Jump to content
Dogomania

Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS


LadyS

Recommended Posts

[quote name='sacred PIRANHA']u mnie jechała dwa razy bez transportera, w związku z tym ze jechałam sama z dzieckiem to przywiązywałam ją do przednich drzwi smyczą i sobie leżała na wycieraczce...ale wtedy to ona ogólnie udawała że jej nie ma...[/QUOTE]

No tak, ale to jednak Twoj samochód, a nie wypielęgnowana taksa, nie? :evil_lol: Oczywiscie bez obrazy dla Twojego samochodu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Z tego co pamiętam to w środę i w czwartek.
Może Michała uda mi się namówić i razem pojedziemy....jak mnie nie zabije;)
Ja też z Małym chce podjechać może to pogodzimy.[/QUOTE]

Byłoby świetnie, mnie pasuje bardziej czwartek, ale w środę też jakoś wykombinujemy. Jak coś - daj znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Nasz ulubiony wet ma jutro dyżur;) Jak coś to pojedziemy i tak pewnie wieczorem, tylko Michał jeszcze nic nie wie:evil_lol:
Chce Wam powiedzieć,że kleszcze atakują:-o[/QUOTE]

Wieczorem mi pasuje, do ok. 16 mam zajęcia - więc jak coś, to jesteśmy w kontakcie. Kleszcze fuuuuj, na szczęście u nas na podwórku nie uświadczysz nawet trawki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']a i tu myk...bo pani wiedziała co to ...ale jakby nie wiedziała to ....:) bedę u zadry po 15 ,zabrać i nadać w kopercie bąbelkowej czy niech bedzie busem?[/QUOTE]

Niech już będzie busem, na razie się nie pali - a ja i tak muszę z busów transproter zadry nadać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...