Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

[quote name='Sonix']Wystawiam target na bazarku dla Dianki :loveu: A moge sie dowiedziec co z nią sie dzieje?? Na co choruje ??[/quote]

Sonix :loveu: bardzo dziękuje za bazarek dla Dianki,napewno bardzo się przyda każdy grosz :buzi: :Rose:
Dianka ma zaawansowaną spondylozę :-( do tego bardzo zwyrodnieniowe zmiany kręgosłupa w odcinku szyjnym:-(
To co wiemy to ma drut w sobie koło jamy brzusznej ktorego usunąć się nie da.

Dianka bardzo cierpi kiedy nie bierze leków a w tej chwili pomagają jej tylko sterydy:-(

To kochany piesek ale bardzo zniszczony przez życie i człowieka!!!!

Ona potrzebuje Nas by móc życ jeszcze póki można ją leczyć a do tego niestety ale potrzebne sa pieniądze :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sandruniu tego chyba nigdy się nie dowiemy jak ten drut u niej się znalazl :-( ale wiem napewno jedno że ta psina nikomu nie zrobiła krzywdy!NAPEWNO!!I nie wiedomo za czyje grzechy ten psiak tak bardzo musi cierpieć :angryy: :placz:

Dianka noc przespała spokojnie. Zaraz dam psiakom jeść i biorę się za polski a potem szkoła :angryy: Kurcze nie macie pojęcia jak mi się nie chce :oops:

Link to comment
Share on other sites

Kochani wstyd się przyznać ale w sobotę matmy nie zdałam :oops: a byłam taka pewna że napisalam najmniej na 3 :oops: i okazało się w niedziele że oblalam :-( na szczęście koeżanka zadzwoniła do mnie żebym szybko przyjechała bo jest poprawkowy więc ja w autobus i w ciągu pół godziny znalazłam się w szkole na poprawkowym z matmy :diabloti: i napisałam na 3+ a pół punkta zabrakło mi do 4 :placz: ale do tej pory nie wiem jak ja oblałam w sobote :roll: No a z polskiego nie było z braku materiałów egzaminacyjnych i egzamin czeka mnie za dwa tygodnie.

Wczoraj Kinia poszla z Dianką do sklepu, a wiecie jaki był upał okropny :razz: a że w sklepie kolejki pół godzinne :crazyeye: Dianka o mały włos a nie dostałaby udaru :-( .Przegryzła prawie do końca smycz tak chciała uciec od tego upalu a kiedy Kinga wyszła Dianka nie miała sil już wstać :-( pobiegła szybko po wodę by jej ochroniaż ze sklepu przyniusł,zamoczyła jej łeb w wodzie i jakoś powoli z nia doszła ale na schodach już w bloku nie było mowy o tym by Dianka weszła. Boże jak ona sapała ,myślalam że umiera :placz: Była tak gorąca jak piekarnik i wszystkie siły z niej opadly. Zanioslam ją po schodach do windy i w domu nastawiłam wiatrak ,dałam jej wody i Dianka kiedy juz odżyła wypiła wszystko co bylo w misce ale mówię wam tyle strachu to ja dawno nie miałam i dopiero doszlo do mnie kiedy zobaczyłam tą smycz prawie do końca przegryzioną co ona musiala czyć :placz:

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie dobre wiadomosci :multi: Ze co, ze Ci wstyd....:mad: przeciez zdalas a to najwazniejsze :multi: GRATULACJE!!!!!!!
A co do Dianki, to podejzewam, ze ona bardziej reaguje na upaly niz zdrowe psy. Dobrze, ze skonczylo sie tylko na strachu. A jak sie dzisiaj Dianka i Ty czujecie?? Wysylam dzisiaj kolorowa pocztowke do Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nuuu, jaki to wstyd?! Matmę zdać na prawie 4 - to wielki sukces. A Diance w taką pogodę to tylko króciótkie spacerki, nie dość że jest schorowana, to jeszcze czarnulka, chłonie ciepło jak gąbka wodę.
Napisz nam Iwonko, jak się czujesz. Napisz też, jak z kasą na Diankę. Na AFN widzę 167 zł, to nie za wiele...

Link to comment
Share on other sites

Kochani z pieniędzmi nie wiem jeszcze bo nierobiłam rozliczenia.
Ja i tak będę musiała pożyczyc z Ani pieniązków tych euro na karmę dla Dianki bo mi do końca miesiąca ie starczy pieniędzy a oddam 1-wszego...
Kurcze będę musiała poprosić Ludek znów o przyslugę -ale już mi wstyd:oops: Bo Dianka już zjadła karmę i może będzie miała na 3 dni tylko ,no może 4 dni a Ludek kupuje mi karmę za 50 zł choc wiem że dokłada do niej ze swoich ale nie chce się przyznać do tego :mad:

