Acha, jest w bloku winda więc problem schodów odpada.
17 lutego odeszła od nas za TM 13 letnia cavalierka, mój pierwszy rasowy pies.
Jeśli więc potrzeba na jakiś czas domu dla suni to po 20 III jestem do dyspozycji (po wystawie w Katowicach).
Moje psiaki dostają karmę Acana. Jeśli chodzi o koszty to za utrzymanie suni nic nie chcę, jeśli byłaby potrzebna jakaś pomoc to tylko w razie kosztownych zabiegów, operacji.
A teraz czekam na odpowiedź :)

P.S. mam jeszcze pytanie czy sunia jest po sterylizacji czy jeszcze nie?
P.S.2 Ups, doczytałam, sunia jest po sterylizacji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Super, musimy znaleźć jej DT zatem. Sama bym ją wzięła, bo mam podobną sunię i ciągle myślę o Gałeczce ale mam innego psiaka w DT, poza tym jej to bym potem nie oddała ;) i mąz już by mnie chyba eksmitował ;)[/QUOTE]


Nie bój się Myszko, jakby coś, masz miejsce u mnie. Mnie nie wyeksmituje, bo chałupka moja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniawawa']Witam,
od niedawna jestem na dogo, ale ten wątek przeczytałam w całości. Nadal jest szukany dom tymczasowy w Warszawie dla Gałeczki??
Mieszkam w Warszawie, w domu są w tej chwili dwa psy: 8 letnia cavalierka (niedosłysząca i z 5 zębami w paszczy) i 6 miesięczny pies lagotto, oboje nie są agresywne.
Mieszkanie 3 pokoje, w razie czego zawsze można oddzielić psiaki od siebie. Mieszkam tylko z mężem, dzieci w domu nie ma. Acha, jest w bloku winda więc problem schodów odpada.
17 lutego odeszła od nas za TM 13 letnia cavalierka, mój pierwszy rasowy pies.
Jeśli więc potrzeba na jakiś czas domu dla suni to po 20 III jestem do dyspozycji (po wystawie w Katowicach).
Moje psiaki dostają karmę Acana. Jeśli chodzi o koszty to za utrzymanie suni nic nie chcę, jeśli byłaby potrzebna jakaś pomoc to tylko w razie kosztownych zabiegów, operacji.
A teraz czekam na odpowiedź :)

P.S. mam jeszcze pytanie czy sunia jest po sterylizacji czy jeszcze nie?
P.S.2 Ups, doczytałam, sunia jest po sterylizacji :)[/QUOTE]

super! !!! Cioteczka z Wawy na wizyte PA potrzebna ;)
a ja dzwonie do schronu

edit

juz wiem,ze Opiekunka Galeczki na razie nie pojedzie- 2 pracownikow na zwolnieniu chorobowymi i jest ciezko, musi byc na miejscu (jeden do 17. 3 i juz zaznaczyl ze przedluzy, drugi do 20.3) ale to i tak nie przeszkadza, bo aniawawa akurat po 20.3 jest wolna ;)
Przekazuje pozdrowienia dla Was dziewczyny od P.Kierownik . Powiedziala, ze podziwia nas za zaangazowanie,prace dla zwierzat i bezinteresownosc.
A.. i jest za dt w Wawie !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli potrzebne są jakieś moje referencje od osoby z dogo to napiszcie do [B]jambi[/B] ona mnie zna na "żywo" że tak powiem, no i razem siedzimy w sekcji grupy IX w Oddziale Warszawskim ZK.

A o suni wiadomo coś więcej?? jakieś inne choroby oprócz oczek?? Chciałabym być przygotowana na to.
Czy reaguje na imię Gałeczka?

