Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='romenka']Pięknie napisałaś!!!Tylko dlaczego mi jej brakuje?Mam wrażenie że wyrządziłam jej wielką krzywdę pozbawiając ją życia:placz: Chyba sobie tego nie wybaczę!!!|Za kazdym razem kiedy ide na balkon zawsze sobie ją wspominam i widzę jak biega po polanie,jak szuka patyków by jej rzucać, jak chodzi za Kingą a ja z balkonu obserwuje :placz: To jest tak jak z Dragonikiem,za każdym razem kiedy jadę autobusem drogą gdzie go znalazłam to wspominam...

Pieski moje...Mam nadzieje że teraz dopiero jesteście szczęśliwe.
Już nie umiałabym pozbawić zabawy,snu,dotyku...:-([/quote]


Romenko nie wyrządziłaś jej krzywdy! Pomogłaś jej w cierpieniu...najgorsze byłoby gdyby musiała męczyć się i cierpieć do momentu śmierci naturalnej. Dla niej nie było ratunku. Nie można trzymać zwierząt cierpiących do końca ich dni tylko po to, żeby nasze sumienie było czyste. Wtedy to zwykły egoizm, a nie miłość do zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

[quote name='romenka'][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Dianka już za Tęczowy Most pobiegła radośnie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nie będę pisala o samej eutanazji jest zbyt bolesne dla mnie ale powiem Wam że moment kiedy Dianka odeszł już od Nas wyglądała pięknie. Widać było że w końcu uwolniła się od cierpień na tym świecie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Teraz została wielka pustka w moim sercu i pamięć na wieki. Dianko,moment kiedy odchodziłaś i wydałaś ostatnie tchnienie zostanie na zawsze wyryty u mnie w sercu. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]['][/B][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9498/kubudzisiaj011sy9.jpg[/IMG][/QUOTE]
Moja kochana!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...