Ja czuje się w mieraę dobrze a dzisiaj cioteczki trzymajcie kciuki za USG bo idę prywatnie tylo zastanawiam się czy wziąć czarnobiałe czy 3D ale 3D kosztuje 200 zł :-( a czarnobiłae 100 zł ale w sumie chodzi mi tylko o to jak dzieciątko się czuje i by mi pomierzyli czy dziecko ma wszystko na swoim miejscu więc nie będe się wygłupiać.
W każdym bądź razie dzieciątko kopie bardzo mnie :evil_lol: więc chyba mu dobrze u mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Romanko 4 z matmy to super,Ja z matmy:mad: Czekam na fotke z :cool3: usg,jesli bedzie taka mozliwosc oczywiscie.Strasznie drogie to usg,jestem w szoku.:-o [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Tak sobie mysle ze az strach w ta ciaze zachodzic:roll: .Niedosc ze ciuszki,wozek,ubranka,odzywki itd to jeszcze lekarze zdzieraja:mad: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Sandruniu ja dostałam 3 a nie 4 z matmy :oops: a to tylko dlatego że zabrakło mi poł punktu :placz: Kurcze że też nie mogła mi postawić tej 4 :angryy: a prosiłam ją i nic z tego nie wyszło ale pewnie dlatego że wcześniej oblaam :oops:

A no,drogie to usg dlatego chyba wezmę za 100-wkę bo jak nie starczy mi do końca miesiąca nie będzie wesoło a przecież dziecko zobaczę jak sie urodzi więc nie muszę brać 3D ;) a na czarnobiałym tez się da zobaczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No tak,ale jestem mądra :evil_lol: ;-)

Byłam dzisij w klinice i już mam fakturę na 105 zł od dnia tego wyrównania o które poprosiłam czyli:

Cytat:
Napisał [B]romenka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5281657#post5281657"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]kochani czyli z pieniędzy Dianki zostaje mi [COLOR=red]117 zł[/COLOR] i teraz faktury jakie mam to : za Esencjale Forte za które zapłaciłm [COLOR=red]29.90 zł[/COLOR] (nie policzyłam tej faktury ostatnio a mam ją z 10 kwietnia) i za wczorajsze leki czyli ranigast i tramal za [COLOR=red]16.30 zł[/COLOR] i faktura za zdjęcia RTG za [COLOR=red]142 zł[/COLOR] i za taksówkę [COLOR=red]40 zł[/COLOR] więc sumując wydałam 228 zł więc ze [COLOR=red]117 zł - 228 zł = [B]-111 zł[/B] [/COLOR](te faktury za chwilkę zeskanuje)
Teraz jeszcze dodaje do niech [COLOR=red]15 zł[/COLOR] za bazarek [B]Shirrrapeiry [/B]i dodaje [COLOR=red]50 zł[/COLOR] od [B]Dagi27[/B] która była winna 100 zł =[B][COLOR=red]-46zł [U]i tyle straciłam i powinnam mieć tyle że zaznaczam to jest na minusie.[/U][/COLOR][/B]

__________________________________________________ ________
Tego jeszcze nie policzę bo nie mam faktury ale w klinice straciłam: za badanie krwi [COLOR=red]56 zł [/COLOR],[COLOR=red]24 zł[/COLOR]-wyrównanie faktury,[COLOR=red]22 zł [/COLOR]za wczorajszy zastrzyk i za tą fakturą pójdę chyba dzisiaj.

Mam jeszcze [COLOR=red]10 euro [/COLOR]od [B]Dusje[/B]:Rose: i [COLOR=red]10 euro[/COLOR] od [B]Kobold[/B]:Rose:[B]- [/B]których jeszcze nie zamieniłam na złotówki.

[B]Kochani faktury za taksówkę nie mam ale mam paragon.Czy on wystarczy??

Zaraz również zapytam się Dagi czy oddała 50 zł które jest jeszcze winna?[/B][/I]


Ostatnio poprosiłam [B]AFN [/B]o przelanie[COLOR=red] 200 zł[/COLOR] na konto więc za chwilkę je odliczę.
[COLOR=red]-46 zł [/COLOR]miałam od tego odejmuje [COLOR=red]105 zł =-151 zł[/COLOR]
[B][COLOR=red]200zł - 151zł=49zł + 50 zł od dagi27[U]=99 zł [/U][/COLOR][/B]- i tyle mam w tej chwili nie licząc [COLOR=red]20 euro[/COLOR] ;-)[/QUOTE]

To chyba ostanie rozliczenie. Potem zeskanuje tą fakturę z kliniki i rozliczę się z całej reszty ;)

Link to comment
Share on other sites

:mdleje:ooo boooosiu jaki sliczny Juniorek:sweetCyb: przesliczny:loveu:
Iwonko kochanie jedz jak najszybciej do szpitala, napewno Ci pomoga i poradza, co masz robic, by to rozwarcie tak szybko nie postepowalo :placz: Bede sie modlic, by wszysto ulozylo sie pomyslnie. Trzymaj sie, jestes baaaardzo dzielna. A Ciebie Juniorku blagam, siedz u Mamusi, bo tam masz najlepiej!

Link to comment
Share on other sites

Aniu Fox_India podwiezie mnie do szpitala.Martuś dzięki za wszystko i nie wiem jak ja Ci się odwdzięcze za to wożenie mnie.
Kochane trzymajcie proszę kciuki za moje maleństwo :-(
Ale z dzieciątkiem jest dobrze gdyby nie ta szyjka ale jak Dokktorka zapytała sie do kogo chodzę to załamała ręce :crazyeye: Więc teraz na pewno zmienie lekarza:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...