Moje psiaki są na tym wątku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202893-Lagotto-Romagnolo-Congo[/url]

Tej bardzo białej cavalierki już nie ma... łaciata i brązowa "owieczka" to byłoby towarzystwo dla Gałeczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']super! !!! Cioteczka z Wawy na wizyte PA potrzebna ;)
a ja dzwonie do schronu
![/QUOTE]

Witam :)

jeśli chodzi o referencje dla [B]aniwawa[/B] - ja mogę za nią poręczyć! znamy się już ładnych pare lat i w kwestii "psiej" można miec do niej zaufanie :)

... a jakby co, gdyby ktos nie wiedział czy dla odmiany mi można wierzyć ... to za mnie może poręczyć [B]malawaszka[/B] :p (pewnie słyszeliście)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Witam :)

jeśli chodzi o referencje dla [B]aniwawa[/B] - ja mogę za nią poręczyć! znamy się już ładnych pare lat i w kwestii "psiej" można miec do niej zaufanie :)

... a jakby co, gdyby ktos nie wiedział czy dla odmiany mi można wierzyć ... to za mnie może poręczyć [B]malawaszka[/B] :p (pewnie słyszeliście)[/QUOTE]

:) No fajnie sie zrobiło :)
Ja na wizytę przedad. nie bardzo się nadaję ( nie mam takiego doświadczenia ) ale mam poszukam chetnej :)
Na jakiej ulicy znajduje się potencjalny domek ? i w jakiej dzielnicy ?

Link to comment
Share on other sites

Po 20 III mogę bo wybieram sie na wystawę w Katowicach więc nie ma co na dzien dobry serwować Małej nowego stresu czyli jeszcze innej osoby która by ją karmiła i wyprowadzała. Na razie mam doświadczenie z psami które nie słyszą, oczywiście ja i tak do takiego psiaka mówię (z przyzwyczajenia ;) ) ale też dużo dotykiem, gestem można się "dogadać". Jeśli ktoś ma jakieś podpowiedzi odnośnie porozumienia się z psem niewidomym to poproszę, zawsze to łatwiej.

A tu wątek innej esk-biedy schroniskowej, która się juz dawno wygrzewa u moich rodziców.
[url]http://psy-warszawa.**********/viewtopic.php?t=39[/url]
Tu na stronie schroniska w dziale "Adoptowane"
[url]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=25:pudelka&Itemid=65[/url]
Nieskromnie się pochwalę, że fryzura Belli to moje małe dzieło. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniawawa']Jeśli potrzebne są jakieś moje referencje od osoby z dogo to napiszcie do [B]jambi[/B] ona mnie zna na "żywo" że tak powiem, no i razem siedzimy w sekcji grupy IX w Oddziale Warszawskim ZK.

A o suni wiadomo coś więcej?? jakieś inne choroby oprócz oczek?? Chciałabym być przygotowana na to.
Czy reaguje na imię Gałeczka?

Moje psiaki są na tym wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202893-Lagotto-Romagnolo-Congo[/URL]

Tej bardzo białej cavalierki już nie ma... łaciata i brązowa "owieczka" to byłoby towarzystwo dla Gałeczki.[/QUOTE]
powiem krotko -jestem b.szczesliwa po odp. od jambi :):)

Sunia jest calkowicie zdrowa -to wiem napewno . Mysle ,ze tylko w kartotece ma Galeczka bo w schronie wszyscy wolaja Nasza Gwiazdeczka . Ale zeby sie upewnic przy nastepnej rozmowie tel. zapytam .
No i wprosilam sie na watek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138']:) No fajnie sie zrobiło :)
Ja na wizytę przedad. nie bardzo się nadaję ( nie mam takiego doświadczenia ) ale mam poszukam chetnej :)
Na jakiej ulicy znajduje się potencjalny domek ? i w jakiej dzielnicy ?[/QUOTE]

rozumiem, że póki co aniawawa zaproponowała DT, o jej propozycji pisałam już do Beataczl
w przypadku gdy potrzebny będzie ktoś na wizytę przedadopcyjną - DS w Warszawie - postaram się pomóc, jakieś tam doświadczenie mam ;)

Link to comment
Share on other sites

23.03 jadę do Warszawy, za aniawawa też mogę poręczyć (chociaż ona pewnie o tym nie wie:evil_lol:, no cóż ja też latam po wystawach:lol:)
Jadę bezpośrednio z Gdańska, wiec jeśli ktoś z Chojnic może ją przywieźć do Gdańska, to służę
Aniawawa - nie cierpię jeździć po Warszawie, jadę na Waryńskiego - podjedziesz ewentualnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Aniawawa - nie cierpię jeździć po Warszawie, jadę na Waryńskiego - podjedziesz ewentualnie?[/QUOTE]

Myślę, że nie będzie problemu, blisko metro więc nawet komunikacją miejską to będzie max poł godziny jazdy do domu.

Nawet nie wiedziałam że mam tylu znajomych na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...