Jump to content
Dogomania

Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']


ulvhedinn

Recommended Posts

Misiasta się czuje nieżle, apetyt ma- zeżarła mi jogurt, pół masła i ledwo wyrwałam jej z zębów czekoladę... :roll: Ona w ogóle jest łakoma- trafiła do schroniska skrajnie zagłodzona (ponad 20 kg niedowagi!) i zjadała wszystko (m.in. pastę polerską do srebra i świece woskowe) teraz ogranicza się do rzeczy jadalnych... Strasznie się boję, że to chłoniak, chociaz jeśli jest wcześnie wykryty, to można psu znacznie przedłużyć życie...:-( może to jednak jakaś przewlekła infekcja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rebellia']Będzie dobrze, innej opcji nie ma[/quote]
PEWNIE ŻE TAK !!!
Magdo kochana nie mam jak cię wspomoc finansowo ... więc myśle ze dobre slowo troszke pomoze !
rebellia ma racje będzie dobrze innej opcji nie ma (Magda slyszysz .. NIE MA )

Link to comment
Share on other sites

a ja sobie czekam na wyplate:mad: w piatek powinnam juz moc cos podrzucic,mam tez pare rzeczy psich ktorymi chetnie sie podziele,bo chwilowo brakuje mi psiego przyjaciela:shake: a nie wiem kiedy przyjdzie czas na nastepnego.3mam kciuki za wyniki,wysylam dobre mysli do katedry AP ktorej nie cierpie swoja droga,wlasnie sie mecze zeby zdac z tego egzamin;) :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...