Jump to content
Dogomania

Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulv, na wątku Aksuni , napisałm , ż eprzesle parę zł.
Ale teraz wchodzę na PKO internet a tam komunikat, że ani przz internet ani oddziały do jutra są nieczyne z powodu jakiegos instalowania nowego systemu .Jak tylko zacznie działać to prześle kaskę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Monia:Rose:
Dzień miałam taki, że nic tylko:flaming: ale mam tylko łuk, więc chyba bezszmerowo... Mila się pochorowała, wymioty, słaba, nie chciała nawet wstać na siku:placz: , przez to nie zdążyłąm do weta z Bilbo:oops: no nie rozdwoję się niestety... Telefon się wziął i rozładował, no jak na złość akurat... Poryczałam się z tego wszystkiego... Misia już ma się lepiej, nawet zaryczała idąc na spacer:evil_lol: jutro wet, pogadamy, zobaczymy (tzn 2x wet, w dwóch odległych punktach miasta- tu Mila, tu Bilbo...)

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wiadomości od 2 wetów.
Ulv, czasem tak jest , że wszystko sie sprzysięga w jednym czasie przeciw nam.Chyba nic nam nie pozstaje tylko ryczeć i przeczekać.Bo po każdej burzy przychodzi słońce tak jak po każdej noc wstaje dzień.
Przesyłam same dobre mysli:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Misia ma "rozstrój żołądka"- tzn. obsr...a mi kuchnię:angryy: uprzedzano mnie, że tak sie może zdarzyc, więc sie nawet nie zdziwiłam... Tylko, że ta cholera na dodatek zeżarła 40 dkg karmy dla królika!!! do spółki z Aksą, nie powiem, no i teraz czekam na dalsze atrakcje:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mila się czuje zadziwiająco dobrze, razem z Aksą splądrowały lodówkę (ciotka pojechała po żarło i trocinki dla królika) i wywaliły szafkę po czym zżarły pęczak... suchy! Gdzie ja mam trzymać zapasy?:mad: bo na wierzchu to już od dawna nic nie leży... lodówkę zapinam gumą, tym razem zapomniałam, a Pao już nauczył dziewczyny otwierać drzwiczki:roll:
Poza tym bernisia porykuje radośnie na słowo 'spacer' więc ogólnie nie jest źle- tylko ciotce został do jedzenia suchy chleb i uchowany jogurt...

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję zrobić rozliczenie:

[B]Przyszło:[/B]
50,0 Barbara D.
50,0 Lavinia
20,0 Levana
100,0 Irma
50,0 Beata K.
100,0 Alispo
120,0 AFN
---------------
490,0
I jeszcze przeszło 30,0 od Monia70, na Aksę

[B]Wydałam:[/B]
55,0 usg
95,0 wet 1sza wizyta
96,0 wet 2-ga wizyta
20,0 antybiotyk
25,0 antybiotyk2
79,40 leki p/nowotworowe
30,0 benzyna ciocia
----------------------
400,40

Czyli zostało 90 zł, teoretycznie, bo i kupiłam jej trochę super żarełka, zaraz oddam:oops: Benzyny podlałam, bo mnie ciocia wozi z Milą, psica nie czuje się dobrze, więc jej nie będe wlekła autobusami, a nóż się wyłoży- a to nie york, pod pachę jej nie wezmę...

Mila bierze Encortolon 25 mg i Endoxan 50 mg, poza tym jeździmy co tydzień na chemię do weta...

PS. Z dobrych wieści- Pao, mój "starszak" miał badania, wszystkie wyniki w normie, tylko minimalnie powyższony jeden wskaźnik wątroby!!!:multi: :multi: :multi: -jedno zmartwienie mniej!!!

Edit- już wiem co sie nie zgadzało...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

I jeszcze przeszło 30,0 od Monia70, na Aksę

Ulv, pisałam Ci , żebys spozytkowała te pieniązki tak jak Ci będą najbardziej potrzebne:oops: .Albo na Aksunie albo na MIle albo na Pao.
Weż je na co najbardziej potrzebujesz.
A swoja drogą , to naparwde masz niezły "meksyk":diabloti:
nerwy Cie czasem nie ponoszą?:mad: ;)

Link to comment
Share on other sites

No, Moniu, wezmę na Aksę, bo kaski na nią nie mam od czerwca... a przecież jej byle czym karmiła nie będę!!! I tran jej kupiłam, coby była piękna i zdrowa:cool3: no i ostatnio odrobaczałam stadko (Bilbo też się załapał), lato- więc impregnacja... itd... więcej długów mam już jak czego:roll: bo i komp MUSIAŁAM mieć (w sumie raty są mniejsze niż opłaty za kafejkę:evil_lol: )- no bo dogoholiczka już ze mnie:evil_lol: straszna!!

PS. Czasem to mnie trafia więcej niż ciężki szlag...

Link to comment
Share on other sites

Koo troche rzadsze i dużo sika i śpi, ale poza tym ok... trochę jakby chrapała, tak ciężko oddycha:roll: nie wiem czemu... Ja i tak się chyba martwię przesadnie, ciągle patrzę jak Misia się czuje, leży- pewnie źle, wstała- a nie boli jej coś? i tak w koło macieju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...