Jump to content
Dogomania

Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM


Marycha35

Recommended Posts

Dziękuję Wam, kochani jesteście:) Spotkanie w czwartek, a po nocy, bo Pani tak aż pracuje. BOR nie potrzebny, jak mamy BORówkę:);):), a ja karate ćwiczyłam, łooooojjjjjjj :)
karmelcia super, jak coś oczywiście dam znać:) Jutro ważny dzień, Lucerek i Fawka wyniki. Ech, te psinki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Ja to tam już dawno uważałam, że Marycha jest straaaaszna i niebezpieczna :eviltong:, a Wy nie? :diabloti:[/QUOTE]

no,wiesz Borcia dlatego ja tak niby na spotkanie z Marychą nalegam ale jak by przyszło co do czego to bym się bała pójść...:evil_lol:Albo bała bym się nie pójść...już sama nie wiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ludziki :smile:

Na początek się przedstawię - Nazywam się Dorota i wraz z forumowiczami z [URL="http://www.szwajcary.com"]www.szwajcary.com[/URL] pomagamy szwajcarom w potrzebie. O tym wątku dała nam znać jedna z naszych forumowiczek.
Proszę niech ktoś mi opisze pokrótce jakiej pomocy psiak potrzebuje. Mamy środki, mamy DT i wiele osób, którym leży na sercu los szwajcarów i chcą pomagać.

Jesteśmy do dyspozycji pięknego trikolorka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam
To prawdopodobnie entlebucher-wys w klębie-42-52 cm,na ogół ze szczątkowym ogonem , ale zdarzają się osobniki z długim.Appenzeller to pies o identycznym umaszczeniu,ale większy-wys-50-58cm,z mocno zakręconym ogonem na grzbiecie.Tych psów obu ras jest mało,a więc raczej nieprawdopodobne aby nie miał rodowodu,wystarczy obejrzeć uszy i pachwiny bo tam znajduje się tatuaż,i po tym nie ma problemu z odszukaniem hodowcy,który na pewno pomoże swemu wychowankowi.

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Prawdziwych hodowców tej rasy jest naprawdę niewielu,jeśli pies posiada tatuaż,nie ma możliwości,aby się nie odnalazł,a jeśli będzie robił problemy po prostu dajcie znać przez forum,a my będziemy wiedzieć co należy zrobić.Może być inna przyczyna,pies nie ma tatuażu,i wtedy niestety jest problem.Jeśli tak będzie ,to trzeba mu będzie szukać rodziny,która da mu to na co on zasługuje.Trzymam kciuki,być może tatuaż jest,i wszystko się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzik770']no,wiesz Borcia dlatego ja tak niby na spotkanie z Marychą nalegam ale jak by przyszło co do czego to bym się bała pójść...:evil_lol:Albo bała bym się nie pójść...już sama nie wiem:roll:[/QUOTE]
Madzia, lepiej iść na umówione spotkanie z Maryśką, bo oberwie Ci się zapewne, ale mniej, a jak nie przyjdziesz to radzę już sobie grób kopać na cmentarzu, bo Marycha i tak Cię dorwie - nie znasz dnia ani godziny:eviltong::diabloti::evil_lol:

[quote name='majqa']O psia mać, moja krew. :roll: Jak nie zaliczę dzień w dzień futryny to ten dzień należy do straconych. :shake:[/QUOTE]
Ooo...witaj w klubie samo uszkadzających się....;):razz::evil_lol:

[quote name='Marycha35']Izuś wniosek: popijaj częściej;):):)[/QUOTE]
Ja też sem wezmę to do serca :diabloti: :D

[quote name='dorciaj']Cześć Ludziki :smile:

Na początek się przedstawię - Nazywam się Dorota i wraz z forumowiczami z [URL="http://www.szwajcary.com"]www.szwajcary.com[/URL] pomagamy szwajcarom w potrzebie. O tym wątku dała nam znać jedna z naszych forumowiczek.
Proszę niech ktoś mi opisze pokrótce jakiej pomocy psiak potrzebuje. Mamy środki, mamy DT i wiele osób, którym leży na sercu los szwajcarów i chcą pomagać.

Jesteśmy do dyspozycji pięknego trikolorka :loveu:[/QUOTE]
Witamy Doroto na wątku u Lucerka :) Czekamy na wynik rozmowy Marychy, super by było, gdybyście mieli DT dla chłopaczka :loveu:


[quote name='Iljova']A ja mam pytanie jak jednym słowem określić ................................................................... Marychę :evil_lol:[/QUOTE]
A takim: WARIATKA!! :evil_lol:

[quote name='piechcia15'][URL]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=147&t=8147[/URL]
tu jest wątek facecika na forum szwajcarów :)[/QUOTE]
Dzięki za wątek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ludziki kochane szlag mnie trafił!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekałam jak ten debil od 22:00 na Panią, przyszła, ale po 40 min. do tego, hmm...jakby to ująć, uwalona jak szpadel!!!!!!!!!Dowiedziałam się tyle, że wiem gdzie mieszka i jak się nazywa ten koleś. Jutro tam jadę, o ile bełkot Paniny był sensowny....A Lucuś siedział samiutki w zamkniętym na kłódkę kojcu, cichutki taki:( Kur....
Jutro tam jadę przed zajęciami, 14:00, może zastanę tego człowieka w domu. Gadałam z sąsiadem Lucusia, bo facet obok tej działki mieszka, powiedział, że widzi psa często luzem biegającego po nocy......

Link to comment
Share on other sites

Dorciaj, ambrozja, pięknie dziękuję za pomoc, będę się kontaktowała z Wami, bo ja go tam tak nie zostawię!!!!
Tibby jasne, że się wcinaj, pełne zrozumienie, ja też rozsyłam tamten wątek:)
Piechciu Tobie raz jeszcze dzięki:)
a Borcias ma w patelę!!!!!!!!! Ja Ci dam Ganganie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...