Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]hankag [/B]dzieki wielkie za odwiedziny u Iwonki:Rose: Wlasnie rozmawialam z Iwonka, byla w dobrym nastroju, wiec Cioteczki blagam ruszajcie w odwiedziny. :lol: To naprawde Ja podnosi na duchu, choc jak zwykle gada po swojemu: ja nic nie potrzebuje i naprawde wytrzymam tu sama :roll: Terefere ja wiem swoje, ze kazda taka wizyta jest odskocznia od monotonnosci szpitalnej.
W wode dziewcze jest zaopatrzone, podobno ma trzy butelki ale woda jak wiadomo sie nie psuje wiec....hehe :evil_lol: Sokow nie chce, bo po nich ma wieksze pragnienie a i tak ma za duzo wody w organizmie :crazyeye: Z owocow ewentualnie jablka a tak to nic,nic, nic, nie chce. Wiec wysilcie Cioteczki swoja realna fantazje i moze Wam wpadnie jakich pomysl do glowy :cool1: Wszystkim kochanym Cioteczkom z calego serca dziekuje :calus: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Kobitki, blagam [COLOR=red]wycalujcie ode mnie Iwonke[/COLOR], ja tak daleko:-( O matko dopiero teraz sie dowiedzialam ze biedactwo w szpitalu.

Dziewczyny zorganizujcie jakas wyzerke dla niej. moze kurczak gotowany czy pieczony, nawet na zimno dobry, jakis rosol z kluseczkami w termosie, po prostu cos domowego. Pierogi z mieskiem podsmazone tez zjadliwe nawet zimne. Nalesniki z serkiem tez pewnie niezle.Proooooooosze.

Jesli mozecie, to ustalcie miedzy soba jakies dyzury zeby romenka codziennie dostala walowke. Szpitalne zarcie szkodzi:mad: na zoladek i nerwy.

Przepraszam ze tak tutaj "dryguje"ale uwierzcie ze gdybym byla na miejscu romenka musialaby mnie codziennie znosic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jejej!, Dopiero wróciłam i co widzę, to juz kolejka społeczna do romenki? Ja mogę ponownie w poniedziałek, więc nawet jeśli Neris z MOŻE nic nie wyjdzie - nie będzie problemu. Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję, bo bałam się, że po kilku dniach spania i gapienia się w sufit Iwonka wyjdzie na własne życzenie (bo taka myśl tłukła jej się po łbie).
Myślę, że rzeczywiście byłoby fajnie, gdyby ktoś utalentowany podrzucił Iwonce coś domowego. Ja mogłabym jej swoją twórczością kulinarną tylko krzywdę zrobić :oops:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek paros, deklaruję odwiedziny u Iwony w niedzielę (jeszcze nie wiem, o której godzinie).
Czy wcześniej trzeba do niej dzwonić, jeśli tak to poproszę o jej telefon na priva.

Z chęcią zaniosę Iwonie jakieś domowe jedzonko, może kurczak pieczony, tylko czy ona je mięso?

Link to comment
Share on other sites

A Cioteczka [B]zurdo[/B], jak zwykle, po cichutku, z boczku, skromnie :crazyeye: a ja Wam powiem, ze ma prawo do dumy :lol: [B]To zurdo byla inicjatorem [/B]skrzykniecia Dogomaniaczek i udzielania w ten sposob pomocy Iwonce. Martuniu dziekujemy Ci za wspanialy, pelen serca pomysl :loveu:
A z tymi glupimi myslami Iwonki, zurdo ma racje ale na cale szczescie, kochane Cioteczki, podczas odwiedzin, wybija Jej to skutecznie ze lba :mad: Ode mnie macie zielone swiatlo :evil_lol:
[B]Ania-Sonia[/B], nie trzeba wczesniej dzwonic do Iwonki ale juz poslalam Ci na wszelki Jej nr.kom. ;)
[B]Ja tez Wam dziekuje.[/B] :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[B]ara[/B] no co Ty :crazyeye: my nie chcemy, zebys szla do kryminalu :evil_lol: Zabierz ze soba usmiech na twarzy, dobry humorek i troche wesolych historyjek a zobaczysz jak sie Iwonka ucieszy na Twoj widok :multi: Paluszki sobie schrupiecie przy plotkach, szkoda tylko, ze Wam piwka zabraknie :eviltong: Jestescie kochane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']Przeczytałam wątek paros, deklaruję odwiedziny u Iwony w niedzielę (jeszcze nie wiem, o której godzinie).
Czy wcześniej trzeba do niej dzwonić, jeśli tak to poproszę o jej telefon na priva.

Z chęcią zaniosę Iwonie jakieś domowe jedzonko, może kurczak pieczony, tylko czy ona je mięso?[/quote]

Aniu tak tak:loveu: Koniecznie kurczaczek pieczony jesli nie sprawi ci to klopotu:loveu: :lol: Dziecinka sobie podje i zaraz nabierze sil. Moze do kurczaczka chocby jakas buleczka i surowka albo pomidor, ogorek.
Dziekuje Ci z calego serca za szlachetny gest:loveu: Ja, niestety nie moge nic poza pisaniem bom na obczyznie.

