Jump to content
Dogomania

Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS


LadyS

Recommended Posts

[quote name='sonia71']a co sie dzieje ?[/QUOTE]

A z czym konkretnie? Zalecił odrobaczenie najpierw, bo podobną sytuację miała Punia, inna suczka pod jego opieką - woli dmuchać na zimne. Natomiast kąpiel w szamponie z racji ogólnego nienajlepszego stanu skóry i sierści.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonia71']taka puszysta i bielutka na fotach a tu nienajlepszy stan sierści ale jak trzeba to trzeba .[/QUOTE]

Przede wszystkim zły jest stan skóry, stąd zalecenie - najgorzej jest na brzuchu. Bielutka nie jest, jest żółta, co dziś MaDi, jej TŻ i wet mieli okazję widzieć...

Link to comment
Share on other sites

Rozi grzecznie siedziała na kolanach Lady( w sumie droga do kliniki trwała tylko kilka minut).
Lekarz zalecił profilaktyczne odrobaczenie dlatego,że sunia miała kontakt z dużą ilością różnych psów i aby mieć pewność co do skuteczności szczepienia dostanie jutro rano Zipiran na pusty brzuch.
Co do sierści jest niestety zabarwiona na zółto ale to najmniejszy problem bo sunia ma widocznie podrażniona skórę na brzuchu
Lady byłam już z Małym niestety a może stety;) zeskrobina nic nie wykazała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Rozi grzecznie siedziała na kolanach Lady( w sumie droga do kliniki trwała tylko kilka minut).
Lekarz zalecił profilaktyczne odrobaczenie dlatego,że sunia miała kontakt z dużą ilością różnych psów i aby mieć pewność co do skuteczności szczepienia dostanie jutro rano Zipiran na pusty brzuch.
Co do sierści jest niestety zabarwiona na zółto ale to najmniejszy problem bo sunia ma widocznie podrażniona skórę na brzuchu
Lady byłam już z Małym niestety a może stety;) zeskrobina nic nie wykazała.[/QUOTE]

No to tyle dobrze - wet wiedział, co to? Dał coś na to?

[quote name='sonia71']o qrcze lady ale mi nie chodzi o Szansę...[/QUOTE]

O Rozi pisałam wyżej, o Szansie pisałam do MaDi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Ja też nie wiem o co chodzi z Szansą?
Kazał niczym nie smarować tylko hodować przez tydzień jak coś wyrośnie to będziemy badać, w przypadku mojej bestii trzeba rozważać kilkakrotnie podanie jakiegokolwiek antybiotyku.[/QUOTE]

Nawet nie wiem, czego życzyć - czy żeby wyrosło, czy żeby nie wyrastało...
Szansa podobno za tydzień około jedzie gdzieś dalej i podobno w tym transporterze, który stoi u mnie. Tyle wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Nawet nie wiem, czego życzyć - czy żeby wyrosło, czy żeby nie wyrastało...
Szansa podobno za tydzień około jedzie gdzieś dalej i podobno w tym transporterze, który stoi u mnie. Tyle wiem.[/QUOTE]
Transporter bedzie pewnie potrzebny dla Szansy,więc niech stoi u Ciebie i ile nie stanowi to kłopotu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...