Jump to content
Dogomania

Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']


ulvhedinn

Recommended Posts

Strasznie mi głupio prosić was o pomoc, ale niestety- nie mam innego wyjścia:oops: Moja bernisia zachorowała, a ja jestem w wyjątkowo koszmarnym dołku finansowym...
Mila ma 4-5 lat, jest wzięta ze schroniska we Wrocławiu- miała być uśpiona, była w koszmarnym stanie... Teraz jest zadbana, szukałam dla niej lepszego domku (ogród!).. Ze względu na zaburzenia hormonalne i związane z nimi problemy skórne musi być wysterylizowana i już powinna być, ale: najpierw była zagłodzona, potem cieczka, wet nie miał czasu... tweraz tuż przed wyznaczonym terminem dostała nadprogramową cieczkę- wyjątkowo źle ją przeszłą (łysienie, świąd..) No i kilka dni po zakończeniu- przedwczoraj wieczorem zauważyłąm ropny wyciek z pochwy- panika, ropomacicze!!!! USG nie wykazało ropomacicza (dostała i tak antybiotyk) jedynie dużą cystę na jajniku- prawdopodobną przyczynę zaburzeń, ale... [B]Śledziona jest znacznie powiększona i marmurkowata- [/B]to może oznaczać białaczkę, albo chłoniaka...:placz: Potrzebne są dalsze badania i leczenie...a ja po prostu nie mam kasy:placz: Mam teraz pod opieką 4 psy- w tym Aksicę na wózeczku, kota... i kłopoty... Nie myślałam, że będę musiała kiedykolwiek prosić o to, ale teraz muszę... pomóżcie mojej bernisi!!!!

Nr. mojego konta:
[B]Magdalena Łazarska[/B]
[B]PKO BP[/B]
[B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B]

Bardzo dziękuję za każdą pomoc!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurde Ulv, przyjdę do Ciebie w piąek, coś wyskrobię... ale wiesz jak u mnie :placz: Jeszcze socjala nie płacą przez wakacje!

Dziewczyny trzeba Magdzie pomóc, Mila to na prawdę przesympatyczny psiak, a Magda jest święta, że to wszystko wytrzymuje!!!

Oto Mila (jak już trochę obrosła sierścią):

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9819/beznazwy5ps8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć, niedługo pierwszy postaram się coś wpłacić, ale nie będzie tego wiele, bo wypłaty mam małe - za to na pewno, zaraz odpiszę numer konta. Proszę napisać coś o suni na wózku, bo czytałam o niej na Allegro, ale w dogomani jej wątku nie znalazłam Pozdrawiam i trzymam kciuki Aga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Kochani kto ma jakies chody u Dr Kanzawy? Szczypka ma urlop i ulv się martwi a czas leci.
Dobry doktor potrzebny![/quote]

Hm, ja teoretycznie mam... a co? To abrdzo dobry wet jest, moim zdaiem ejden z najlepszych we Wro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']rebeliia, może zadzwoń do ulv? Ulv nie ma dostępu do kompa:([/quote]

no ciężko będzie, bo mi przyszedl wczoraj w nocy sms z rachunkiem i mam awanturę... delikatnie mówiąc jestem w nieciekawej sytuacji, mozesz wejsc na GG?

Link to comment
Share on other sites

Cytuję sms od ulv: pełne wyniki bedą w przyszłym tygodniu ale napewno to nie białaczka czyli albo chłoniak albo przewlekła infekcja. Oby to grugie. Wydałam 95zł
Rozmawiałysmy przez telefon wczoraj i dziś i ulv prosiła mnie o wpisanie
Bernardynko Kochana jest wiele ciotek, którą chcą pomóc. Musisz być zdrowa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...