Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=seagreen]:eviltong: A Ja dostalam smska od Iwoneczki:eviltong: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Iwoneczko moj pecherz juz lepiej,choc czuje jeszcze nie na 100%.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Jak teraz wroce ,to porobie badania moczu itd to sie nie moze tak w koloko ciagnac:mad: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Jak Ja sie ucieszylam jak tu weszlam :multi: i zobaczylam fotki ojoj.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Aha pizameczke poznaje,wczoraj taka ogladalam do karmienia cycusiem na allegro.:loveu: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Pytalas o dzidziolka,wiec nie bede juz brala zastrzyku,a powinnam zrobic 19 lipca.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Maz nie chce zebym sie szprycowala tymi hormonami i jak zajde w ciaze to zajde.Lepiej dla mojej endometriozy jak bylabym w ciazy wiec Witam w klubie przyszlych mamusiek:BIG: :drinka: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dianka piekna panienka i jak tak sobie lezy,to wcale nie widac,ze cos ja boli.
Zrobilam bazarek na wybranego psiaka,moze ktorac cioteczka zajzy?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73805[/URL]
Zapraszam.
Mizianko dla Dianki i calej reszty oczywiscie tez :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani z Dianką tak jak pisałam "tak sobie" ale nie jest tragicznie. Mogę napisać że Diaka zakochała sie w Kindze i nawet z nią spi w łóżku :crazyeye: i nie spuszcza z niej wzroku :crazyeye:
Co do chodu małej: jest dosyć kiepski :-(
Nie raz zdarza jej się robić w mieszkaniu a wczoraj na naszych oczach nasikała na dywan jakby nigdy nic.

Na szczęście jest spokojna do psiaków. Nie atakuje ani Fidla ani Romki.
Noce też nie są najgorsze (bywało gorzej) ale jak juz leży w kingi łóżku to się uspokaja :evil_lol: choc nie raz widzę że ją boli bo wtedy jest niespokojna i żadna siła jej nie zatrzyma w jednym miejscu ale zdarzylo sie to może ze trzy razy od kiedy wyszłam ze szpitala.

No to narazie tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobold'][B]modliszka84[/B] on by pasowal jak ulal do Sonki, do Szelki zreszta tez ale....:placz: nie moge go wziasc :placz:[/quote]

ja wiem wiem... ja też nie moge :placz:

ale mam kontakt do pewnego faceta, który szuka psiaka PONopodobnego.
Pomyślałam, że ten mały by mu sie moze spodobał.
Faceta poznałam dzis w Koninie gdzie byłam zawieźc sunie (tez kudłacz) no i facet nas zaczepił. I tak od słowa do słowa - mam jego numer telefonu i zdjęcie poprzedniego psa, któy niestety juz za TM

Link to comment
Share on other sites

modliszka:loveu: moze dzieki tobie Fidel znajdzie domek, to taki przytulasny niunio:loveu: romenka pewnie zaplacze sie po jego adopcji i ze szczescia i z teskoty za nim, ale z pewnoscia bedzie szczesliwa ze maluch znalazl dobrego pana:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Jutro juz wyjezdzam kochana Iwoneczko:placz: Jak Ja wytrzymam bez Was i bez dogo i bez tej cudownie panujacej tu atmosfery:-( Tak daleko w obcym kraju:angryy: ?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Iwoneczko masz moj numer-pisz jak masz tylko ochote,a Ja odp jak bede mogla,ale napewno codziennie.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Caluje najmocniej i lez w lozeczku zeby nic Ci sie nie stalo:-( [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Buzki duze papapa:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']A mi się właśnie wszystko co można zawaliło na głowe... ale już się wygrzebałam i przesyłam masę dobrych fluidów dla Iwonki i całego stadka:buzi:[/quote]
Ara, to dobrze, ze udalo ci sie wygrzebac z problemow :p i jeszcze masz na tyle sily, by rozdzielac dobre fluidy :lol: Dianka wraz z Iwonka potrzebuja ich teraz bardzo duzo. Iwonka czyta, no prawie na biezaca watki (jezeli Bobasek jej na to pozwala :loveu:) tylko z odpisywaniem ma trudnosci, wiadomo musi lezec. Ale jest wdzieczna Wam za wszystko :Rose: Dianulka, wiadomo, chora psinka :-( wiec raz lepiej, raz gorzej. Niedlugo Kinga pojedzie z Diana na kolejny zastrzyk z bohnarenu. Do podania nastepnego sterydu jest jeszcze troche czasu. Miejmy wiec nadzieje, ze Dianka nie bedzie cierpiec :shake:

Link to comment
Share on other sites

Aruniu mam nadzieje że wszystko sie u Ciebie poukadalo??

Kochane cioteczki z Dainką jest lepiej niż było chociaż zrobia dzisiaj nad ranem wielkie kupsko na dywanie :oops: no ale już chyba się do tego przyzwyczaiłam :roll:

Dianka nie raz ma napady ze chodzi z miejsca na miejsce ale i tak nie jest takbardzo źłe. Duzo śpi w Kingi ramionach :evil_lol: a o nocy już nie wspomnę bo Dianka już zapomniaa co to znaczy spanie na skorach baranich i nie ma opcji by ją zmusić do spania na nich tylko leci prosto do Kingi i mocno się wtula w nią :loveu: .One razem jedzą paluszki gdzie Dianka wyjmuje je z buzi Kingi :evil_lol: .Nie wiem co się dzieje z tym psiakeim ale chyba zakochała się :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Aruniu mam nadzieje że wszystko sie u Ciebie poukadalo??

Kochane cioteczki z Dainką jest lepiej niż było chociaż zrobia dzisiaj nad ranem wielkie kupsko na dywanie :oops: no ale już chyba się do tego przyzwyczaiłam :roll:

Dianka nie raz ma napady ze chodzi z miejsca na miejsce ale i tak nie jest takbardzo źłe. Duzo śpi w Kingi ramionach :evil_lol: a o nocy już nie wspomnę bo Dianka już zapomniaa co to znaczy spanie na skorach baranich i nie ma opcji by ją zmusić do spania na nich tylko leci prosto do Kingi i mocno się wtula w nią :loveu: .One razem jedzą paluszki gdzie Dianka wyjmuje je z buzi Kingi :evil_lol: .Nie wiem co się dzieje z tym psiakeim ale chyba zakochała się :loveu:[/quote]


[B]Dobrze ze Dianka znalazla swoja milosc:loveu: i ma z Kim wyjadac paluszki,a jak Ty sie czujesz mamusiu?Ja wciaz a wyrku,ale cewka wciaz daje o sobie znac i martwi mnie to.Jutro koncze antybiotyk,a w poniedzialek do kontroli.[/B]
[B]Zobaczymy jak mocz wyjdzie i inne badania:roll: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...