Jump to content
Dogomania

Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie


ifka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny, błagam, no podeślijcie mi link do strony gdzie jest to ogłoszenie w pupilach, ja wchodzę na stronę porannego/pupile/kącik adopcyjny i nicccc!!to już chyba z tych emocji, czy co?!ostatnio dodane :Rasti, i jakies koty, miśka nie mogę znaleźć, a facet dzwonił, to przecież musiał przeczytać online!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Widzę, że Garet się przyjął :) tak dumnie to imię brzmi :)

[B]ifka[/B] dziękuję Ci bardzo za odrobaczenie chłopaka.
Garet nawet nie wiesz co sie dla Ciebie szykuje, mam nadzieję, że będziesz zadowolony :)

Link to comment
Share on other sites

oczywiście moje deklaracje również zgadzam się przeznaczać na hotel lub/i leczenie piesków w potrzebie.mogę już robić przelewik?;D nr konta już mam;p
kaszanka trzymam kciuki za Ciebie:) ta sunia taka biedna i kochana się wydaje. Już nie mogę się doczekać aż ułoży swój kuperek w ciepłym domku;D
Garet (fajne imię) pójdzie do płatnego DT tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ifka']dziewczyny, błagam, no podeślijcie mi link do strony gdzie jest to ogłoszenie w pupilach, ja wchodzę na stronę porannego/pupile/kącik adopcyjny i nicccc!!to już chyba z tych emocji, czy co?!ostatnio dodane :Rasti, i jakies koty, miśka nie mogę znaleźć, a facet dzwonił, to przecież musiał przeczytać online![/QUOTE]
Ifka, ja podałam takiej treści ogłoszenie o Garym ze zdjęciem jak leży przy statoil:
"Misiek, niezwykle przyjacielski pies, duży, ale łagodny i spokojny, lgnie do człowieka, tel. Tel.509631690"

W gazecie było jeszcze dodane, że to pies ze stacji benzynowej (chyba ktoś z Porannego nas podczytuje:))

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wybieram się dziś do Bielska około 13 :)
chciałabym przy okazji zrobić wizytę przed adopcyjną u tego Pana dla wilkowatego psiaka, [B]ifka[/B] mogłabyś zadzwonić do niego i nas umówić ??

[quote name='dreag']Monia, poproś kogoś o banerek do tego wątku, to jak sobie wkleimy, to może więcej osób zajrzy... :cool3:Cioteczki, porozsyłajcie wątek, gdzie się da. Pomóżmy tym biednym psiakom:shake:.[/QUOTE]

Jasne, że poproszę :)
Podpowiedzcie tylko jak ma wyglądać taki banerek i jaki dopisek ma być na nim ??

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]kaszanka[/B] a Ty jesteś zmotoryzowana??

Ja planuję być na około 17 w Białymstoku ale już wolna przynajmniej częściowo - bez Soni. Na 17 mam spotkanie i później po nim powieziemy Gareta. No chybaże szefowa pozwoli mi nie być na spotkaniu :D

Już wiem skąd mi się wzięło te imię Garet. Czytałam ostatnio książkę pt. Garet, fe! opowiadanko z życia wzięte, ludzie adoptowali małego szczeniaczka i opisują przebojową historię jego pierwszego roku pobytu w nowym domku, polecam wszystkiem :) i mam nadzieję, że nasz Garet będzie zupełnie innym psiakiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda7k']Monia, a jak ty tą Sonię zgarniesz z tych działek? tam pewnie pozamykane wszystkie bramy[/QUOTE]
ta dziewczyna, która dokarmia sonię zna dokładnie miejsce, może ma też klucz
monia3a, to ty dwa razy do bielska będziesz dziś jeździć? najpierw sonia? ale wtedy muszę zapytac tej dziewczyny, czy nie będzie jej w pracy.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='ifka']ta dziewczyna, która dokarmia sonię zna dokładnie miejsce, może ma też klucz
monia3a, to ty dwa razy do bielska będziesz dziś jeździć? najpierw sonia? ale wtedy muszę zapytac tej dziewczyny, czy nie będzie jej w pracy.[/QUOTE]

Nie, przyjadę raz i zabiorę oba psiaki. Garet poczeka chwilę ze mną, znaczy pójdzie ze mną na zebranie :D
Wyjeżdzamy po 13 a nawet około 14 ( muszę zajechać po smyczki i obróżki dla psiaków ) więc na miejscu będziemy 14-15

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ja muszę mieć smycz i obróżkę aby móc ją utrzymać aby mi nie zwiała. Na początek będzie miała, a później najwyżej kupisz dla niej coś innego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Ifka, wygląda na to,że pan miał tylko pierwszy odruch serca, na drugi go nie stać....i trudno...Lepiej wczesniej to wiedzieć, niż odbierać za trzy dni psiaka....[/QUOTE]
ale on sam chciał, dał ogłoszenie w sklepie ze szuka psa do pilnowania posesji; takie zachowanie jest dla mnie zupelnie niezrozumiałe...a moze sie przestraszyl wizyty przedadopcyjnej..no to potrafie zrozumiec, szkoda, ze od razu przy pierwszej rozmowie nie zapytalam go o adres.

Link to comment
Share on other sites

ok, nie ma sprawy - ja już się zastanawiałam czy na kilka pierwszych dni szelki i smycz od kota nie wystarczą - ale czasem pies na zdjęciu wygląda na małego a póki co to i kark szeroki i pies większy. Czy już wybraliście czy bezpośrednio do mnie ja przywozicie czy w lecznicy się spotykamy?

Link to comment
Share on other sites

monia3a, w takim razie czekam na tel, po południu będę mogła wyjść, ale teraz jestem sama z małą - ona w nocy gorączkowała, więc nie chcę jej brać na spacer - co oznacza, że nie mam jak pójść na statoil i prosić o niedokarmianie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...