Jump to content
Dogomania

Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']


ulvhedinn

Recommended Posts

Madziu, tak mi smutno !!!!!!
Walcz o swoją niunię , każdy dzien to jest dzien do przodu .Wiem, ze to bardzo bardzo cięzko, mysli są straszne , nasrój zły, w oczach ciagle łzy.Ale musi byc więcej momentów, że trzyma nas siła i milłość do pomocy komuś kogo się bardzo kocha.I walczy się o wyzdrowienie, o kazdy wspólny dzień o najmniejszą chwilę razem.Ja walczyłam.
NADZIEJA i MIŁOŚĆ niech te 2 rzeczy prowadzą was w walce z chorobą.A z chorobami się wygrywa , nawet z tymi o których mówią ,że są beznadziejne.
Ogromnie mocno trzymam kciuki i wierzę , że się uda .
Trzymacie się dziewczynki.
Ulv.
Jeśli będą potrzebne jakies leki , daj znać na prv, może uda mi się coś wykombinować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wam!!! To bardzo dużo dla mnie znaczy, wiedzieć, że nie jesteśmy same... Mila czuje się dobrze, ma apetyt (muszę chować wszystko- ostatnio zeżarła 2 jabłka i ćwierć kilo cukru:angryy: ) wygląda na to, że choroba została wykryta w miarę wcześnie. Jutro znów wizyta u lekarza, może ustalimy termin... i koszt chemioterapii:-(
Będziemy walczyć!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ulv, pamiętasz kiedyś spotkałyśmy się we Wrocławiu... Moja goldenka Barsa też ma chłoniaka. Jeździmy na chemię regularnie co kilka tygodni. To już trwa 8 miesięcy i jak na razie nie tracimy nadzieji, a nasza Barsa jest wesoła i chce żyć, więc głowa do góry, będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Ulv, no nie moge. Wszystkie Twoje psy maja fisia? :)[/quote]
Dokładnie... Mila w swojej karierze pożarła m.in. świece woskowe i pastę polerską do srebra, dużą, niewypatroszoną makrelę w całości, 10 całych jajek i 2 kilo szynki, a no i śliwki suszone (1/2 kg) + inny susz owocowy- w Wigilię nie było kompotu:evil_lol:
No a Paolka już opisywałam na dogo- np:zrobił kupę na dachu faceta bluzgającego na psy- na oczach owego gościa... ugryzł wrogiego owczarka w (...) a potem wlazł na drzewo... próbował hmm... mieć dzieci z kotką (to ona go "poderwała") - jak kićka urodziła córeczkę, uznał ją za swoją i wychowywał... dużo by gadać:evil_lol: matka Pao- [']Kora po sterylce polubiła bezpieczny seks... EEECH!!!

A na poważnie- [B]musi być dobrze[/B], ale jeszcze nic nie wiem, wet na urlopie do poniedziałku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']jesteśmy z wami- Boss od końca kwietnie bierze Encorton ( 5mg - 20 tabletek, jakieś 3 zł) i Leukeran (ok. 30zł na ok 2 tygodnie starcza). Leki dały dużą poprawę i nie widać po nim że coś mu dolega :)[/quote]

i jaki okrąglutki się zrobił :)...to jeden z moich ulubieńców dogo... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...