Mam propozycje zeby jednak watek Iwonki prowadzic juz na tym nowym bbo pogubimy sie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, dusje ma racje, trzeba zagladac na watek jaki zalozyla[B] paros[/B] dla Iwonki. Jeszcze raz wielkie dzieki za zaangazowanie.
Przypominam link do watku, tam cioteczki ustalily juz kolejke wizyt i maja wiele wspanialych pomyslow :loveu:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72887"][B]W-wa, dogomaniaczka w szpitalu....[/B][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

no wiec cioteczki relacja z wczorajszej wizyty - plotkowałysmy a...1,5 godz. ...opowiadalam Iwonce śmieszne historyjki ( z zycia mojego , moich blizniakow ) , takze humor jej sie zdecydowanie polepszył. Tłumaczylam czego jej nie wolno i dlaczego ...jakby nie było jestem stara matrona :evil_lol: , ale tak na wesoło zeby zrozumiala i sie dostosowala ...obiecala ze tak uczyni . A tak najbardziej to Iwonce brakuje sie wygadać . To straszna gaduła , a chyba zawsze brakowalo jej gadania do syta . Matwi sie o psy ...szybko musi znalezc dobrrry domek dla Fidelka .....po urodzeniu ciezko jej bedzie z taką gromadką . Telefon mój ma , w razie co na sygnale dam w trase z szybkością blyskawicy . Iwonka wszystkich pozdrawia ...powiedzialam jej , ze jej wątek jest caly czas na samej gorze ...az sie grzeje ;)

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: Dzieki, wielkie dzieki [B]hankag[/B] :calus: Tak Iwonka lubi gadac :p
Mysle, jako tez stara matrona :evil_lol: ze wlasnie takich rozmow Iwonce trzeba. Z jednej strony wytlumaczyc sensownie ale nie pouczac a z drugiej strony podtrzymac na duchu, nie straszac. Ja w rozmowach, niestety tylko telefonicznych :placz: tez uwazam na to, co mowie.Wazne jest, zeby teraz nastawic Ja optymistycznie, by mogla przetrwac ten trudny i niebezpieczny dla obojga czas. Ale przy takie "Silnej Grupie Pod Wezwaniem" nie bedzie to trudne. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]DZIEWCZYNKI KOCHANE MACIE WSZYSTKIE POZDROWIENIA OD NASZEJ KOCHANEJ IWONKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Rozmawiala z Nia przed chwilka,mowi ze duzo spi,ale widocznie tyle potrzebuje jej organizm.tak zaluje ze jestem dalekoi nie moge do Niej podejsc,okropnosc te km.:shake: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Niestety juz w niedziele wyjezdzam jak zwykle na 2 tyg,ale Iwonka obiecala pisac mi smski takze sie ciesze,Milo bylo slyszec jej cieply,dobry glosik:calus: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje wlasnego posta z watku [B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72887"][B]W-wa, dogomaniaczka w szpitalu....[/B][/URL][/B][/B]
i nie wynika to, z mojego lenistwa :evil_lol:
.............Wiadomosc z ostatniej chwili ;-) U Iwoni jest [B]ara[/B] :loveu: mimo, ze Iwonka oswaja sie z mysla, ze bedzie musiala jeszcze dlugo polezec, to ma dobry humor i to dzieki Wam kochane dziewczyny :loveu: Narazie czeka na wyniki badan (posiew), ktore beda w poniedzialek.
Martwi sie tylko Dianka i to bardzo. Diana jest niespokojna, sika i wogole zalatwia sie w mieszkaniu :-( no i co najgorsze zaczyna atakowac Romke :placz: Nie mam pojecia, jakie moznaby znalezc wyjscie z tej i tak juz trudnej sytuacji :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobold']Kopiuje wlasnego posta z watku [B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72887"][B]W-wa, dogomaniaczka w szpitalu....[/B][/URL][/B][/B]
i nie wynika to, z mojego lenistwa :evil_lol:
.............Wiadomosc z ostatniej chwili ;-) U Iwoni jest [B]ara[/B] :loveu: mimo, ze Iwonka oswaja sie z mysla, ze bedzie musiala jeszcze dlugo polezec, to ma dobry humor i to dzieki Wam kochane dziewczyny :loveu: Narazie czeka na wyniki badan (posiew), ktore beda w poniedzialek.
Martwi sie tylko Dianka i to bardzo. Diana jest niespokojna, sika i wogole zalatwia sie w mieszkaniu :-( no i co najgorsze zaczyna atakowac Romke :placz: Nie mam pojecia, jakie moznaby znalezc wyjscie z tej i tak juz trudnej sytuacji :shake:[/quote]


[B][COLOR=teal]Dokladnie sie pod tym podpisuje.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008080]Dodam jeszcze ze Iwonka bedzie prosila czy moze lezec w domku,bo Dianka sie denerwuje to co napisane powyzej.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008080]Martwie sie czy Nasza Iwonka bedzie lezec w lozeczku bo to juz nie sa zarty:shake: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...